Безкоштовний курс "Основи тестування ПЗ" у місті Львів

Безкоштовний курс "Основи тестування ПЗ" - фото
Дата події: 15 квітня 2019
Місце проведення:
Початок: 19:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Курс "Основи тестування програмного забезпечення" спеціально розроблений для людей, які хочуть розпочати свою ІТ-кар’єру в тестуванні.

Після завершення курсу Ви отримаєте комплексні знання про професію тестера. Також Ви дізнаєтесь, якими є вимоги до кандидата на вакансію Junior, рівень технічних вимог та вимог щодо знання англійської мови.

Курс є безкоштовним! Відбір здійснюватиметься на підставі мотиваційних листів!
 
Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номерами телефонів.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Christina Chernysh: (Ревізор)
Сподобалось
Цей безкоштовний курс складався з 5 занять. Але по суті тільки з 3, і то не цілком про тестування.
Перше заняття було вступне. На ньому нічого дуже корисного, як на мене, не розказували. Загально про курс.
На наступний трьох заняттях - про різні методи навіювання позитивних вражень( щоб заспокоїтись перед співбесідою), про медитації, про співбесіди, трошечки про тестування, методології розробки програмного забезпечення ( назвали всі основні та розглянули Agile, на що пішло ціле заняття).
Останнє заняття було прощальне. Спочатку нам розказували (рекламували) повноцінний курс по тестуванню і як багато там навчать і як вигідно туди піти. Потім два викладачі ще провели коротку презентацію по бекенду та фронтенду. І що на курс до них теж треба йти. А в кінці нас пригостили тортиком.
В загальному курс мені сподобався, бо багато сподівань до безкоштовних занять я не мала. Тільки трохи розчарувало, що саме про тестування було дуже мало інформації. Цікаво було дізнатись як все відбувається, якісь приклади, якусь теорію. А нам не раз відповідали, що теорію ви і самі можете почитати. А також було зазначено, що на курсах ми отримаємо практичні навички тестування.. нажаль цього і близько не було..
Тож цей курс непоганий, якщо ви взагалі нічого не знаєте про сферу ІТ, тоді багато інформації почерпнете про співбесіди, робочий процес. Але не дуже про тестування. Думаю назву курсу явно треба змінити, бо вона не дуже відповідає дійсності..

Відповісти:

Christina Chernysh,
Christina Chernysh, 
Переглянути всі відповіді ()