Lviv Quadriennale of Scenography. Preview у місті Львів

Lviv Quadriennale of Scenography. Preview - фото
Дата початку: 5 жовтня 2018
Дата кінця: 7 жовтня 2018
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Фестиваль сценографії і сценічного костюму - у Львові уже цієї осені. Він збере сценографів і дизайнерів костюму України, Польщі, Австрії, Угорщини та Німеччини. Львівська Галерея сценографії покаже вам магію тих, хто народжує сценічний простір і перетворює задуми режисерів і драматургів на костюми й декорації, світло і навіть медіа-анімацію із 3D-ефектами.

Фокусна тема квадрієнале - “Ідентифікація”: виставки українських, угорських та німецьких сценографів і художників театру та кіно, альтернативні покази дизайнерів і художників театральних костюмів, а також - TEDx-конференція. Українські, польські та австрійські театри підготували для вас кілька вечірніх перформенсів у затишній камерній атмосфері. Усі учасники фестивалю - номінанти й переможці українських і міжнародних театральних конкурсів. Спеціальний гість - сценограф із Німеччини Петра-Марія Вірс.

Сцена і сценографія завжди мають якісь таємниці, тож наразі ми притримаємо у таємниці імена сценічних творців - учасників і магічне місце проведення фестивалю. Слідкуйте за новинами квадрієнале і Галереї сценографії у Львові, - ми обіцяємо вас вразити і навіть приголомшити.
Вхід на прев'ю - вільний (за попрердньою реєстрацією).

Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Телефон: +38 (050) 817-46-85

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук