Вистава "Ножі в курях, або Спадок мірошника" у місті Львів

Вистава "Ножі в курях, або Спадок мірошника" - фото
Дата події: 26 травня 2019
Дата події: 7 червня 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Вистава за Девідом Гарровером. Творці вистави роздумують над зіткненням світоглядних моделей і систем мислення. Забобонному і апріорі упередженому способу дивитися на речі протиставляється відкритий і гуманний погляд нової людини, сповненої невситимою жагою до постійного пізнавання і відвагою бути самітним відлюдником.

Проект реалізовано за сприяння Британської Ради в Україні. Переклад з англійської — Ірина Трудолюбова.

Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Darin Leskiv: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Чудова вистава і чудові актори! За довгий період це перша вистава, котра справді вразила! Одвічне, високе..
Однозначно рекомендую переглянути !
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось
«Ножі в курях, або Спадок мірошника» — це історія любовного трикутника: орача — його дружини та мірошника. Однак насправді п’єса — філософська, тут зіставляються різні світогляди: орач живе у традиційному світі селянина, мірошник — у сучасному, а молода жінка пробує віднайти себе.
Вистава за п’єсою сучасного шотландського драматурга Девіда Гарровера. Режисер Володимир Кучинський.
Ця вистава була легенька для сприйняття. Не було такого , що ти дивишся на годиник і очікуєш закінчення. Всі півтора години ми провели в режимі очікування. Сценки швидко мінялись, постійно появлялось щось нове. Глядачі поринули в історію акторів. Все було лаконічно, простенько.
Акторська гра була на висоті. Виставу творило всього троє людей, але цього було достатньо. Вони доповнювали один одного. Якщо ж їм не вистачала акторів, вони долучали глядачів. Молоду жінку грала – Наталія Рибка-Пархоменко.Орача Коник Вільям – Олег Цьона.Мірошника Ґілберт Горн – Андрій Козак. Хочеться подякувати акторам за їхню гру. Оплески стоячи.
Творці вистави «Ножі в курях, або Спадок мірошника» роздумують над зіткненням світоглядних моделей і систем мислення. Забобонному і апріорі упередженому способу дивитися на речі протиставляється відкритий і гуманний погляд нової людини, сповненої невситимою жагою до постійного пізнавання і відвагою бути самітним відлюдником.
Ну що ж на кінець я вам пораджу: обов'язково відвідати виставу "Ножі в курях, або Спадок мірошника". Адже, після перегляду ви буде світиться, вас буде розривати від радості, емоції зашкалюють. Саме на цій виставі можна насміятись від душі. Тут все як в житті. Актори поводили себе не як актори, а як звичайні люди. Як ніби ви прийшли не в театр, а до своїх друзів в гості. Разом з акторами сміялись, плакали, переживали.
Переглянути всі відповіді ()