Стрімголов

Стрімголов
Дата початку: 15 лютого 2018
Дата кінця: 21 лютого 2018
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Головний герой фільму – 27-річний Антон. Дивовижно талановитий музикант, він не виправдав усіх сподівань, які на нього покладали рідні та педагоги. Був недостатньо сильним, а як результат довелося лікуватися від алкогольної залежності. Тепер ним опікується дід, що живе у селі. Долаючи труднощі у своєму житті, не помітив, як Революція Гідності за кілька місяців змінила країну. Катя бачила ці зміни на власні очі. Вона винаймає квартиру на Троєщині і планує поїхати до Німеччини зі своїм хлопцем-фотокореспондентом. Випадкова зустріч героїв внесе новий сенс у життя кожного. І окрім переосмислення того, що сталося з країною, їм доведеться зрозуміти що вони роблять зі своїми життями.

Драма "Стрімголов" – робота молодої української режисерки та сценаристки Марини Степанської. Проект повністю профінансовано за рахунок Державного агентства України з питань кіно. Бюджет склав 10 млн. грн. Стрічка була успішно представлена на багатьох міжнародних кінофестивалях.

Рік: 2017
Країна: Україна
Мова: українська
Жанр: драма, українське
В головних ролях: Олег Мосійчук, Андрій Селецький, Даша Плахтій, Лариса Руснак, Крістіан Борис
Режисер: Марина Степанська
Сценарій: Марина Степанська
Тривалість: 105 хв.
(16+)

Квитки можна придбати в касах кінотеатрів, або онлайн:

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Hannah Bondaruk: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Тішусь за українське кіно, коли потрапляю на схожі картини. Під час перегляду не виникає відчуття як при перегляді американських, європейських чи російських фільмів: це, власне, дуже особлива атмосфера українського кіно. В різних знайомих думки та враження розходяться: комусь фільм здався надто повільним, когось не вдовільнила кінцівка, мені ж він дуже запав в душу, напевне, подивилась його в правильний для себе час.  Будьте готові до повільного темпу фільму(незважаючи на назву) та до того, що більшість залишається несказаним: почуття, думки, стани, мотивації головних героїв - не прості та зрозумілі, не лежать на поверхні, як  ми звикли. Але в них якраз вся суть фільму. Думаю, кожен відчує його по-своєму.  Але це однозначно плюс українському кінематографу.

Відповісти:

Hannah Bondaruk,
Hannah Bondaruk, 
Переглянути всі відповіді ()