Вистава "Марія Заньковецька" у місті Львів

Вистава "Марія Заньковецька" - фото
Дата події: 2 листопада 2018
Дата події: 25 листопада 2018
Початок: 18:00 год.
Тривалість: 03:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Вистава Марія Заньковецька була презентована 1972 року і не зникала з репертуару театру майже 20 років.

У творчості Олексія Ріпка, заслуженого діяча мистецтв України, багаторічного режисера театру, був ряд знакових вистав для театру ім. Марії Заньковецької. Це "Марія Заньковецька" Івана Рябокляча, "Сестри Річинські" Ірини Вільде, "Суєта" І. Карпенка-Карого.

Вистава "Марія Заньковецька" стала своєрідною творчою візитівкою заньківчан на багато років. Здавалося з примітивно біографічної п’єси неможливо зробити цікаву виставу. Виявилось можна! У сценографії Мирона Кипріяна оживала атмосфера тих часів… Здається, що й досі звучить голос Марії – Лариси Кадирової.

Вистава стала справді доленосною і для театру, і для виконавиців головних ролей, і для глядачів, які з цією виставою ще більше полюбили свій театр. Цю виставу можна було дивитись безліч разів… (за матеріалами книги Г. Канарської "Заньківчанам 90 років")

 
Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаними посиланнями.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Lioda Nadiya: (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось:Дуже сподобалась вистава!! ДУУУЖЕ!
Не сподобалось: немає такого
Загальне враження:Почну з того, що мені дуже подобаються  вистави в театрі ім. М.Заньковецької.  Така пронизлива гра акторів, що я іноді стримую себе, щоб не розплакатися. На стільки щиро, слів не добрати. Була в багатьох театрах Києва (бо жила там), але ніколи так цікаво мені не було, як в цьому театрі. 
Що стосується даної вистави, то кожен, хто бував в даному театрі мають подивитися. Вона про Заньковецьку, як все почалося і як все було. Сходіть і ви не пожалкуєте!

Відповісти:

Lioda Nadiya,
Lioda Nadiya, 
Переглянути всі відповіді ()