International Ukrainian Dance & Culture Festival

International Ukrainian Dance & Culture Festival
Дата початку: 11 серпня 2017
Дата кінця: 14 серпня 2017
Місце проведення: Локації Львова
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
З 11 по 14 серпня 2017 року у Львові пройде  International Ukrainian Dance & Culture Festival (Міжнародний Фестиваль Українського Танцю та Культури). Учасниками Фестивалю є ансамблі українського народного танцю з усіх куточків світу.
Мета фестивалю – презентація усього розмаїття
Українського танцю, музики й пісні з усіх куточків світу, де проживають Українці
Українська діаспора у світі доклала багато зусиль й коштів для посильної допомоги Україні у найскрутніший час її боротьби за справжню Незалежність. Наші брати і сестри у всьому світі є такими ж Українцями як ми, що проживаєм на Материнській землі. Наша відкритість до всіх, для кого Україна є дорога, як Батьківщина, допоможе об’єднати Українців усього світу в одну велику націю. Українська культура та мистецтво є тими універсальними засобами добровільного єднання різних поколінь наших земляків в усіх куточках земної кулі.
У програмі Фестивалю:
12 серпня - виступ учасників на центральній сцені Львова (пл. Ринок)
13 серпня – конкурсна програма у Шевченківському Гаю
14 серпня - Заключний Гала-Концерт учасників у Національному Академічному Театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької .
Організовують ці заходи компанія Cobblestone Freeway (Канада), спільнота Ukrainian Dance World, Nadiya Art Agency (Канада), компанія «Чудо-Тур» (Україна). Інформаційний партнер Фестивалю – «От-От»

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук