Львівський театр естрадних мініатюр "І люди, і ляльки"

Відгуків 2
Львів
Вулиця Александра Фредра, 6

Інформація

Постановка та показ вистав для дітей і дорослих.

Події

Вистава "Лікар Айболить"
Початок 22.02 о 12:00; 03.03 о 12:00, 14:00, 16:00 год.   Вистава вчить не боятись лікарів і бачити в них добрих помічників і друзів, виконувати їхні поради, любити і допомагати тваринам. Вистава весела, музична, добре сприймається глядачами і не залишає їх байдужими. Дитина отримує урок педагогіки, навчається доброзичливості і дружбі. Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Лисеня - хитрун"
Початок о 12:00 та 14:00.   Історія про зайченя та хитре лисеня, де звірята на сцені стрибають, жартують, спілкуються із дітлахами, хитрують і виробляють чудернацькі викрутаси. Вистава інтерактивна — залучає глядача до активної участі . Основна думка вистави — якщо обдурювати і хитрувати – то не будеш мати друзів, на чому, власне, і «обпеклося» Лисеня. Будучи задирливим і хитрим, воно само собі нашкодило. Але сила добра і дружби така, що зможе подолати будь-які труднощі, адже завжди є місце для розуміння і прощення.Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Ось та Ась"
…Жив на світі козак щирий, на ймення Ось, усякого він у свою хату за господу приймав, усякому віри, як мала дитина, діймав, боязні Божої пильно пам’ятав. Усякому козак Ось віри доймає, а того, що вже видимо лихо у хату до його суне, не бачить і не знає… За мотивами думи-казки С. Васильченка. Вистава для дорослих. Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Тото Відважний"
Початок о 12:00, 14:00, 16:00. У далекому стародавньому містечку панує хаос і розруха, адже керує ним невмілий ватажок — чванькуватий півень Жан-Жак. У такому безладі й стається біда — у фортецю потрапляє ворог. Тільки справжній герой і відданий друг може врятувати містечко. Таким героєм і є песик-таксик Тото, його сміливе і відважне серце уміє захистити друзів. Адже справжній лідер пізнається по його вчинкам, а не словам. Для дітей від 3-х років.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "У зайчатка була хатка"
Хатка з льоду і снігу в потоці синюватого морозного сяяння світла. Відчувається присутність зими, потріскування морозу і подих холодного повітря — художнє оформлення сцени, світлове рішення — фантастичні. Дитина відчуває казку навколо себе, казковий світ оточує малят і закликає до активної участі в подіях на сцені.Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Одного разу в Африці..."
Початок о  12:00 та 14:00.   Одного разу у спекотній Африці трапляється особлива історія. Здавалося б, звичний африканський день із життя тамтешніх тварин. Але раптом він стає днем низки дивовижних сюжетів. Головні герої вистави — Жирафа і Носоріг, які попри різницю у своїй вроді, зуміли подружитися. Історія їхньої дружби — це приклад того, наскільки важливими є внутрішні переваги будь-якого живого створіння. На заваді їм стає не одна перешкода, але суть у тому,щоб прийняти себе та іншого таким, яким він є.Вистава насичена кольором, піснями та теплою сонячною атмосферою. Завітайте до нас разом зі своїми дітьми і ви опинитеся серед пригод, які будуть сповнені не просто цікавого, а й корисного змісту. Разом із присутністю ляльки на планшеті, актори грають і в живому плані, створюючи атмосферу дитячого ігрового майданчика, на якому діти вирішили погратися "в Африку". Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Еклезіаст"
Містерія, вистава для дорослих.…поки не пірветься срібна нитка, і не зломиться кругла посудина з золота, і при джерелі не розіб’ється глек, і не зламається коло, й не руне в криницю… (Екклезіяст 12:6)   Режисер-постановник — Олексій КравчукХудожники — Олексій Хорошко, Євген ДуляСпів — Людмила Зборовська   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Теремок"
Початок 08.03 о 12:00; 24.03 о 12:00, 14:00, 16:00.   «Теремок» люблять маленькі глядачі, бо він нагадує їм їх садочок — другий дім, де збираються різні діточки і кожний знаходить своє місце і всі живуть дружньо і весело. «Теремок» люблять актори тому, що він нагадує рідний дім, в якому знайшли захисток своєму таланту і відкритості своїх сердець».Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Колобок"
Початок о 12:00 та 14:00.   Класична казка «Колобок», яка перенесе Вас у затишну атмосферу вишуканої європейської пекарні, де на фоні аромату свіжоспечених пряників звучить неперевершена музика Йозефа Гайдна. Завітайте туди і почуєте як троє чарівних майстринь розповідають «смачну» історію про Колобка.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Божественна комедія"
Божественна комедія про божественне кохання.  Щирі почуття, чисті емоції: чи зможе все це передати лялька в руках лялькаря? Що ж, час дізнатись.. Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Лелеченя і Опудало"
Початок о 12:00, 14:00 та 16:00.   За законами зграї Лелеченя з підбитим крилом має загинути. Але Опудало Страшко рятує його та бере під свою опіку. Разом вони вирушають на пошук теплого куточка на зиму. Верба допомагає Лелеченяті та Страшку перезимувати, закривши їх своїм гіллям. Настає весна. Лелеченя Айко виріс і зміцнів. З півдня повертається зграя. І перед Лелеченям повстає питання: повернутись до своєї зграї або залишитись зі своїм вірним другом. Ця зворушлива, філософська і поетична історія про справжню дружбу, добро, любов і відданість зігріє душу і дорослому, і маленькому глядачу.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Пустотливе жабеня"
Початок 15.03 о 12:00; 31.03 о 12:00, 14:00, 16:00.   Зворушлива, мила та смішна історія про маленьке жабеня, яке відкриває для себе, крок за кроком, світ наповнений пригодами. Для дітей від 3 років. За віршованою казкою Тамари Коломієць. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Снігова королева"
Початок о 12:00 та 14:00.   "Снігова королева" - стара, добре відома нам усім з дитинства казка Ганса Хрістіана Андерсена. Ця історія розповідає нам про те, як важливо вміти зберегти в своїх серцях щирий, дитячий вогник любові, вірності, чесності і відданості одне одному. Адже лише гаряче серце може подолати усі перешкоди, розвяти холод, розтопити і запалити серця інших людей. Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Хто сказав "Няв"
Початок о 12:00, 14:00, 16:00.   Яскрава вистава-мініатюра для найменших глядачів. ЇЇ атмосфера вводить малят у світ живих тваринок, вчить з ними розмовляти, контактувати, дає дитині психологічні уроки дружби і рівноваги. Веселе музичне оформлення створює атмосферу гармонії акторів, ляльок та глядачів. Важливо, що динаміка вистави відповідає психологічному сприйняттю малят і викликає спалах дитячих позитивних емоцій.Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Веселі ведмежата"
Початок о  22.03 о 12:00; 30.03 о 12:00, 14:00.   Вистава яскрава, дотепна, барвиста і кмітлива. І чого тільки не виробляють ці кумедні ведмежата Топ і Топочка. Та найбільше захоплення у малечі викликають мильні бульбашки, що їх ведмежата вправно пускають до залу. Веселе музичне оформлення, чарівні ляльки, цікавий одяг сцени — все підкреслює емоційне сприйняття маленьких глядачів. Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Гамлет"
Історія світового ляльковедення. В кожній людині є та частина душі, яка свідомо вдається до всіляких хитрощів, щоб контролювати ситуацію і досягти своєї мети (частіше корисливої), тому можна сказати, що в певній мірі кожна людина є маніпулятором, а проявляється це залежно від обставин і самого індивіда. Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Мій золотий синочок"
Вистава розповідає про незвичайну річ: сила духовного тепла може бути така велика, що навіть вовк перестає бути диким звіром. Це диво стається завдяки маленькому золотому курчаткові, який через хитрощі Лисиці з’явився на світ поза межами рідного дому.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
V Міжнародний фестиваль театрів ляльок "І люди, і ляльки- 2019"
Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародному фестивалі театрів ляльок «І люди, і ляльки - 2019». Фестиваль проходитиме з 21 по 23 червня 2019 року на базі Львівського академічного театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» у місті Львові (Україна). Одне з основних завдань, що ставить перед собою керівництво фестивалю - це представити нашому глядачу, львів'янам та гостям міста, широкий спектр жанрів, стилістик, засобів, форм існування та життєдіяльності театру ляльок, зруйнувати стереотипи про обмеженість вікової категорії глядача. Просимо запропонувати нам роботу, яка на вашу думку якнайкраще представить Ваш театр, місто чи країну, познайомить глядача з культурною спадщиною Вашого краю, традиціями, колоритом національної мови. Для показу фестивальних спектаклів будуть задіяні чотири театральні майданчики міста Львова. Будуть організовані прямі ефіри на місцевому телебаченні.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження: бомбезна архітектура і інтер'єр, була на виставі дуже сподобалось, для дітей саме те що треба.

Відповісти:

Наталія Кузема,
Наталія Кузема, 
Переглянути всі відповіді ()
Марія Толочко: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: була з дитиною на декількох витавах. Хороші вистави, гарна постановки. дитина у захваті, ну і я теж

Відповісти:

Марія Толочко,
Марія Толочко, 
Переглянути всі відповіді ()