Вистава "Амнезія, або Маленькі подружні злочини" у місті Львів

Вистава "Амнезія, або Маленькі подружні злочини" - фото
Дата події: 31 серпня 2018
Дата події: 29 вересня 2018
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
"Амнезія, тому що я ділив з тобою свої дні та ночі, але розповідав собі іншу історію… Амнезія, тому що я відчував непереборне почуття до тебе, але більше говорив про свої маленькі імпульси… Амнезія, тому що в глибині душі я був вірний, але скоріше б порвав собі горлянку, аніж визнав би це… Чоловіків характеризує те, що вони відмовляються від власної долі. Вони віддають перевагу свободі. Але що таке свобода, якщо вона ні до чого не веде? Чоловіки більше вигадують свободу, ніж користаються з неї. …Моя амнезія — це брехня для того, щоб повернутися та віднайти тебе" (Е.-Е. Шмітт)

"Подружні стосунки мусять мати в собі елемент театральності, інакше їм надто швидко загрожує "виснаження почуттів", — приблизно так формулює свою тезу міцного шлюбу знаменитий французький драматург Ерік-Емануель Шмітт. Тексти Е.-Е. Шмітта відзначаються особливим розумінням суті театральності, у якій відсутнє все надмірне, бутафорське, розраховане на дешевий сміховий або мелодраматичний ефект. Глибокий психологізм стосунків та персонажів, показаний автором через, на перший погляд, не важливі, звичні побутові дрібниці, захоплює глядача з перших хвилин дійства і тримає в напрузі до самого завершення довгої вистави, адже кожен наступний момент готує несподіванки і кардинальні зміни у стосунках героїв, розвитку сюжету і навіть оформленні сценічного простору". (Н.Сняданко)

Тренінг акторської імпровізації за Еріком-Емануелем Шміттом.
Переклад — Неда Неждана
Постановка — Володимир Кучинський
Художній простір — Володимир Кауфман
Костюми — Наталка Шимін
Відтворюють події з пам’яті:
Микола Береза
Тамара Горгішелі
Тетяна Каспрук
Андрій Козак
Наталка Рибка-Пархоменко
Олег Стефан

Квитки можна придбати в касі театру.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Тетяна Мацкевіч: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Одна з найулюбленіших постановок курбасівців! Як і автор п'єси - французький письменник Ерік-Еммануель Шмітт. Гра акторів чудова, втілення ідеї у грі - неперевершене.  
У п'єсі порушені актуальні проблеми не тільки любовних стосунків чоловіка і жінки, але й будь-яких інших взаємин між людьми. Адже мова про невміння приймати інших такими, якими вони є, а також про затаєні образи і недовіру, що роз'їдають навіть найміцніші союзи, виникаючи з комплексів, вигадок і страхів, із якими особа не здатна впоратися самотужки. Тоді подружнє життя приречене на «маленькі злочини» когось із його учасників (або й обох). Водночас маємо реконструкцію бахманівської теми «екстатичного кохання», яке схильне знищувати саме себе власною інтенсивністю.

Відповісти:

Тетяна Мацкевіч,
Тетяна Мацкевіч, 
Переглянути всі відповіді ()