Lords Of The Sound - Symphony of justice у місті Львів

Lords Of The Sound - Symphony of justice - фото
Дата події: 24 вересня 2018
Початок: 20:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Приголомшлива музична подія для кіно- та меломанів! 24 вересня о 20:00 в театрі ім. марії заньковецької відбудеться приголомшлива музична подія для кіно-меломанів!  симфонічний оркестр lords of the sound, хор, спецефекти та грандіозна музика справедливості зіллються в новій шоу-програмі: symphony of justice.
І вона присвячена найяскравішим кіногероям, які відчайдушно стоять на варті спокою та добробуту всього всесвіту! вони борються зі злочинністю, терористами, прибульцями, злими геніями, машинами та всім тим, що загрожує галактикам, цивілізаціями, або окремим людям. хтось з них наділений супер-силою, хтось є таємним агентом, а хтось - ексцентричний детектив. але їх важлива місія була б нездійсненна в тиші.
Чи уявляєте ви тоні старка без пісні "back in black" від AC/DC? а як щодо бетмена без творінь ханса цимера? а що сталося б з джеймсом бондом без головної теми, яка задає тон всьому фільму?
Так от, оркестр lords of the sound, який чекають в усіх куточках україни, який невпинно розширює гастрольну карту за кордоном, готує великий блок музики, сповненої завзяття супер-героїв, надлюдської сили та справедливості! у живому виконанні симфонічного оркестру, хору та солістів лунатимуть ритми крутих хлопців з таких кінофільмів:

007
Spider man
Matrix
Doctor who
Sherlock holmes
Iron man
Deadpool
Comando
Batman: the dark knight
Mission imposible
The tourist
Police academy
Man in black
The league of extraordinary gentlemen
Justice league
X-man
Doctor strange
Man of steel
Guardians of the galaxy 

Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук