Фестиваль електронної музики та технологій "Futureland Festival"

Фестиваль електронної музики та технологій "Futureland Festival"
Дата події: 30 вересня 2017
Місце проведення: Стадіон "Арена Львів"
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Futureland Festival - це грандіозне свято електронної музики та найсучасніших технологій, яке захоплює Львів в останні дні вересня. Разом із запальною музикою та найкращими ді-джеями світу, фестиваль збирає більше, ніж 5000 музичних ентузіастів в місці, де все говорить: ЧАС МАЙБУТНЬОГО НАСТАВ!

У 2017 фестиваль відбуватиметься лише вдруге, але завдяки своїй неймовірній атмосфері він вже стиг стати однією з найбільш очікуваних подій в календарі кожного любителя електронної музики.

Сучасний світ змінюється надзвичайними темпами, а технології проникають в абсолютно всі сфери нашого життя. Завдяки технологіям вже створюють інноваційну електронну музику, але вони й надалі продовжують відкривати все нові та необмежені можливості для створення музики у цифровому форматі. Технології в наш час стирають межі між тими, хто творить музику та тими, хто професійно її вдосконалює. Futureland Festival співпрацює з найбільшою тех-конференцією Східної Європи - IT Arena, аби разом показати найкращі технологічні досягнення, розроблені чи виготовлені в Україні, під акомпанемент відбірної електронної музики.

Деталі та квитки: http://futurelandfestival.com/ua/

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук