Концерт "Max Tavrichesky" у місті Львів

Концерт "Max Tavrichesky" - фото
Дата події: 2 червня 2018
Місце проведення:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Ім’я Max Tavrichesky серед українських поціновувачів якісної та безкомпромісної музики вже більше ніж 20 років пов’язують із блюзом. І це не випадково, адже окрім концертів людини-оркестра в усіх регіонах країни, він організовує блюз фестивалі, джеми, тури американських та европейських майстрів жанру.

Він відкривав концерти Гая Девиса (Guy Davis), Джона Неметта (John Nemeth), грав у спільних проектах з Китом Данном (Keith Dunn), Робертом Лайтхаузом (Robert Lighthouse), Деніелом Жанрено (Daniel Jeanrenaud), Віллом Джейкобзом (Will Jacobs) та усіма відомими представниками української блюзової сцени серед которих Ivan Blues, групи Друге Дихання та Night Block.

Відомо, що Макс може адаптувати до блюзу будь-яку пісню зі свого доробку, що складається з більше ніж 400 композицій. На його концертах можна почути блюзові версії пісень The Doors, Боба Ділана, The Beatles, The Rolling Stones, Chris Rea, а також класику блюзу та авторські пісні англійською. Грає він одночасно на гітарі, тамбурині, губних гармоніках та співає.

Шалена енергія, глибоке почуття та повага до матеріалу, несподівані версії відомих пісень – все це чекає вас на концерті!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук