Концерт "Йоганн Труммер. Орган, Австрія" у місті Львів

Концерт "Йоганн Труммер. Орган, Австрія" - фото
Дата події: 15 березня 2018
Місце проведення:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
З 15 по 29 березня 2018 року відбудеться Міжнародний фестиваль камерної та органної музики у Львові. Участь у фестивалі візьмуть відомі майстри органу: Йоганн Труммер (Австрія), Бернар Струбер (Франція), Ґедимін Ґрубба (Польща), Станіслав Калінін (Україна, Харків), а також органіст і диригент Юрій Бервецький (Україна, Львів), сопрано Ірина Ключковська (Україна, Івано-Франківськ) та інші.
Ініціатором Фестивалю є Львівська національна музична академія імені Миколи Лисенка. Фестиваль відбудеться за підтримки Львівської міської ради, Управління культури Департаменту розвитку та Львівського органного залу..

Першим концертом фестивалю стане виступ Йоганна Труммера – відомого органіста та пропагандиста органної музики з Австрії. Він народився на початку Другої світової війни в австрійському місті Грац. З ранніх років Йоганн був змушений працювати на будівництві, щоб допомогти свої родині, але у 10 років дивом зарахований о семінарії, а згодом закінчив університет по класу теології та музикознавства, потім опанував орган та клавесин. З 1966 року викладає музику й орган та виступає по всьому світу. Вже 37 років служить священиком у Катедральному соборі Граца. Труммер входить до складу журі багатьох органних конкурсів. Він є автором великої кількості наукових праць у сфері літургійної музики та членом правління Міжнародної організації Баха (Лейпціг). “Орган має абсолютно божественне звучання. Люди схильні асоціювати органну музику з космосом”, – каже Труммер.
Космічну музику від Йоганна Труммера можна буде почути 15 березня у Львівському органному залі. Маестро подарує нам музичну подорож у Німеччину, Польщу та Австрію – в програмі прозвучать твори Йоганна Себастьяна Баха, Яна Ван Любліна, Джозефа Фрідріха Доппельбауера та Франца Шмідта.

Йоганн Труммер – орган

Й.С.Бах – Прелюдія Соль мажор, BWV 568
Анонім, Краків, XVI століття – "Через ваше святе Воскресіння"
Ян з Любліна – Сюїта у 6-ти частинах із табулятури 1540 р.
Й.С. Бах – Komm, Gott Schöpfer, Heiliger Geist (Veni Creator), BWV 667
Й.С. Бах – Allein Gott in der Höh sei Ehr, BWV 663
Й.С. Бах – Wir glauben all an einen Gott, BWV 680
Й.С. Бах – Токката і фуга Мі мажор BWV 566
Й. Ф. Доппельбауер – Партіта у трьох частинах
Ф.Шмідт – “О вічносте, ти слово громове”; “Що хоче Бог” з циклу ”Чотири маленькі Прикарпатські прелюдії”
Ф.Шмідт – Прелюдія та фуга Ре мажор (Halleluja-Präludium)

Вікові обмеження 7+
Квитки можна придбати у касі Органного залу (середа-неділя 13:00-19:00), у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua та онлайн:
Телефон: +38 (098) 871-01-80

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук