STEM Minecraft Summer Camp у місті Львів

STEM Minecraft Summer Camp - фото
Дата події: 18 червня 2018
Дата події: 16 липня 2018
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Якщо тобі 8-11 років і ти обожнюєш захоплюючий світ Minecraft - тоді цей табір саме для тебе!
Разом з нами ти навчишся вирішувати складні задачі, критично мислити, реалізовувати ідеї, креативити та працювати у команді. Ми використовуємо навчальні програми Minecraft: Education Edition та Mozaik Education. Табір охоплює природничі науки, програмування, інженерію та математику

Можна обрати будь-який тижневий табір, або ж зареєструватись одразу на всі чотири частини:

1) DINO MINECRAFT, 18-22 червня
Впродовж тижня ми створимо власний світ динозаврів, вивчатимемо Землю, вулкани, аеродинамічність та фрактали у природі. Будемо розв`язувати цікаві математичні задачі, проводити досліди, опануємо основи 3D моделювання, надрукуємо 3D-динозавра та політаємо дроном.

2) TECHNO MINECRAFT, 25-29 червня
Чому літаки літають, а кораблі тримаються на воді? Як працює турбореактивний двигун? Що таке сила тертя та магніт? Це, і не тільки, дізнаєшся на Techno Minecraft Summer Camp. Впродовж тижня ми створимо власну реальність та різні види транспорту у Minecraft. Проведемо досліди з водою, складемо електричний ланцюг, зробимо компас, спроектуємо 3D-транспорт та надрукуємо його.

3) MINECRAFT CAFE, 2-6 липня
Спроектуй власне кафе у Minecraft: разом ми оберемо концепцію закладу, створимо бренд та розрахуємо прибуток. Вивчатимемо основи архітектури, маркетингу, економіки та 3D-моделювання. Навчимося працювати з креслярськими інструментами, розробляти 3D-емблему, а також рахувати ціну, собівартість і прибуток.

4) SPACE MINECRAFT, 9-13 липня
Обожнюєш досліджувати таємниці космосу? Тоді цей табір саме для тебе! Адже ми будемо вивчати захоплюючий Всесвіт, сонячну систему, галактики, туманності, зірки і чорні діри. Спроектуємо власний світ у Minecraft, поговоримо про ракетобудування, змоделюємо 3D-ракету та надрукуємо її. В програмі табору спецворкшоп з цікавої математики.

1) DINO MINECRAFT, 16 - 20 липня
Впродовж тижня ми створимо власний світ динозаврів, вивчатимемо Землю, вулкани, аеродинамічність та фрактали у природі. Будемо розв`язувати цікаві математичні задачі, проводити досліди, опануємо основи 3D моделювання, надрукуємо 3D-динозавра та політаємо дроном.

2) SPACE MINECRAFT, 23 - 27 липня
Обожнюєш досліджувати таємниці космосу? Тоді цей табір саме для тебе! Адже ми будемо вивчати захоплюючий Всесвіт, сонячну систему, галактики, туманності, зірки і чорні діри. Спроектуємо власний світ у Minecraft, поговоримо про ракетобудування, змоделюємо 3D-ракету та надрукуємо її. В програмі табору спецворкшоп з цікавої математики та 3D моделювання і друку.

Увага!
Зареєструйся на дві частини і отримай знижку -10%,
а зареєструвавшись на весь місяць - і цілих -20%!
Поспішай, кількість місць обмежена!
Варість: 2500 грн / тиждень
Тривалість: щодня з 10:00 до 16:00

Викладач: Anna Velychko - тренер Minecraft Education, спікер і розробник курсів Курс "Tynker: coding for kids" та Minecraft Architecture. Аня має дворічний досвід роботи з дітьми віком 5-12 років, мріє змінити підходи до освіти в Україні і впевнено рухається до здійснення цієї мрії. Любить дітей за їх відвертість і щирість.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук