Концерт гурту "Atmasfera"

Концерт гурту "Atmasfera"
Дата події: 23 червня 2018
Початок: 20:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Гурт ATMASFERA представить на Lviv Yoga Day нову музичну програму в стилі indie & yoga музики.

Музиканти задають свій власний тренд у музиці, не намагаючись копіювати інших, а творчість групи зосереджена навколо внутрішнього світу людини і її глибинних переживань. Їхня музика c текстами на санскриті надихає, допомагає стати щасливішими і стосується глибинних питань: хто ми, для чого ми живемо і куди ми йдемо?

Зовсім недавно ATMASFERA отримала престижну американську премію "RoundGlass Music Awards 2018" в Нью-Йорку в номінації "Група року". Премія відзначає прогресивних музикантів, що створюють музику для здоров'я, миру та екологічної свідомості.

ATMASFERA - мультиінструментальний колектив з унікальним, неповторним звучанням. Вони поєднують інструменти з усього світу - флейту, арфу, фізгармонь, бузуки, мандоліну, домбри, джембе, різноманітні перкусії, глокеншпіль, акустичну гітару, електрогітару, бас-гітару, клавішні з сучасним електронним звучанням.

Поєднання мантр з етнічними мотивами і оркестровим звучанням вже встигли оцінити в Норвегії, Німеччини, Польщі, Чехії, Казахстані та інших країнах. ATMASFERA представляла Україну на відомих європейських сценах "The Global battle of the Bands" в Лондоні, Woodstock в Польщі і Moldejazz в Норвегії.

Поринь у дивовижну музичну атмосферу доброти, гармонії та чистоти. Поринь разом з мантрами вглиб себе. Танцюй у своєму серці!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук