Львівський театр естрадних мініатюр "І люди, і ляльки"

Відгуків 2
Львів
Вулиця Александра Фредра, 6

Інформація

Постановка та показ вистав для дітей і дорослих.

Події

Вистава "Теремок"
Початок 24.03 о 12:00, 14:00, 16:00; 19.04 о 12:00.   «Теремок» люблять маленькі глядачі, бо він нагадує їм їх садочок — другий дім, де збираються різні діточки і кожний знаходить своє місце і всі живуть дружньо і весело. «Теремок» люблять актори тому, що він нагадує рідний дім, в якому знайшли захисток своєму таланту і відкритості своїх сердець».Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Лікар Айболить"
Початок о 12:00 та 14:00.   Вистава вчить не боятись лікарів і бачити в них добрих помічників і друзів, виконувати їхні поради, любити і допомагати тваринам. Вистава весела, музична, добре сприймається глядачами і не залишає їх байдужими. Дитина отримує урок педагогіки, навчається доброзичливості і дружбі. Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Божественна комедія"
Божественна комедія про божественне кохання.  Щирі почуття, чисті емоції: чи зможе все це передати лялька в руках лялькаря? Що ж, час дізнатись.. Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
SPIRITUAL FRONT & SASHA BOOLE
Лінія Втечі та Dying Sky Booking представляють: культовий італійський колектив Spiritual Front вперше виступить у Львові.Spiritual Front – італійський музичний колектив з Риму, створений в 1999 році Сімоне Сальваторі, який виступає під псевдонімом «Hellvis». Для музики групи характерно широке змішання різних стилів, жанрів та музичних традицій.Самі учасники Spiritual Front визначають свій жанр як «нігілістична суїцидальна поп-музика».Гостем концерту буде наш друг Sasha Boole, який зараз також є учасником проекту Me And That Man, але виступатиме Саша наразі сольно.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Горіхова гілочка"
Початок о 12:00, 14:00 та 16:00.   Героїчна казка побудована на середньовічних румунських легендах про боротьбу національних героїв проти темряви світу. Темрява, втілена в образі Відьми Клоанси, котра намагається злими чарами підкорити собі мешканців долини Дванадцяти буків. Велетня Фаурара, який почав з нею боротьбу, вона осліпила і прикувала до скелі. Врятувати його може лише діамантова роса, яка випадає у володіннях Відьми. Дівчинка Іляна, брат якої теж опинився у полоні Клоанси, вирушає у небезпечну подорож, щоб визволити свого брата і допомогти Велетню повернути зір. Бажаєте знати, які пригоди і випробування спіткали дівчинку на цьому шляху?!. Завітайте до нас на виставу… Тут діти не лише матимуть змогу зануритися у фантасмагоричний світ казкових пригод, а й зрозуміти суть сторін добра і зла та межі, що їх відрізняють.Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Лисеня - хитрун"
Початок 23.03 о 12:00 та 14:00; 26.04 о 12:00.   Історія про зайченя та хитре лисеня, де звірята на сцені стрибають, жартують, спілкуються із дітлахами, хитрують і виробляють чудернацькі викрутаси. Вистава інтерактивна — залучає глядача до активної участі . Основна думка вистави — якщо обдурювати і хитрувати – то не будеш мати друзів, на чому, власне, і «обпеклося» Лисеня. Будучи задирливим і хитрим, воно само собі нашкодило. Але сила добра і дружби така, що зможе подолати будь-які труднощі, адже завжди є місце для розуміння і прощення.Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Мій золотий синочок"
Початок 29.03 о 12:00; 27.04 о 12:00 та 14:00.  Вистава розповідає про незвичайну річ: сила духовного тепла може бути така велика, що навіть вовк перестає бути диким звіром. Це диво стається завдяки маленькому золотому курчаткові, який через хитрощі Лисиці з’явився на світ поза межами рідного дому.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
V Міжнародний фестиваль театрів ляльок "І люди, і ляльки- 2019"
Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародному фестивалі театрів ляльок «І люди, і ляльки - 2019». Фестиваль проходитиме з 21 по 23 червня 2019 року на базі Львівського академічного театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» у місті Львові (Україна). Одне з основних завдань, що ставить перед собою керівництво фестивалю - це представити нашому глядачу, львів'янам та гостям міста, широкий спектр жанрів, стилістик, засобів, форм існування та життєдіяльності театру ляльок, зруйнувати стереотипи про обмеженість вікової категорії глядача. Просимо запропонувати нам роботу, яка на вашу думку якнайкраще представить Ваш театр, місто чи країну, познайомить глядача з культурною спадщиною Вашого краю, традиціями, колоритом національної мови. Для показу фестивальних спектаклів будуть задіяні чотири театральні майданчики міста Львова. Будуть організовані прямі ефіри на місцевому телебаченні.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі