Концерт "DRUM & BACH – happy 333 Birthday!" у місті Львів

Концерт "DRUM & BACH – happy 333 Birthday!" - фото
Дата події: 21 березня 2018
Місце проведення:
Концертний зал ім. С. Людкевича
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
До 333-річчя Й. С. Баха Львівська філармонія і Серія програм ЕКСКЛЮЗИВИ презентують проект Кирила Стеценка “DRUM & BACH” (камерна версія)

Твори для скрипки соло звучатимуть у мультистилістичній обробці, яка поєднує жанри барокової сюїти XVII століття зі стилями сучасної популярної музики. Цей принцип означає, що поважна "алеманда" непомітно перетворюється на "блюз" або "босанову", вишуканий "ґавот" вчиться танцювати "реґґі", а весела "куранта" створює таку несподівану пару з американським "рок-н-ролом", що навіть "фуга" починає звучати, як "буґі-вуґі"

Бачення дива у сполученні культур, відчуття насолоди у резонансах епох – саме так виявляє себе глобальний дух постмодернізму, що витає над зламами часів, смаків і цивілізацій

У концерті виконується Соната соль мінор і три партити для скрипки соло Й. С. Баха

У презентаційній програмі львівського концерту беруть участь троє артистів – Кирило СТЕЦЕНКО (скрипка), Георгій МАТВІЇВ (бандура) і Сергій ФЕДОРЧУК (контрабас)

Глядачі почують камерну версію проекту, де незвичні аранжування поєднано з оригінальними частинами скрипкової Сонати соль-мінор і трьох партит Й. С. Баха. У концерті звучать виключно акустичні інструменти.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук