Труффальдіно з Бергамо у місті Львів

Труффальдіно з Бергамо - фото
Дата події: 17 листопада 2018
Початок: 18:00 год.
Тривалість: 03:20 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Театр імені Марії Заньковецької звертався до твору італійського драматурга Карло Гольдоні "Слуга двох панів", написаної у 1749 році у жанрі комедії дель-арте, в період десятилітнього перебування у Запоріжжі. Тоді, у 1933-му, роль Труффальдіно виконував корифей театру, один із його засновників Борис Романицький. Цей актор протягом довгого життя зіграв біля 300 ролей у різних жанрах, але сучасники відзначають особливу органіку Романицького саме у комедійних перевтіленнях, що контрастувало з його трагедійною, героїчною зовнішністю та посадою багаторічного керманича заньківчан. Маємо щасливу можливість спостерігати фото з хитрим поглядом Труффальдіно-Романицького у грайливому позуванні (Режисером тієї вистави були В. Харченко та М. Санников, музичне оформлення О. Радченка.).

Сьогоднішнє покоління заньківчан має свіжі фарби для написання атмосфери Венеції доби Відродження з її духом масових гулянь, блиску костюмів і прикрас, посмішок вродливих жінок та сміливістю відчайдушних юнаків. Відчуття краси миті – це те, за що комедія дель арти є вічно живою, але тільки за умови, що ми пустимо її в свій світ. "Маски ролі обирають, ти можеш стати навіть королем!" Чи злидарем, жінкою або чоловіком, слугою й переможцем одночасно. Неможливо можливим, якщо любов є релігія й рушійна сила вчинків. Зняти маску та не загубити себе серед тисяч інших блазнів – непросте питання у зовні легковажній, повітрянії комедії.

Труффальдіно родом із Бергамо заплутає й без того непрості життєві перипетії двох головних пар закоханих – Беатріче та Флоріндо, Кларіче та Сільвіо, прислуговуючи одразу двом панам, й, кмітливо, сміючись, вивертається з пасток у які на кожному кроці потрапляє, знайшовши чарівну дівчину й для себе, улагодивши фінансові проблеми свої та чужі. Усе з легкістю, гумором, пританцьовуючи та співаючи, змушуючи повірити що життя й справді гра, гра благородна, красива, з щасливим фіналом.
(Тетяна Батицька)

Мюзикл на дві дії
Композитор Олександр Колкер. Лібрето Володимира Воробйова, Кіма Рижова за мотивами п’єси "Слуга двом панам".

Режисер-постановник — Богдан Ревкевич артист
Художник-постановник — Віолетта Макар
Аранжування — Богдан Сегін
Диригент — Богдан Мочурад заслужений артист України
Хореограф — Олена Балаян Балетмейстер
Хормейстер — Т. Когут, Оксана Явдошин Хормейстер
Асистент художника-постановника — Орест Гелитович
Малювання світлом — Діана Кук, Юлія Омеляновська
Постановка боїв — Олександр Дідик
Помічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин Шелест

Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаними посиланнями.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Vita Terekh: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Дуже-дужесподобалась ця вистава. Однозначно рекомендую сходити і Ви не пошкодуєте. Поєднання музики, хореографії та самого сюжету дуже захоплюють.  Вистава залишає дуже приємне враження.

Відповісти:

Vita Terekh,
Vita Terekh, 
Переглянути всі відповіді ()