Вчимося потрібним активностям: наповнюємо тіло, розум та емоції у місті Львів

Вчимося потрібним активностям: наповнюємо тіло, розум та емоції - фото
Дата події: 5 жовтня 2018
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Сучасна жінка виконує величезну кількість різних видів активностей (фізичну, когнітивну тощо). Та чи часто вона замислюється над тим, що саме для неї є змістовним видом активності? Адже саме така активність є значним ресурсом для її емоційного стану. Розумова (когнітивна) активність сприяє об’єктивності мислення та «творення життя». Окрім того на сьогодні існує величезна доказова база впливу фізичної активності та спорту, про значимість якої варто знати для збереження власного психічного здоров’я. І попри те, що поняття сон ми не розглядаємо як вид активної діяльності, однак, насправді, він працює вночі і зранку він дає «свій результат».

Детальніше про це все поговоримо на заході, буде цікаво і затишно!

Про що ми дізнаємося і з чим попрацюємо:
Під час заняття ми поговоримо про те, що таке змістовні активності людини; про значимість фізичної активності для психічного здоров’я жінки; про значимість ментальних активностей для психічного здоров’я жінки; про види активностей, що можуть запускати ресурсні емоційні стани; про сон, як універсальний цілющий засіб. А найголовніше: навчимося складати список власних змістовних активностей та планувати приємні види діяльності; проведемо ресурсну техніку «внутрішній сад» і, звичайно, подивимося відео-фрагменти на цю тематику.

З нами працюватиме Марта Попова – кандидат психологічних наук, практичний психолог, когнітивно-поведінковий консультант, психолог-консультант методу Відео-Інтерактивного Тренінгу (методу спрямованого на покращення сімейних відносин та відносин в організаціях різних форм власності).

Запрошуємо приходити матусь з дітками, меншим буде зручно поруч з мамою, а старші (приблизно від 2 років) зможуть гратися в дитячій кімнаті під наглядом няні.

Вартість:
  • 150 грн. при оплаті за три заняття одразу, до 14.09.2018 включно;
  • 200 грн. при оплаті за кожне заняття окремо;
  • при потребі додаткова оплата за няню – 30 грн. за заняття.
Деталі та реєстрація за вказаним номером телефону.
Телефон: +38 (097) 979-86-20

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук