Jazz Night - Roman Bardun Trio у місті Львів

Jazz Night - Roman Bardun Trio - фото
Дата події: 15 липня 2018
Початок: 20:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
ТРІО РОМАНА БАРДУНА

Роман Бардун - український джазови піаніст.
Після виступів на всіх можливих сценах рідного міста, включаючи Львівську філармонію та Львівську оперу, Роман розпочав розширювати концертну географію. Він виступав на багатьох концертних майтанчиках, переважно в Європі, а також в США. Деякі з них: легендарний клуб Vortex в Лондоні під час Лондонського Джазового Фестивалю, одного з найбільших джазових фестивалів в Європі.
Роман також мав нагоду виступати в Bird Recital Hall університету Луївіля в Кентакі та Chea Concert Hall в університеті Вільяма Патерсона в Н’ю Джерсі, на одній сцені з його наставником, володарем Греммі, Білом Шарлапом.

Роман в основному співпрацює з польськими музикантами. Серед них: Януш Муняк, Матеуш Смочинський, Пьотр Родовіч.

Роман Бардун Тріо - це авторський проект Романа, де він виконує власні композиції. Колектив виступить з програмою альбому APPEARANCE, який вийшов у 2017 році.

Склад колективу:
Роман Бардун - фортепіано
Василь Кобіль - контрабаc
Дам’ян Нєвінскі - барабани
Дам’ян Нєвінскі - досвідчений джазовий барабанщик, випускних Музичної Академії в Катовіхах та музичної Академії в Кракові, відомий на польській джазовій сцені. Співпрацював з такими музикантами як Януш Муняк, Марек Балата, Адам Ковалевскі та Пйотр Зачек. На даний момент співпрацює з колективом з Нью Йорку “Нет Осборн Бенд”, Войцехом Кліхом, гуртом “Флу” та ін.

Василь Кобіль - молодий талановитий контрабасист зі Львова, випускник Музичної Академії в Кракові, співпрацює з міжнародним свінговим проектом “Френк Е Ля Фамілья”, відомим польським колективом “Інорос”.

Вхід вільний.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук