Курс “Ораторська майстерність” у місті Львів

Курс “Ораторська майстерність” - фото
Дата події: 15 лютого 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У наш час вміння грамотно і красиво спілкуватися і виступати перед публікою - на вагу золота. Той, хто вміло доносить свої ідеї до інших – це, як правило, людина успішна. До таких людей прислухаються, з ними хочуть бути поряд. Вони - лідери! І зовсім не важливо, у якій сфері ця людина задіяна. Чітке формулювання і висловлення думок потрібне не тільки в офісі. Кожного дня - нова сцена, а ваша аудиторія - не лише партнери, працівники чи клієнти, це і близькі люди.

Курс “Ораторська майстерність” першочергово спрямований на те, щоби зняти страх виступу перед аудиторією: щоб ви могли спокійно вийти перед слухачами і почати розмовляти практично на будь-яку тему, при цьому утримуючи увагу публіки, розмовляючи на достатньому рівні експресивності, активно і грамотно використовуючи жести, інтонації, зоровий контакт. У курс включена відеозйомка з аналізом деяких вправ, адже перегляд себе на відео дає важливу інформацію про ваш стиль виступу. Частина курсу присвячена вивченню складових ефективної презентації: 10 базових елементів, з яких складається структура презентації. Кожен елемент тренується окремо, а на завершення зробимо декілька інтегруючих вправ, щоби зібрати всі елементи разом. Кожен учасник має можливість виконувати додаткові завдання поза межами тренінгу й отримувати персональний зворотний зв'язок від тренера.
Ваша мова стане не лише яскравою, цікавою, захоплюючою та живою, а й добре підготованою, змістовною, осмисленою, структурованою.
Анотація

Курс “Ораторська майстерність” - улюблена послуга наших клієнтів, працює за принципом поступовості - "від простого і до вершин ораторської майстерності" і є максимально практичним, тобто:

- 70% - практика: учасники відпрацьовують навички у вправах, виступаючи перед всією групою, у парах, міні-групах;
- 30% - теорія: демонстрація навичок, обговорення результатів, відповіді на запитання;
Телефон: +38 (067) 120-39-30

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук