Труффальдіно з Бергамо у місті Львів

Труффальдіно з Бергамо - фото
Дата події: 18 травня 2019
Початок: 18:00 год.
Тривалість: 03:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Театр імені Марії Заньковецької звертався до твору італійського драматурга Карло Гольдоні "Слуга двох панів", написаної у 1749 році у жанрі комедії дель-арте, в період десятилітнього перебування у Запоріжжі. Тоді, у 1933-му, роль Труффальдіно виконував корифей театру, один із його засновників Борис Романицький. Цей актор протягом довгого життя зіграв біля 300 ролей у різних жанрах, але сучасники відзначають особливу органіку Романицького саме у комедійних перевтіленнях, що контрастувало з його трагедійною, героїчною зовнішністю та посадою багаторічного керманича заньківчан. Маємо щасливу можливість спостерігати фото з хитрим поглядом Труффальдіно-Романицького у грайливому позуванні (Режисером тієї вистави були В. Харченко та М. Санников, музичне оформлення О. Радченка.).

Сьогоднішнє покоління заньківчан має свіжі фарби для написання атмосфери Венеції доби Відродження з її духом масових гулянь, блиску костюмів і прикрас, посмішок вродливих жінок та сміливістю відчайдушних юнаків. Відчуття краси миті – це те, за що комедія дель арти є вічно живою, але тільки за умови, що ми пустимо її в свій світ. "Маски ролі обирають, ти можеш стати навіть королем!" Чи злидарем, жінкою або чоловіком, слугою й переможцем одночасно. Неможливо можливим, якщо любов є релігія й рушійна сила вчинків. Зняти маску та не загубити себе серед тисяч інших блазнів – непросте питання у зовні легковажній, повітрянії комедії.

Труффальдіно родом із Бергамо заплутає й без того непрості життєві перипетії двох головних пар закоханих – Беатріче та Флоріндо, Кларіче та Сільвіо, прислуговуючи одразу двом панам, й, кмітливо, сміючись, вивертається з пасток у які на кожному кроці потрапляє, знайшовши чарівну дівчину й для себе, улагодивши фінансові проблеми свої та чужі. Усе з легкістю, гумором, пританцьовуючи та співаючи, змушуючи повірити що життя й справді гра, гра благородна, красива, з щасливим фіналом.
(Тетяна Батицька)

Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаними посиланнями.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Vita Terekh: (Перехожий)
Сподобалось
Дуже-дужесподобалась ця вистава. Однозначно рекомендую сходити і Ви не пошкодуєте. Поєднання музики, хореографії та самого сюжету дуже захоплюють. Вистава залишає дуже приємне враження.

Відповісти:

Vita Terekh,
Vita Terekh, 
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Груник: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження:чудова емоційна вистава. Неймовірна атмосфера. Цікава постановка. Актори відіграли на всі сто. Режисер молодець, дійсно весело. Відпочинок душі та тіла.

Відповісти:

Оксана Груник,
Оксана Груник, 
Переглянути всі відповіді ()
Yuliia Yemelianenko: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:
Чудова комедія, для всієї сім'ї. Я була здивована, що велика частина залу була заповнена дітьми. І дорослим і дітям було цікаво і смішно.
Було дуже багато жартів, частина з яких доволі сучасні, і це вносить деяку актуальність, що підносить нас ближче до того дійства на сцені. Сюжет доволі простий і передбачуваний, хоч ця постановка вже визнана часом)
Актори грали свої ролі просто неймовірно. А взаємодія з залом приголомшлива, коли актори говорили у зал, відчувалось ніби дивляться прямо тобі у вічі, і спілкуються виключно з тобою) Також, приємно було те що актори вибігли з залу, такий собі 4dx
Особливо мені сподобалось, рішення з декораціями, які обертались, я раніше такого не зустрічала

Відповісти:

Yuliia Yemelianenko,
Yuliia Yemelianenko, 
Переглянути всі відповіді ()
Klochek Nastya: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Вчора відвідали виставу, нам буде сподобалось.
Висатва дуже проста у розумінні і тому чудово підійде для сімейного відвідування разом з дітьми. У залі було багато дітей і всі були зацікавлені дійством на сцені.
Було дуже багато смішних жартів, зал просто заливався сміхом.
Чудова легка комедія, рекомендую

Відповісти:

Klochek Nastya,
Klochek Nastya, 
Переглянути всі відповіді ()
Валентина Грицик: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Неймовірні враження!

Загальне враження:
Чудова постановка «Труффальдіно з Бергамо» миттєво переносить до Венеції у розпал традиційних для цього місця святкових масових гулянь. Стихія карнавалу, буйство фарб, яскравість костюмів, блиск прикрас, загадкові маски на обличчях, кураж від пригод і авантюр, сміх, оголені нерви, азарт та інтриги занурять у світ таємниць і шокуючих відкриттів.

Відповісти:

Валентина Грицик,
Валентина Грицик, 
Переглянути всі відповіді ()
Darin Leskiv: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Загалом сподобалось, хороший мюзикл з такою ж хорошою грою акторів.
Комедія легка для сприйняття та підходить для сімейного перегляду з дітьми.

Відповісти:

Darin Leskiv,
Darin Leskiv, 
Переглянути всі відповіді ()