Життєві цілі: чому вони важливі та як ставити цілі у місті Львів

Життєві цілі: чому вони важливі та як ставити цілі - фото
Дата події: 28 вересня 2018
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
На шляху до досягнення цінностей часто є ряд різних доріг та цілей. А відтак, між ними треба вміти робити правильний вибір. Тому, дуже важливо розуміти сам спосіб досягнення певної життєвої цінності, який потребує конкретно-поставлених цілей, що пов’язані із чіткими діями та планами. Відтак, вміння послідовно реалізовувати цілі згідно власних цінностей – особливе мистецтво. Зазвичай життєві цілі людини містять цілий список майбутніх досягнень. Однак, якщо ми будемо лише думати про них, а не формулювати їх, не будемо фіксувати їх у свідомості та будемо відкладати черговий крок на «потім», і не будемо шукати практичних способів реалізації наших цілей, то наш список так і не стане планом дій, і залишиться лише ефемерною можливістю змінити наше життя…

Детальніше про це все поговоримо на заході, буде цікаво і затишно!

Про що ми дізнаємося і з чим попрацюємо:
Під час заняття ми поговоримо про значимість цілей у нашому житті; основні вимоги до формулювання здорових цілей; окреслимо поняття віддалених та короткотермінових цілей; поговоримо про те, як реалізовувати цілі згідно наших цінностей; проаналізуємо можливі проблеми при втіленні плану для конкретної цілі. А найголовніше: попрактикуємо навички щодо постановки цілей у конкретній сфері діяльності та навички планування і втілення плану; а на завершення – відеосюжет актуальний до цієї тематики.

З нами працюватиме Марта Попова – кандидат психологічних наук, практичний психолог, когнітивно-поведінковий консультант, психолог-консультант методу Відео-Інтерактивного Тренінгу (методу спрямованого на покращення сімейних відносин та відносин в організаціях різних форм власності).

Запрошуємо приходити матусь з дітками, меншим буде зручно поруч з мамою, а старші (приблизно від 2 років) зможуть гратися в дитячій кімнаті під наглядом няні.

Вартість:
  • 150 грн. при оплаті за три заняття одразу, до 14.09.2018 включно;
  • 200 грн. при оплаті за кожне заняття окремо;
  • при потребі додаткова оплата за няню – 30 грн. за заняття.
Деталі та попередня реєстрація за вказаним номером телефону.
Телефон: +38 (097) 979-86-20

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук