Курс "Мистецтво інтегрованого управління конфліктами" у місті Львів

Курс "Мистецтво інтегрованого управління конфліктами" - фото
Дата події: 17 вересня 2018
Початок: 10:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Інститут психічного здоров’я УКУ запрошує на англомовний сертифікатний курс "Мистецтво інтегрованого управління конфліктами (Integrated Conflict Management, ІСМ) з професором Інституту вирішення конфліктів в Університеті Вікторії (Канада) Крістіною Гантель-Фрейзер.

Чи хотіли б Ви отримати інструменти, що дозволять перетворити конфліктну ситуацію на можливість та потенціал для позитивних та перспективних змін? Чи хотіли б дізнатися, як відшукати у конфлікті точку для зросту та вдосконалення? Як навчитися бачити у конфлікті друга, а не ворога та віднайти підказку, що дозволить зрозуміти, де насправді шукати проблему та як її вирішити? Де знаходити "світло в кінці тунелю" у важких конфліктних ситуаціях?

Відповіді на ці та багато інших актуальних запитань Ви відкриєте для себе разом з Крістіною Гантель-Фрейзер.

Крістіна Гантель-Фрейзер (Christina Hantel-Fraser, Ph.D., M.T.S.) – професор-емерит Інституту вирішення конфліктів в Університеті Вікторії (Канада). Навчалася у Боннському університеті (Німеччина) та Гарварді (США). Вивчала перемовини у Гарвардській Юридичній школі та лідерство в Урядовій Гарвардській школі Кеннеді. Викладала конфліктологію та організаційну психологію в університетах Канади, США, Німеччини, Угорщини, Греції, Великобританії та України. Працювала над проектами міністерств закордонних справ Канади, Угорщини та Індонезії, а також проектами ООН у Криму. Десять років, з 2001 по 2011 рік, Христина була консультантом кардинала Любомира Гузара та Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви. З 1999 року є запрошеним професором Українського католицького університету. Автор двох книг з організаційної проблематики. Її навчальний посібник «Building Peace With Conflict» з інтегрованого управління конфліктом використовуватиметься у цьому курсі.

Мета курсу: поглиблення розуміння природи конфлікту, набуття знань та навичок для конструктивного розв’язання конфліктів.

Програма: Вступ до конфліктології, термінологія, концепція, теорії, структура та динаміка конфлікту, методи, базовані на теорії альтернативного вирішення спорів. Застосування теорії до запропонованого кейсу (спільна вправа для закріплення теоретичного матеріалу). Робота в невеликих групах. Робота над кейсами з використанням систематичного аналізу, методів діагностики та інтервенції, елементів рольової гри. Запитання-відповіді та підсумок отриманих знань та навичок.

Вартість участі у курсі
Для early birds – 3000 грн (при умові оплати до 5 вересня 12.00 )
Для sleepy birds – 3500 (при умові оплати до 12 вересня 12.00)
Last minute ticket – 4000 грн (при оплаті до 16 вересня 18.00)

Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Телефон: +38 (096) 303-84-75

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук