Вистава "Пригоди Тома Сойєра" у місті Львів

Вистава "Пригоди Тома Сойєра" - фото
Дата події: 22 лютого 2019
Дата події: 23 лютого 2019
Дата події: 5 березня 2019
Дата події: 6 березня 2019
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Початок 22.02, 05.03 о 13:00; 23.02 о 11:00; 06.03 о 11:30.
 
Том Сойєр - герой найвідомішого твору Марка Твена – напевно знає, що честь фарбувати паркан може вартувати зацікавленому цілого яблука, вивести бородавки допомагає гнила вода, а на заручинах обіцяють любити до останнього подиху. Але що робити, коли задля спасіння невинного і спасіння свого ж сумління маєш ризикнути власною безпекою і життям? 
Перший театр запрошує глядачів відчалити у подорож бурхливими водами Великої ріки, спуститися до таємничих підземних печер та знайти справжній скарб. Автори відходять від класичного зображення твенівського міста на ріці. Світ вистави зринає складною ступінчастою конструкцією з безліччю проходів та люків, він населений героями одягненими у Бохо-стилі, наповнений сучасними музикою та пластикою. 

Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Анна Теодорович: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Хороша вистава, гарна акторська майстерність. Актори не просто грають свої ролі аби відпрацювати,а віддаються своїй справі, це відчувається і не перестєш втрачати цікавість.
Загалом позитивні враження, має повчальний характер, багато влучних смішних моментів.Особисто мені з донечкою жодної хвилини сумно не було.
Звичайно рекомендую!)
Переглянути всі відповіді ()