Львівська бізнес-школа Українського католицького університету

Львівська бізнес-школа Українського католицького університету - фото
Львів
Вулиця Козельницька, 2а, офіс 312
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Львів
Вулиця Академіка Андрія Сахарова, 35, офіс 6101
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Львівська школа бізнесу УКУ створена зусиллями Українського католицького університету та провідними компаніями у 2008 році. Протягом 10-ти років ми проводимо різноманітні програми навчання для людей різного віку, професій. Ми пишаємося своїми випускниками, адже всі вони, здобувши якісну освіту, отримали хороші вакансії та працевлаштувалися.

Ми пропонуємо широкий перелік програм для менеджерів, засновників, бізнес-лідерів, керівників бізнесу та простих людей, які прагнуть вдосконалюватися.

Львівська школа бізнесу УКУ має міжнародну акредитацію Central and East European Management Development Association.

Запрошуємо на навчання за такими напрямками:

 • трансформаційне лідерство;
 • Digital Marketing Days;
 • Key Executive MBA;
 • формула управління проектами;
 • управління малим бізнесом;
 • управління продажем;
 • школа професійного адміністратора;
 • менеджмент для лідерів;
 • MSc in Technology Management;
 • HRM у бізнесі;
 • MSc in Innovations and Entrepreneurship;
 • MA in Human Resources and Organization Development;
 • корпоративні програми.

Львівська школа бізнесу УКУ — зробіть крок назустріч щасливому та успішному майбутньому.

Події

Гейміфікація та vr/ar: як технології "занурення" змінюють нас
Які перспективи технологій гейміфікації, віртуальної та доповненої реальності? Як вони впливають на людину й економіку зараз і як впливатиуть у майбутньому? Центр етики і технологій Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) запрошує на панельну дискусію, під час якої учасники не лише обговорять ці запитання, а й зможуть особисто побувати у віртуальній реальності з допомогою спеціального обладнання від нашого партнера – компанії SoftServe.   Під час події ви також дізнаєтеся:- як «штучні» реальності впливають на інші індустрії (освіта, медицина, туризм)?- Чому гейміфікація – це не тільки про розваги?- Чи існує небезпека залежності від VR/AR та як її уникнути?   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Навчальна програма "HRM у бізнесі"
Друзі, запрошуємо долучитися до нової групи практичної програми для ефективного управління людьми «HRM у бізнесі». Цього разу навчання проходитиме у Львові, стартуємо 20 вересня. Ви маєте чудову нагоду скористатися вигідними умовами ранньої реєстрації до 31 травня включно!  HRM у бізнесі - програма для тих, хто має мінімальний досвід в управлінні людьми і хоче професійно зростати у цьому напрямку. Вона для усіх, хто хоче систематизувати та здобути комплексні знання та інструментарій у сфері HR, а також отримати розуміння бізнесу. Навчання триватиме 6 місяців у модульному форматі.    Деталі за вказаним посиланням.
Ефективне управління малим бізнесом
Власники невеликих компаній, директори та ключові люди, що приймають рішення та прагнуть вивести бізнес на новий рівень, мають схожі виклики. Ми пропонуємо інструменти для їх вирішення! Програма «Ефективне управління малим бізнесом» Львівської бізнес-школи УКУ #LvBS спеціально розроблена під потреби, що виникають на всіх життєвих циклах малих компаній: від заснування чи придбання до зростання або продажу бізнесу.   Що дає програма:- прикладне навчання у кращих експертів конкретної сфери на основі кейсів, реальних прикладів із бізнесу та практичних завдань;- зустрічі та дискусії з кращими бізнесменами-практиками України;- можливість для власників бізнесу зустрітися і обмінятися ідеями із колегами, які стикаються з аналогічними проблемами;- можливість отримати цінні бізнес-контакти та розширити власний світогляд в середовищі Львівської бізнес-школи та УКУ.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Навчальна програма "Маркетинг для бізнесу"
Маркетингова підтримка виходу на ринок розробленого продукту чи сервісу – must have сучасного бізнесу. На жаль, багато компаній допускають фатальну помилку, вкладаючи всі ресурси у саму розробку, а не в просування, вважаючи, що якісний продукт «продасть себе сам».   У межах програми ви:- створите нову або вдосконалите вже існуючу маркетингову стратегію вашої компанії;- навчитесь ефективно використовувати аналітику для досягнення маркетингових цілей;- працюватимете над комплексною розробкою бренду. Переглянете ваше позиціонування на ринку, проаналізуєте інтереси клієнта та навчитесь аналізувати конкурентів за допомогою інструментів digital marketing;- зможете спілкуватися з фінансовим директором та власником компанії однією мовою, переглянете ціноутворення;навчитесь ефективно співпрацювати з відділом продажу;- будете правильно просувати свої продукти, зокрема з фокусом на digital-інструменти.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Курс "Key Executive MBA"
Executive MBA – для власників та керівників бізнесу, які: приймають стратегічні рішення щодо майбутнього компанії прагнуть залучити у свої компанії найкращі таланти працюють над собою задля успіху бізнесу готові прийняти виклики і використати можливості сьогодні та побачити потенціал у майбутньому вірять, що бізнес має безпосередній вплив на розвиток суспільства і країни. Key Executive MBA – це програма, завдяки якій ви сформуєте бачення, яким ваш бізнес може бути завтра. Отримаєте знання, які підсилять ваш досвід для трансформації компанії перед викликами майбутнього. Потрапите у спільноту довіри, що сприяє росту сили лідера.   Тривалість програми: 22 місяць (1 модуль 4 дні на місяць, з середи по суботу). Вартість програми: 590 000 грн (у вартість входить міжнародний тур, також є можливість розтермінування на 3 платежі).
Курс "MA in HR and Organization Development"
Комплексна програма для тих, хто має досвід в управлінні персоналом і хоче перейти на новий рівень особистісного та професійного розвитку. Учасники програми - HR-фахівці, які прагнуть структурувати власний досвід, здобути HR і бізнес-експертизу міжнародного рівня та розвинути професійні компетенції майбутнього. Це також єдина магістерська програма міжнародного рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку.Навчальна програма включає такі блоки:   Міжнародний HRM; Стратегічне управління персоналом у бізнес-контексті; Забезпечення та управління талантами; Управління ефективністю; Управління змінами; Фінанси та аналітика для HR; Управління компенсацією; Навчання та розвиток; Організаційний розвиток; Емоційний інтелект; Трансформаційне лідерство; Внутрішні комунікації; Бренд роботодавця; Правові аспекти управління персоналом; Навчальний тур у компанії; Вибіркові курси. Тривалість навчання 22 місяці. Рання реєстрація триває до 01.06.2019 року.
MSc in Marketing Management
Львівська бізнес-школа УКУ #LvBS розпочала набір на програму MSc in Marketing Management. Це сучасна магістерська програма європейського рівня з маркетингового менеджменту, що об’єднує найкращі практики світової бізнес-освіти та досвід українських та міжнародних компаній.   Структура програми:  1 та 2 семестр передбачають стаціонарне навчання (4 дні на тиждень). Літня практика.3 семестр – модульне навчання, 1 тиждень протягом місяця.4-й семестр – підготовка та захист дипломного проекту.   Програма буде цікавою для людей, які хочуть розуміти ринкові тренди у сфері маркетингу для бізнесу, і під час навчання створити власне портфоліо з реалізованими маркетинговими проектами та рекомендаціями від компаній після успішного проходження практики.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
MSc in Technology Management
MSc in Technology Management is a unique program in Ukraine. It is a transformative opportunity for current and aspiring leaders with a strong commitment to further business goals using technology. This program is perfectly tailored for senior technology management professionals. You will work alongside committed and high-performing people focused on empowering of digital leadership and technology strategy for today’s environment. But the global focus goes beyond that – by inviting academic faculty and leading practitioners in the field from the US, Canada, UK, Hong Kong, we create a unique and invaluable learning experience in Ukraine.   Деталі за вказаним посиланням.
Навчальна програма "Побудова ефективної системи бюджетування в компаніях"
Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на програму для управлінських команд «Побудова ефективної системи бюджетування в компаніях» Михайло Колісник (Mykhailo Kolisnyk), керуючого партнера «Finart Smart Solutions», викладача курсів фінансового, інвестиційного менеджменту, управлінського та фінансового обліку. Все, що потрібно знати про бюджетну систему своєї компанії для прийняття ефективних управлінських рішень! Учасники програми зануряться у фінансове бюджетне середовище на два повних дні та опрацьовуватимуть «живі» дані власної компанії. Фінансовий матеріал легкий та доступний для розуміння навіть нефінансистами. Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Навчальна програма "Бізнес-партнерство"
Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на навчальну програму «Бізнес-партнерство». Отримані під час навчання знання допоможуть власникам бізнесу уникнути поширених помилок та створити міцну основу для ведення спільної справи. Протягом двох днів теоретичного навчання, роботи над ретельно підібраними практичними завданнями, групових обговорень з досвідченими викладачами, а також завдяки дискусії з представником партнерського бізнесу ви дізнаєтесь, як знайти надійного партнера, забезпечити успішний діалог, юридично оформити взаємовигідні умови співпраці, запобігти кризовим ситуаціям або переглянути форму партнерства та внести правки, які зможуть посприяти розвитку фірми в майбутньому.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Менеджмент для лідерів
Львівська бізнес-школа УКУ запрошує управлінців на чотиримодульну програму «Менеджмент для лідерів». Комплексна програма управлінського розвитку для менеджерів дозволить розширити знання та вдосконалити управлінські навички, розвинути лідерські якості. Учасники програми отримають більш глибоке розуміння того, як функціонують різні підрозділи та компанія, в цілому, зможуть міркувати більш стратегічно та системно й швидко приймати ефективні управлінські рішення.Старт програми 18 жовтня. Впродовж модулів учасники вивчатимуть: бізнес як систему, фінанси, маркетинг, управління проектами, лідерство та комунікацію. Тривалість модуля - 2-3 дні щомісяця.На програмі управлінці дізнаються, як керувати стратегічними пріоритетами компанії, будувати та управляти командами, створювати конкурентні переваги організації. Отримані інструменти для впровадження змін забезпечать особистий успіх та успіх організації.
Фінанси для нефінансистів
Знання фінансів допомагає краще розуміти бізнес, планувати реалістичні проекти та приймати аргументовані та ефективні управлінські рішення. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на програму «Фінанси для нефінансистів» для отримання практичних навиків та подальшого ефективного їх використання у повсякденній роботі та переговорах.   Учасники вивчатимуть:✔Використання фінансової термінології у процесі спілкування як з фінансистами, так і з нефінансистами;✔поняття грошових потоків, доходів та витрат, чистого грошового потоку, прибутків та збитків, поняття амортизації, поняття інвестицій;✔правильна класифікація витрат компанії для обґрунтування та прийняття поточних рішень (наприклад, при необхідності змінити ціну на продукт, чи найняти на роботу нового працівника чи обґрунтувати доцільність реклами, тощо);✔розрахунок точки беззбитковості компанії (CVP-аналіз) при декількох продуктах;Поняття маржинального прибутку та прийняття рішень на його основі;✔приймання швидких стандартних операційних рішень на основі релевантного аналізу витрат (наприклад, рішення про доцільність заміни обладнання, рішення про замовлення послуг у сторонньої організації, рішення про вихід на ринок з новим продуктом чи виведення нового продукту з ринку тощо);✔практичні задачі по обґрунтуванню управлінських рішень на основі маржинального прибутку.
Навчальна програма "Управління продажем"
Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на навчальну програму «Управління продажем», під час якої учасники не лише пропрацюють стратегію продажу власної компанії з урахуванням специфіки їхнього бізнесу та можливостей сучасного ринку, але й матимуть змогу зрозуміти основні компетенції менеджерів з продажу, систем їх стимулювання (зокрема, матеріальною і нематеріальною винагородою) формування організаційної структури, яка забезпечить ефективність і результативність відділу продажу.Теми, які будуть розглянуті під час навчання:• Продаж та особливості комунікації – що повинен вміти/навчити керівник відділу продажу.• Типи продавців. Який менеджер з продажу потрібен саме у вашій компанії.• Комунікаційний трикутник: компанія, працівники, клієнти. Особливості продажу у сфері послуг, в В2В і в системі дистрибуції.• Прогнозування: об’єктивні та суб’єктивні методи. Тренди у бізнес-середовищі.• Взаємодія відділу продажу і маркетингу у компанії.• Бренд компанії – бренд продавця: як знайти баланс? Чи боротися з «зірками»?Під час навчання учасники працюватимуть над власним проектом, який захищатимуть в останній день програми. Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Львівська бізнес-школа уку   Лбш уку   Lviv business school   Lvbs   Курси   Тренінги, семінари   Навчальні курси   Тренінг   Семінар   Конференції   Індивідуальний коучинг   Інструменти для прийняття менеджерських рішень   Бізнес грамота   Бізнес навчання   Бізнес освіта   Бізнес програми   Бізнес семінари   Бізнес стратегії   Бізнес школа   Бізнес як військова стратегія   Бізнес дизайн   Бізнес навчання   Бізнес проекти   Бізнес семінари   Бізнес тренінг   Бізнес тренінги   Бізнес школа   Бізнес школа уку   Бізнес школи   Бренд менеджмент   Дизайн бізнесу   Економічні моделі   Економічні системи   Ефективне управління малим бізнесом   Католицький університет   Моделі бізнес прориву   Моделювання бізнесу   Навчальні бізнес програми   Навчальні програми по бізнесу   Навчання бізнес проектів   Організаційна етика   Освіта   Робота над бізнес проектами   Розвиток бізнес меделі   Семінари з бізнесу   Семінари по бізнесу   Семінари уку   Створення бізнес меделі   Стратегічне планування   Тренінги по бізнесу   Уку   Управління малим бізнесом   Управління продажами   Управління продажем   Управлінський облік   Філософія бізнесу   Фінансові семінари   Фінансове мислення   Цифрова трансформація бізнесу   Школа бінесу   Школа професійного адміністратора  
Показати більше