Монахиня у місті Львів

Монахиня - фото
Дата початку: 20 вересня 2018
Дата кінця: 26 вересня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
1952 рік. У старовинному монастирі у Румунії одна з монахинь вчиняє самогубство. Розслідувати загадкові обставини інциденту направляється молодий священик з Ватикану (Деміан Бішір), який має що приховувати у своєму минулому. Супроводжує його послушниця, яка ось-ось має принести чернечі обітниці та присвятити своє життя служінню в церкві. Коли ці двоє прибули до румунського монастиря, почали відбуватися події, що не мають пояснення.

Фільм жахів «Монахиня» є спін-оффом стрічки «Закляття 2» та розповідає історію появи демона-черниці. Ідея створення фільму та сценарій належать Гарі Доберману та Джеймсу Вану. Режисерське крісло посів Корін Харді. Це другий його повнометражний проект після фільму жахів «Із пітьми». Головну жіночу роль виконала Таїсса Фарміга, молодша сестра Віри Фарміги, що зіграла Лоррейн Воррен у фільмах «Закляття». Режисер стрічки розповів, що спершу не хотів брати Таїссу через те, що вона є сестрою відомої акторки, що вже зіграла у франшизі.

Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Юрій Сенів: (Критик)
Сподобалось
Фільм виправдав мої очікування))) я взахваті від сюжету та гри акторів! Було багато моментів на «межі» тобто розумієш шо зараз буде щось страшне але вони відтягували цей момент максимально і це надало фільму особливої інтриги  . На мою думку гарне доповнення до фільмів з цього циклу(Астрал всі частини і тд.)  Режисер  Корин Харди та продюсери Джеймс Ван , Питер Сафран майстри своєї справи тому що я давно небачив такого класного ужасу -детективу. Однозначно рекомендую ))))

Відповісти:

Юрій Сенів,
Юрій Сенів, 
Переглянути всі відповіді ()
Ira Vasylyshyn: (Ревізор)
Сподобалось
Загальне враження:Дуже хороша страшилка, сюжет не дуже глибокий, проте лякають кожних п'ять хвилин, атмосфера захоплює на всі 100%. Режисеру фільму вдалося поєднати не лише триллер та жахи, але це все доповнити продуманими елементами детективу. Сюжетна лінія в буквальному значенні не дає скучати, інтриги було дуже багато, ще й акторський склад в певних моментах чудово зіграв свою роль.
Кульмінація вийшла ефектна, останні моменти фільму ще й досі згадуються.

Відповісти:

Ira Vasylyshyn,
Ira Vasylyshyn, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Porada: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Фільм крутезний. Давно не бачила достойних страшилок. Чудова гра акторів

Відповісти:

Natalya Porada,
Natalya Porada, 
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Тодосенко: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Так як я дуже люблю жахи, то фільм  просто бомба! Сюжет та гра акторів просто захоплює! З задоволенням перегляну ще.

Відповісти:

Наталія Тодосенко,
Наталія Тодосенко, 
Переглянути всі відповіді ()