Вишкільний табір "Стежина Нескорених" у місті Львів

 Вишкільний табір "Стежина Нескорених" - фото
Дата події: 25 липня 2018
Місце проведення: Сколівський район
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
П’ять днів життя в наметах з вимогливою програмою та виснажливими випробуваннями в незабутній атмосфері та в колі однодумців з метою зробити з людей більш витривалу, ініціативну та дієву молодь, розповідаючи про стражденний шлях українського народу від зародків і аж до сьогодення, змотивувати кожну людину бути небайдужою до своє країни.

Що таке вишкіл? Це ретельне розумове та фізичне навчання, коли ти підходиш до своїх меж комфорту і йдеш далі, і те що раніше ти вважав недосяжним ти можеш зробити буденно-легким. Через війну у державі ми, українці, маємо бути, як ніколи, самооргонізованими, готовими боротися на своєму фронті, хто в сфері освіти, хто в економіці, хто в своєму оточенні. На цьому таборі ви дізнаєтеся більше про свою роль в цій державі, історію XX ст., дебати, громадську діяльність та різні можливості саморозвитку.

Ранкові руханки, що загартовують бадьорістю на цілий день, історії, з яких віє дух старовини українського народу, постійна всеготовність та відчуття всіх, як єдиний організм, що спільно все робить.

Тобі точно сподобається. Звісно якщо зможеш дійти до кінця, подолавши всі труднощі, найважчою з яких є перебороти себе. Ти можеш приїхати на табір одинаком, але ти поїдеш з нього командою з однодумців в яких будеш впевнений на всі сто!!!

Час: 25-29 липня
Вік: 14 - 21 рочки

Деталі за посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук