Інформаційний семінар "Фінансування для бізнесу" у місті Львів

Інформаційний семінар "Фінансування для бізнесу" - фото
Дата події: 17 липня 2018
Початок: 09:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Фінансування для бізнесу — інформаційний семінар для власників та керівників малого та середнього бізнесу, фінансових директорів, менеджерів з розвитку бізнесу, що створюють продукцію та послуги з високою доданою вартістю, та які хочуть розвивати свій бізнес і залучати для цього фінансові ресурси.

Мета семінару — підвищити компетенції з пошуку та вибору фінансових інструментів, що працюють в Україні та ЄС, для розвитку свого бізнесу у відповідності до стратегічних цілей компанії.

Учасники семінару ознайомляться із наявним спектром програм фінансування бізнесу (гранти, кредити, фонди тощо), отримають знання щодо основних фінансових інструментів, що діють в Україні та країнах ЄС, зрозуміють процеси залучення фінансування. Після завершення тренінгу учасникам буде надана індивідуальна менторська підтримка у виборі виду та форми фінансування.

Для чого це бізнесу:
• знати про доступні інструменти фінансування, особливо ті, що з’явились в останні роки завдяки підтримці програми EU4Business;
• розуміти, які інструменти можуть бути корисними для вашого бізнесу на яких етапах або для якої мети;
• розуміти, що не потрібно вашому бізнесу на даному етапі.

Програма включає інформацію про доступні в Україні фінансові інструменти, а також блок про можливості фінансування в Польщі, зважаючи на інтерес українських компаній у створенні підрозділів в країнах ЄС.

Інформаційний семінар проводиться Центром підтримки бізнесу у м. Львові за ініціативи EU4Business та за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Жодна фінансова інституція (включаючи ЄБРР) не впливає на зміст інформаційного семінару, відповідальність за вибір інформації несе організатор (Центр підтримки бізнесу у м. Львові, створений на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks).

Формат навчання: 2 дні, кожен день поділяється на 2 модулі. Після завершення тренінгу заплановано 4-годинні менторські сесії для кожного учасника тренінгу.

Вартість: 2000 грн в т.ч. ПДВ. У вартість входить: участь у тренінговій програмі, каво-перерви, обіди та пакет матеріалів учасника.

Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Телефон: +38 (067) 320-12-76

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук