Психологічна гра "Дитячі Дворики" у місті Львів

Психологічна гра "Дитячі Дворики" - фото
Дата події: 29 вересня 2018
Початок: 11:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Гра для дорослих "Дитячі дворики". Девіз гри "Дитячі дворики": «В дитинство – за ресурсами для дорослих цілей!». Це гра-подорож, гра-занурення, гра-ресурс.
Гра Дитячі дворики - щира, м'яка, безпосередня, емоційна, добра, доброзичлива, як Дитина. Це гра-подорож у дитинство. Щоб відшукати там те, що завжди з нами. Те, про що ми, подорослішавши, раптом забули... Наші дитячі спогади, враження, наші хитрощі, наші стратегії, наші пустощі, наші перемоги, наші секрети, наші бажання і мрії. Ідея гри полягає в тому, щоб вибравши дорослу мету, поринути у Світ Дитинства і зібрати ресурси (переконання, якості, стратегії, стани) для успішної реалізації цієї мети в житті, за межами ігрового простору.

Кількість учасників від 2 до 6
Тривалість гри - 3-4 години.
Вартість гри - 350 грн, удвох з другом по 300 грн.
Індивідуальна гра - 700 грн

Ведуча : Калентарова Наталія. Психолог, психотерапевт за методом символдрами і арт-терапії, арт-коуч, член Української спілки психотерапевтів. Сертифікована ведуча психологічних ігор: "Імперія Магів", "Колесо життя", "Сімейні сценарії","Дитячі дворики", "Лабіринт відображень","Саторі" Сертифікована ведуча трансформаційного метафоричного тренінгу "Від гусениці до метелика","Дзеркала"

Кількість учасників обмежена, тому поспішайте записатися.
Реєстрація та передоплата - обов`язково!

Реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук