П'єса "12 ніч" у місті Львів

П'єса "12 ніч" - фото
Дата події: 12 травня 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
"…п’єса Шекспіра "12 ніч" зіграна акторами далекої від Англії країни що і не знали ніколи слів Шекспіра…" сценічне читання. Ми розкажемо вам сьогодні одну дуже стару історіюви знаєте що всі справжні історії дуже старіі всі справжні нові це завжди старі дуже старі...

Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Olenka Osipchuk: (Ревізор)
Сподобалось
Я дуже люблю театр ім. Л. Курбаса. Взагалі ця вистава сподобалася. Але раджу після важкого робочого дня не ходити на такі вистави, тому що дуууже довга вона аж 3 год 20хв, хоча із антрактом. І перша половина вистави трохи затягнута як на мене, а от друга частина була супер насичена і весела.
Переглянути всі відповіді ()
Victoria Zheleznyak: (Гурман)
Сподобалось
Театр, що називається, модерністьський. Актори постійно взаємодіють з глядачами, події на сцені дещо абсурдні. Не всім таке може підійти, але варто спробувати.
Прочитання п'єси дуже сподобалось. Неодмінно завітаю в цей театр ще на якусь виставу.
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Яворський: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Вистава вражає грою акторів, цитатами, які закарбовуються в пам'яті та прекрасними декораціями.

Загальне враження: Коли Олівія заплутується в своїх думках - це варто побачити
Переглянути всі відповіді ()
Darin Leskiv: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Вистава дуже цікава і однозначно варта того, щоб її відвідати. Чудова гра акторів, нестандартний підхід до викладення сюжету - словом, дуже раджу сходити !
Переглянути всі відповіді ()
Klochek Nastya: (Ревізор)
Не сподобалось
Загальне враження: Для початку скажу, що я вперше відвідала цей театр, і я була не готова до всього дійства, що там відбувалось.
Я так і не зрозуміла на якому моменті почалась вистава. І взагалі всього зачину.
Початок: троє мужчин, як ми розуміємо батько і його 2 сини. Але вони чітко кажуть, що актори, але все вони здається пропили, відповідно з цього я не зрозуміла, звідки ще взялись актори? Ну це я трохи забігла на перед, весь початок був неясний і ніхто нічого не розумів, і актори вирішували, яку п'єсу ставити. Вони чітко так і не вирішили, і я так і не зрозуміла і який момент почалась п'єса... Вона то ішла, то переривалась.
Все пішло нормально, "класично" за Шеспіром.
Хочу відмітити, що в цьому моменті, я дуже вподобала гру акторів. Жіноча частина дууже приваблива, споглядаючи, я отримувала естетичне задоволення. Також жіноча частина дуже голосиста, думаю не я одна, а і всі гдядачі, насолоджувались моментами, де акторки співали. Чоловіча частина також, як актори, гарно вжились в роль і добре грали, до цього нема жодних зауважень, лише похвала.
Пролунав атракт, знову вийшов син(він ж і актор) і каже: " ви ж зрозуміли, що відбулось" і коротко розповів сюжет. Але краще пояснив, що за треш відбувався до розвитку подій...
Други акт. Початок, відкривається занавіс, і ми бачимо героїню у "шторах" з поліетилену, це дуже цікавий хід. Як то кажуть" дешево і сердито", цікаво і незвично, вперше таке бачу. Так от, цей поліетилен, це найкраще, що було з декорацій. Бо вони взагалі були майже відсутні.
Вся вистава була сповнена недоречних моментів, які мали виглядати як жарт, мабуть( нагадало тупі ТВ-шоу де відбувається якась маячня і всі сміються). Також кілька разів було використані мати, і завуальовані мати, також ймовірно для жарту( ми не діти у садку, щоб ці слова викликали сміх). І була відсилка що це Шеспір, бо була фраза "to be or not to be", (чесно це вже така заїжджена фраза, що аж піднуджує кожен раз, як я її чую), то також це супроводжувалось жартом.
Кінцівку обрізали, показали не все. І знову зіграли батька і синів, всі пішли в туман.. Неясно було чи це кінець чи ні. Весь зал почав шепотіти " і це все?!". Так! Це все!
Ще маю відмітити, що під час всієї постановки актори всіляко взаємодіяли з залом.
Ну або я надто примітивна, що зрозуміти таке високе, чи може навпаки, але моя думка така, якщо змінити режисера ( чи хто там відповідає за сюжет) то все було б на висоті, і було б неймовірним. А так...

Klochek Nastya, Епізод з поліетиленом - це відображення того, що Олівія заплутується в своїх думках. Я теж зацінив.
1 місяць тому
Переглянути всі відповіді ()