Психологічна гра "Імперія магів" у місті Львів

Психологічна гра "Імперія магів" - фото
Дата події: 22 вересня 2018
Початок: 11:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
"Імперія магів" гра-Дзеркало. Випадковий підбір учасників створює унікальний Світ гри, який дивним чином починає «віддзеркалювати» реальне життя кожного гравця. Хтось тобі допомагає, а хтось навпаки, тебе вважають сильним або слабким, тобі «надсилається» через значення ходу ресурс, форс-мажор, влада і право робити власний вибір.

Ти можеш стати багатим, а можеш стати "душею"– просто бути присутнім в грі, але не мати права ходу і голосу. У грі є інтелектуальна задача (Таємне Правило Світу), яку повинні розгадати учасники. По мірі просування в грі з'являються підказки, але ризикувати чи не ризикувати, довіряти чи не довіряти собі – вибір кожного. Здійснюючи ті або інші дії, проживаючи свої ходи, кожний учасник починає несвідомо використовувати свої звичні життєві стратегії.

Гра сповнена сильними емоціями, інсайтами, в ній багато спілкування, обговорень, суперечок, багато несподіваних поворотів! Це завжди новий досвід, яскраві емоції. До того ж, Вам буде про що подумати за межами Світу гри!
 
Кількість учасників у грі – 6-10 гравців.
Тривалість 3,5- 4 год.

Вартість гри тільки по передоплаті 300 грн, удвох з другом по 250 грн.
 
Ведуча гри:Калентарова Наталія. Психолог, психотерапевт за методом символдрами і арт-терапії, арт-коуч, член Української спілки психотерапевтів. Сертифікована ведуча психологічних ігор: "Імперія Магів", "Колесо життя", "Сімейні сценарії","Дитячі дворики", "Лабіринт відображень","Саторі" Сертифікована ведуча трансформаційного метафоричного тренінгу "Від гусениці до метелика","Дзеркала".

Реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук