Проста послуга у місті Львів

Проста послуга - фото
Дата початку: 20 вересня 2018
Дата кінця: 26 вересня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У центрі подій молода мама-блогер Стефані (Анна Кендрік). Вона знайомиться з заможною жінкою, яка зачаровує її своєю вишуканістю та красою. Це Емілі (Блейк Лайвлі). Дуже швидко вони стають близькими подругами і Емілі просить Стефані про невеличку допомогу – просту послугу. Після того, як прохання було виконано, Емілі зникає. Пошуки поліції не дають результату. Розібратися у тому, що сталося з Емілі, спробують її чоловік (Генрі Голдінг) та сама Стефані.

Кримінальний трилер «Проста послуга» розповідає про таємне зникнення жінки та спроби її знайти. Стрічка є екранізацією роману Дарсі Белл, права на який студія Fox придбала у 2016 році ще до публікації книги. Сюжет був схожим на фільми «Загублена» та «Дівчина у потягу». До роботи над фільмом приступили у 2017 році. Першою затвердженою на роль акторкою стала Блейк Лайвлі. Режисерське крісло посів Пол Фіґ, а адаптацією сценарію займалася Джессіка Шарзер. Зйомки стрічки проходили в Канаді у Онтаріо починаючи з серпня 2017 року.

Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Світлана Вітер: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобався фільм! Останнім часом потрапляла на такі, коли сиділа і думала, щоб стрічка якомога швидше закінчилась. А тут сиділа і чекала наступного моменту. Так, місцями фільм брєдовий, чесно))) Але загалом - досить непоганий)
Моя оцінка - 4 з 5 :)

Відповісти:

Світлана Вітер,
Світлана Вітер, 
Переглянути всі відповіді ()