Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро у місті Львів

Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро - фото
Дата події: 18 липня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Починаючи з 1934 року, "Лебедине озеро" займає особливе місце в репертуарі Королівського балету. В цьому сезоні Королівський балет створює нову постановку з додатковою хореографією запрошеного артиста Ліама Скарлетта. Залишившись вірним тексту Петіпи та Іванова, Скарлетт переосмислює саму постановку цього класичного балету в співпраці з дизайнером Джоном Макфарленом.

Під час полювання принц Зіґфрид натрапляє на зграю лебедів. Коли один з лебедів перетворюється на красуню Одетту, він уже не в змозі відвести погляд. Але на ній лежить закляття: вона лише вночі обертається людиною.

"Лебедине озеро" — це перший балет Чайковського. З огляду на його нинішній статус, напевно, найулюбленішого класичного балету, складно уявити, що його прем'єра в 1877 році була вкрай невдалою. Завдяки твору Маріуса Петіпи та Льва Іванова, написаному в 1895 році, "Лебедине озеро" долучилося до популярної культури. Цим успіхом воно завдячує не тільки піднесеній, витонченій музиці Чайковського, а й приголомшливому хореографічному контрасту між сценами в королівському палаці та ліричними — на березі озера. 

Рік: 2018
Країна: Великобританія
Мова: англійська (з українськими субтитрами)
Жанр: балет
Композитор: Петро Ілліч Чайковський
Хореограф: Маріус Петіпа, Лев Іванов
Тривалість орієнтовно: 192 хв.
Вікові обмеження: 0+ 

Квитки можна придбати в касах кінотеатру та онлайн

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук