Lviv Project Management Day 2018 у місті Львів

Lviv Project Management Day 2018 - фото
Дата події: 10 листопада 2018
Місце проведення:
Початок: 09:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
10 листопада у Львові відбудеться вже класичний Lviv Project Management Day 2018. Цього разу гостинна Арена Львів прийматиме близько 500 проектних менеджерів, тімлідів, СTO, COO та CEO IT-компаній, директорів PMO і HR-директорів. Своїм досвідом ділитимуться близько 50 спікерів на 6 потоках конференції.
 
Зараз в українській IT ідустрії (разом аутсорсинговій та продуктовій) зайнято близько 130 тисяч інженерів. Срібних куль давно уже немає, а трикутник "замовник-компанія-проектний менеджер" вічний як людська цивілізація.
Ми вирішили присвятити цьогорічну львівську конференцію політичному мистецтву та організаційній зрілості середньовічної Японії.

Державність в Японії з'явилась майже одночасно з державністю в Київській Русі в VIII столітті. Певну роль зіграла ізольованість островів, але в основному завдяки культурі, організаційній зрілості та політичному мистецтву Японії вдалось опинитись однією з двої азіатських націй, котра ніколи не знала періоду колонізації. Саме політичне мистецтво та організаційна/інституційна зрілість дозволила Японії спочатку зіграти на протиріччях португальців, голландців та англійців і отримати сучасні європейські технології, а потім з 1853 по 1900 рік провести прискорену модернізацію та практично за 45 років перескочити з середньовіччя в індустріальну імперію, котра в 1904 році могла на рівних змагатись та перемагати інші великі імперії того часу, а з 1940 року і до тепер бути однією з провідних країн світу, та дати світу декілька передових PM-методологій (Канбан). Власне інституційною культурою, котра зробила можливим такі вражаючі досягнення ми і будемо надихатись на Lviv PMDay 2018 Main.

Питання, що будуть обговорюватись на конференції:
- Основні тренди галузі, нові тенденції в проектному менеджменті;
- Причини успіхів та невдач колег по цеху;
- Реально працюючі кейси по роботі з замовниками та командою;
- Специфіка застосування тих чи інших методологій на ваших проектах;
- Працюючі "запобіжники", що зупинять вигоряння на роботі
- Нові способи побудови команд, та взаємодій в них;
- Куди далі розвиватися ПМу.

Програма конференції буде складатись з 5 потоків:
- РМ-практики - для team leadів і тих, хто розпочав кар’єру в управлінні проектами та командами. Прості і складні практики, котрі допомагають управляти проектами.
- Case Study - доповіді, котрі базуватимуться на власному досвіді спікерів;
- FailConf - історії проектів, котрі не вдались. Потік присвячений антипатернам в управлінні проектами, провальним проектам, а також урокам, котрі можна винести з кожного провалу;
- Agile та гнучкі методології - кейси для тих, хто цікавиться SCRUM, Kanban та загалом гнучкими методологіями, можливостями їх впровадження та використання в команді.
- Product менеджмент - чим відрізняється Product Management і Project Management, особливості роботи менеджера, котрий відповідає за продукт, практика продажу і реалізації продуктових проектів.

Деталі за вказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук