LVIV Contact JAM

LVIV Contact JAM
Дата події: 24 лютого 2018
Початок: 18:00 год.
Вартість: 45 грн
Тривалість: 2 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Запрошуємо посмакувати танцювальний контактний джем усіх охочих: досвідчених і малодосвідчених, танцюючих і не танцюючих. Долучіться до такого цікавого явища як контактний джем в затишному просторі проекту Youir Choice.

"Це експеримент, ми можемо приєднуватися до процесу дослідження, немає нічого правильного або неправильного, і немає кінцевої мети. Це дозволяє віднайти щось цікаве, навіть якщо один із танцівників має менше досвіду, ніж інший. Саме на цій підставі можуть відбуватися відкриті танцювальні зустрічі контрактників (джеми)».© Томас Кальтенбруннер

Контактний джем – це вільний формат часопростору танцю, в якому немає вчителів і учнів, а лише учасники. Тут немає правильного й неправильного. Також немає місця для обов’язків: за бажання можна танцювати – соло, дует, тріо, групову композицію, за бажання можна спостерігати. Це довільний потік, перебування в колі тих, хто зацікавлений рухом, дослідженням і обміном тілесним досвідом.

Що потрібно мати з собою: зручний змінний одяг з довгим рукавом, шкарпетки та відкритий і приязний настрій, що стане в нагоді.


Телефон: +38 (093) 746-33-32

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук