Львів — місто прав людини. Чому це вигідно для бізнесу? у місті Львів

Львів — місто прав людини. Чому це вигідно для бізнесу? - фото
Дата події: 22 листопада 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У Львові відбудеться відкрита лекція «Львів — місто прав людини. Чому це вигідно для бізнесу?». Під час зустрічі нідерландський соціолог Ганс Саккерс на прикладі Утрехта пояснить, чому розвиток Львова у форматі "міста прав людини" є корисним та вигідним не лише для пересічних громадян, але й для бізнесу, громадського сектору і влади.
 
...Львів планує стати першим східноєвропейським і першим пострадянським містом у міжнародній мережі Human Rights Cities. Відтак, місцевим підприємцям потрібно знати про всі переваги та очікування від компаній, які тягне за собою набуття нового статусу.

В Україні про права людини заведено говорити у «гуманітарному контексті». Однак численні фахові дослідження демонструють, що дотримання прав людини має прямий економічний ефект на бізнес-клімат у місті, а компанії, які реалізовують такі політики, стають більш привабливими для нових бізнес-партнерів та інвесторів. Під час своєї лекції Ганс Саккерс розповість про те, яку вигоду і користь формат «міста прав людини» несе не лише для загрожених категорій (наприклад, етнічних меншин чи людей з інвалідністю), але й для малого та середнього бізнесу, громадянського сектору, місцевої влади.
Перегляди 31

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук