Естер Перель: скок у гречку. Телеміст Львів–Нью-Йорк у місті Львів

Естер Перель: скок у гречку. Телеміст Львів–Нью-Йорк - фото
Дата події: 21 вересня 2018
Початок: 19:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Видавництво BookChef і 25 Book Forum | Форум видавців 2018 запрошують Вас на відео-зустріч з Естер Перель – авторкою бестселерів за версією New York Times – визнаною однією з найяскравіших і найоригінальніших «голосів» сучасних відносин. Її книги було перекладено 25 мовами, а виступи на TED зібрали понад 20 мільйонів переглядів!

Кожен матиме унікальну можливість особисто поставити Естер Перель найпотаємніші запитання й отримати відповіді від знаної у всьому світі психотерапевтині у прямій трансляції Львів–Нью-Йорк. (Пряма трансляція англійською мовою з послідовним перекладом. На Вас чекає відео-звернення до гостей від Естер Перель і відкрите інтерв’ю з авторкою.

А почнемо зустріч з літературного перфомансу «Скок у гречку», за мотивами книги Естер Перель «Скок у гречку: переосмислення подружніх зрад».

Модератор події: Елена Андрейчикова – письменниця, журналіст, радіоведуча, автор книг «Женщины как женщины», «Таємне понеділкування», «Остаться дома в понедельник», «Акулы тоже занимаются любовью».

Вхід вільний, попередня реєстрація обов'язкова. Кількість місць обмежена! Поспішайте!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук