Львівський театр естрадних мініатюр "І люди, і ляльки"

Відгуків 1
Львів
Вулиця Александра Фредра, 6

Інформація

Постановка та показ вистав для дітей і дорослих.

Події

Вистава "Снігова королева"
Початок 09.12 та 30.12 о 12:00, 14:00, 16:00; 21.12 о 12:00 та 14:00.   "Снігова королева" - стара, добре відома нам усім з дитинства казка Ганса Хрістіана Андерсена. Ця історія розповідає нам про те, як важливо вміти зберегти в своїх серцях щирий, дитячий вогник любові, вірності, чесності і відданості одне одному. Адже лише гаряче серце може подолати усі перешкоди, розвяти холод, розтопити і запалити серця інших людей. Квитки у касі театр та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Різдвяна зірка"
Початок 22.12 о 12:00, 14:00; 23.12 о 16:00.   Свято Різдва Христового давно вже стало звичною щорічною подією у нашому житті і тому люди все більше стають забувати чим дійсно є справжнє Різдво і у чому полягає його таїнство. Але маленький Ангелик, головний герой цієї історії, зуміє повернути людям свято, довівши, що завдяки нашим добрим вчинкам і живе в серцях людей Дух Різдва.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "У зайчатка була хатка"
Хатка з льоду і снігу в потоці синюватого морозного сяяння світла. Відчувається присутність зими, потріскування морозу і подих холодного повітря — художнє оформлення сцени, світлове рішення — фантастичні. Дитина відчуває казку навколо себе, казковий світ оточує малят і закликає до активної участі в подіях на сцені.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Шовкова косиця"
Початок 12:00 та 14:00. Вистава представляє глядачу теплу і по-театральному затишну історію про дівчинку Катрусю і її мрії. Ці мрії, пов’язані із чарівною квіткою, яка має чудодійну силу. Саме ця властивість чарівної рослини дала нове життя Катрусиній киці Багірі, котра разом з трьома іграшками: Ведмедиком, Мишкою та Зайчиком, вирушила на пошуки квітки, наймення якій Шовкова косиця. На друзів чекають цікаві, та не завжди безпечні пригоди, які ви маєте змогу оцінити, завітавши до нас на виставу. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Наталія Кузема: (Друг LIST'а)
Сподобалось


Загальне враження: бомбезна архітектура і інтер'єр, була на виставі дуже сподобалось, для дітей саме те що треба.

Відповісти:

Наталія Кузема,
Наталія Кузема, 
Переглянути всі відповіді ()