Комедія "Боженька" у місті Львів

Комедія "Боженька" - фото
Дата події: 30 березня 2019
Дата події: 7 квітня 2019
Дата події: 20 квітня 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
"Боженька" - це вистава про політичні маніпуляції та спекуляції на релігійних почуттях. Щоб нікого не образити - дія перенесена в ліс і розгортається серед звірят. Але ніщо людське їм не чуже: домінування та експлуатація, анархізм, сексуальні субкультури, квазірелігійні переконання, численні страхи. Страх іншості, страх правди, страх пізнання, страх бути собою, страх любити. Страх змушує ховатись. Страх змушує мовчати. 

Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Bohdan Kossak: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: ВСЕ! Сценарій, гра акторів, сама постановка просто шедевральні. Глибокий підтекст під маскою гумору. Місцями просто не міг відірвати погляду від сцени.
Не сподобалось: Комусь можуть не сподобатись алегорії. Місцями гумор трошки за'їжджений.
Загальне враження: Дуже задоволений виставою. Давно я так не сміявся від душі. Місцями просто переходиш на дикий регіт чи сидиш із "фейспалмом", але все ж не перестаєш хвалити гру акторів і задум режисера. Без вагань, рекомендую!
Доповнено більше 23 днів тому
Вистава й далі перебуває в театральній програмі, сам театр Лесі активно розвивається, тому ті, хто через негативні відгуки чи свої побоювання сучасного підходу до театру, ще мають шанс побачити цю постановку і сформувати свою, особисту думку про неї.
Переглянути всі відповіді ()
Victoria Zheleznyak: (Гурман)
Не сподобалось
Перша вистава, яку я не змогла додивитись до кінця, як і половина глядачів, які пішли після першої дії. Подія викликала обурення. Буцімто "алегорії" слабкі, гумор примітивний, змісту 0. Можливо, в цьому театрі і є гідні постановки, але після цієї вистави я наврядчи туди ще повернусь.
Переглянути всі відповіді ()
Olenka Osipchuk: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Вистава дуже крута, абсурдна, весела, з трешовим зайчиком (він там найкрутіший персонаж :-D ). Це алегорична комедія, тому не потрібно її сприймати буквально.
Театр Лесі супер сучасний театр, була майже на у всіх виставах і рекомендую сюди частіше приходити.
І не розумію людей, які не завжди розуміють суть вистави і тому йдуть геть після антракту.
Це неповага до акторів.
Переглянути всі відповіді ()
Ivan Kolodiy: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:цікава комедія , заставляло задуматись про що вистава , дуже сподобалось

Переглянути всі відповіді ()
SilverGold Vitalik: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:Фільм і актори у ньому
Не сподобалось:Є паро кадрів які можна б було не виставляти!
Загальне враження:Дуже приємне враження після перегляду, але фільм так на 3 з5 баллів!)
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Kucher: (Ревізор)
Нейтрально
Сподобалось: Журавель - шикарно зіграний образ.
Не сподобалось: Зайчик перегрававав.
Загальне враження: Враження склалося неоднозначне. З одного боку, багато чула про виставу і друзі рекомендували її до перегляду. Сучасна постановка, гарна акторська гра, розкриття актуальних проблем таких як поділ суспільства на "своїх" та "чужих", лицемірство заради прикриття недоліків та "цькування не таких". З іншого боку, показування дуп значну частину вистави можна було трохи скоротити. Ну і актори в епізодах настільки швидко та емоційно белькотіли, що не було зрозуміло про що йде мова.
Переглянути всі відповіді ()
Anastasia Dovbush: (Визнаний експерт)
Нейтрально
Сподобалось:Різноманітність образів, які можна спостерігати у ході вистави вражає. Кожен персонаж є яскравим, а гра акторів створює цікаву, неоднозначну історію з масою іронії, алегорії та метафор. Дія розгортається динамічно, тож нудьгувати не доведеться. Історія Кошеняти змусила просльозитися.
Не сподобалось: Попри це не усі образи були зрозумілі, алегорії не є очевидними і простими, а навпаки викликають суперечки навіть між людьми одної вікової категорії та інтересів. Гумор як для сучасної молоді "плоскуватий", але кожному своє)
Загальне враження: Я би не стала рекомендувати виставу як обов'язкову до перегляду, скоріше як дійство для тих, хто розуміється на п'єсах подібного стилю. Гра акторів сподобалася, їх взаємодія з декораціями виглядає органічно і створює потрібну атмосферу. Вдруге я би пішла на неї тільки якби набридли стандартні вистави та історії.
Переглянути всі відповіді ()