Вистава "Різдвяна історія" у місті Львів

Вистава "Різдвяна історія" - фото
Дата події: 3 лютого 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Жанр - вистава для всієї родини за повістю Чарльза Діккенса. Вікові обмеження - 12+.

Що таке Різдво? Безперечно – час див, сюрпризів та щасливих зустрічей. Це знають усі діти. І навіть дорослі відчувають його магію, бо Різдво настає усюди та для всіх. Навіть для суворих, похмурих, непривітних, скупих людей. Хоч, насправді, таких не буває. Бувають просто сумні і самотні. Втім, їх також торкається це магічне свято.
Різдво - це не лише яскраво вбрана ялинка, колядки та подарунки. Різдво – це шанс, який ось уже дві тисячі років випадає щороку для кожного. 

Переклад – Іван Андрусяк
Інсценізація, адаптація - Олена Апчел, Оксана Данчук
Режисерка – Олена Апчел (Olena Apchel)
Медіа – Volodya Stetskovych
Художниця з костюмів – Ольга Гнатюк
 
Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось
"Різвяна історія" поставлена за мотивами відомої повісті Чарльза Діккенса. Підходить для перегляду всі охочих: батьків з дітьми, молодим людям, підліткам, дівчатам і хлопцям. Перегдяд цієї вистави не залишить байдужим нікого з глядачів. Оживе навіть мертвого. Дуже сподобалась.Тут можна було простежити поєднання старого і нового світу. Ти перебуваєш в театрі, а таке враження, що події відбуваються з тобою, що до тебе приходять духи і показують твоє життя.Декорації були на висоті. Все відповідало даній п'єсі. Нічого не було зайвим, не муляло перед очима. Звісно, були свої ляпи, але актори гідно витримали і проявили себе. В усіх ситуаціях знаходили вихід, імпровізували, виплутувались з ситуацій. На початку були не зрозуміли персонажі, які ходили до початку вистави і бешкетували. То не давали сісти на своє місце, забирали шарфи і відавали, бігали по залу з непонятною трубою. Це додавало свій колорит цій постановці. Коли ж вистава "Різдвяна історія" почалась, то головний оповідач хвилювався чи нам зручно, запросив нас сісти на вільні місця, щоб усі люди були близенько до сцени. Також протягом вистави ми грали в гру "літачок" (хочете також зіграти? Приходьте сюди). Акторська гра була на висоті, дуже сподобалась. Особливо їхні жарти, несподівані крики, сміх. Вони з гідність витримували поломані стільці, хиткі столи, викрики і сміх людей. Зразу видно-професіонали.Також сподобались декорації, багато світла, музика. Музичний супровід різного жанру. То драйвова, то повільна, то альтернативна. Одним словом меломанам сподобається. Багато освітлення, яке опромінювало весь зал. В деяких моментах світла було , навіть, забагато. Особливо не приємно, коли воно відбивається від декорацій або промінь від ліхтаря направляють на обличчя. Також тут в акторів були мікрофони, щоб усі люди їх могли чути, додавали спецефекти для голосу. Це також мало свій ефект. В деяких моментах звучало страшно, грозно, а в деяких навпаки заспокоювало. Але і тут є свій "-". Коли появлялись спецефекти для голосу (ехо, розтягнення, додавання баритону або фальцету) звук розсіювався і не важко було розібрати сліва, все мішалось до купи. Не зважаючи на деякі ляпи, вистава мені сподобалась. Я залишилась задоволена переглядом, перебувані тут. Наповнилась різдвяним настроєм і позитивом до кінця року.
Переглянути всі відповіді ()
Дарья Литвинова: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:дуже сподобалось ) справжня новорічна історія зі святковим кінцем ) раджу всім відвідати цю виставу
Переглянути всі відповіді ()
Oleg Kyzema: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Дуже сподобалась вистава.Крута гра акторів,і дуже цікавий сюжет.
Не сподобалось:Звукові ефекти були досить дратівливі.
Загальне враження:Всерівно варте перегляду.
Переглянути всі відповіді ()
Антон Голячук: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Неймовірна вистава, дуже сподобалась гра Скруджа час пройшов непомітно.
Переглянути всі відповіді ()
Olya Shidlovska: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Загальне враження:дуже сподобалась різдвяна вистава) навіть більше ніж фільм, який я колись дивилась)
Переглянути всі відповіді ()