Вистава "Амнезія, або Маленькі подружні злочини" у місті Львів

Вистава "Амнезія, або Маленькі подружні злочини" - фото
Дата події: 5 червня 2019
Дата події: 28 червня 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
«Амнезія, тому що я ділив з тобою свої дні та ночі, але розповідав собі іншу історію… Амнезія, тому що я відчував непереборне почуття до тебе, але більше говорив про свої маленькі імпульси… Амнезія, тому що в глибині душі я був вірний, але скоріше б порвав собі горлянку, аніж визнав би це… Чоловіків характеризує те, що вони відмовляються від власної долі. Вони віддають перевагу свободі. Але що таке свобода, якщо вона ні до чого не веде? Чоловіки більше вигадують свободу, ніж користаються з неї. …Моя амнезія — це брехня для того, щоб повернутися та віднайти тебе» (Е.-Е. Шмітт).

Квитки можна придбати в касі театру.
Перегляди 35
Тетяна Мацкевіч: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Одна з найулюбленіших постановок курбасівців! Як і автор п'єси - французький письменник Ерік-Еммануель Шмітт. Гра акторів чудова, втілення ідеї у грі - неперевершене.
У п'єсі порушені актуальні проблеми не тільки любовних стосунків чоловіка і жінки, але й будь-яких інших взаємин між людьми. Адже мова про невміння приймати інших такими, якими вони є, а також про затаєні образи і недовіру, що роз'їдають навіть найміцніші союзи, виникаючи з комплексів, вигадок і страхів, із якими особа не здатна впоратися самотужки. Тоді подружнє життя приречене на «маленькі злочини» когось із його учасників (або й обох). Водночас маємо реконструкцію бахманівської теми «екстатичного кохання», яке схильне знищувати саме себе власною інтенсивністю.

Переглянути всі відповіді ()
Богдан Яворський: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: На цю виставу потрібно піти, особливо коли у вас погані стосунки з половинкою ;)
Не буду спойдерити
Переглянути всі відповіді ()