Львівська бізнес-школа Українського католицького університету

Львівська бізнес-школа Українського католицького університету - фото
Львів
Вулиця Козельницька, 2а, офіс 312
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Львів
Вулиця Академіка Андрія Сахарова, 35, офіс 6101
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Львівська школа бізнесу УКУ створена зусиллями Українського католицького університету та провідними компаніями у 2008 році. Протягом 10-ти років ми проводимо різноманітні програми навчання для людей різного віку, професій. Ми пишаємося своїми випускниками, адже всі вони, здобувши якісну освіту, отримали хороші вакансії та працевлаштувалися.

Ми пропонуємо широкий перелік програм для менеджерів, засновників, бізнес-лідерів, керівників бізнесу та простих людей, які прагнуть вдосконалюватися.

Львівська школа бізнесу УКУ має міжнародну акредитацію Central and East European Management Development Association.

Запрошуємо на навчання за такими напрямками:

 • трансформаційне лідерство;
 • Digital Marketing Days;
 • Key Executive MBA;
 • формула управління проектами;
 • управління малим бізнесом;
 • управління продажем;
 • школа професійного адміністратора;
 • менеджмент для лідерів;
 • MSc in Technology Management;
 • HRM у бізнесі;
 • MSc in Innovations and Entrepreneurship;
 • MA in Human Resources and Organization Development;
 • корпоративні програми.

Львівська школа бізнесу УКУ — зробіть крок назустріч щасливому та успішному майбутньому.

Події

Міжнародна конференція сімейного бізнесу
У межах конференції учасники почують лекції та подискутують із експертами з Франції (EDHEC Family Business Centre), Швейцарії, Німеччини (Mittelstand enterprises), Італії та інших країн, що багато років працюють з успішними європейськими та американськими сімейними компаніями. Міжнародна конференція «Family Business: responsibility across generations» відбувається за сприяння уряду Німеччини в межах проекту «Покращення рамкових умов для торгівлі в Україні», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Завдяки цій підтримці участь у події безкоштовна (реєстрація обов’язкова), однак ми заохочуємо здійснити благодійну пожертву на розвиток Українського католицького університету в розмірі 1000 грн (реквізити будуть надіслані після реєстрації).   Реєстрація за вказаним посиланням.
LvBookS: Презентація книги про емоційний інтелект у бізнесі
Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книги «Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті» авторства Валерія Козлова (Kozlova Valeria), викладачки LvBS, що відбудеться 13 червня у Львові. Видання є першою книгою українського автора на тему емоційного інтелекту в бізнесі.   Книга розповідає, як перетворити власні емоції на каталізатор для досягнення найвищих результатів, як знешкодити емоції-стоппери та оминути їхні пастки, та як самостійно підвищувати рівень емоційного інтелекту (EQ). Бізнес, кар’єра, як і все наше життя – це передусім емоції. Перемагає той, хто розуміє себе, вміє керувати власними емоціями і моделювати схожі емоції в інших. У цій книжці йдеться про те, як скористатися особливою авторською методикою бізнес-тренера Валерії Козлової, щоби підвищити рівень свого емоційного інтелекту та досягти успіху в житті та бізнесі.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
Курс "Дизайн-мислення в бізнесі"
Замість підходу «я знаю, як вам краще, – я 30 років в індустрії», просто запитайте у вашого користувача, що його болить. З цього може народитися успішний бізнес! Design-driven Business. Саме так коротко можна охарактеризувати підходи у дизайн-мисленні, новому тренді у бізнес-житті. Як застосовувати такі підходи на рактиці у вашій компанії? Випускник програми з #designthinking Стенфордського університету Oleksandr Akymenko навчить вас цьому на програмі «Дизайн-мислення в бізнесі» від #LvBS.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Курс "Key Executive MBA"
Executive MBA – для власників та керівників бізнесу, які: приймають стратегічні рішення щодо майбутнього компанії прагнуть залучити у свої компанії найкращі таланти працюють над собою задля успіху бізнесу готові прийняти виклики і використати можливості сьогодні та побачити потенціал у майбутньому вірять, що бізнес має безпосередній вплив на розвиток суспільства і країни. Key Executive MBA – це програма, завдяки якій ви сформуєте бачення, яким ваш бізнес може бути завтра. Отримаєте знання, які підсилять ваш досвід для трансформації компанії перед викликами майбутнього. Потрапите у спільноту довіри, що сприяє росту сили лідера.   Тривалість програми: 22 місяць (1 модуль 4 дні на місяць, з середи по суботу). Вартість програми: 590 000 грн (у вартість входить міжнародний тур, також є можливість розтермінування на 3 платежі).
Курс "MA in HR and Organization Development"
Комплексна програма для тих, хто має досвід в управлінні персоналом і хоче перейти на новий рівень особистісного та професійного розвитку. Учасники програми - HR-фахівці, які прагнуть структурувати власний досвід, здобути HR і бізнес-експертизу міжнародного рівня та розвинути професійні компетенції майбутнього. Це також єдина магістерська програма міжнародного рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку.Навчальна програма включає такі блоки:   Міжнародний HRM; Стратегічне управління персоналом у бізнес-контексті; Забезпечення та управління талантами; Управління ефективністю; Управління змінами; Фінанси та аналітика для HR; Управління компенсацією; Навчання та розвиток; Організаційний розвиток; Емоційний інтелект; Трансформаційне лідерство; Внутрішні комунікації; Бренд роботодавця; Правові аспекти управління персоналом; Навчальний тур у компанії; Вибіркові курси. Тривалість навчання 22 місяці. Рання реєстрація триває до 01.06.2019 року.
MSc in Marketing Management
Львівська бізнес-школа УКУ #LvBS розпочала набір на програму MSc in Marketing Management. Це сучасна магістерська програма європейського рівня з маркетингового менеджменту, що об’єднує найкращі практики світової бізнес-освіти та досвід українських та міжнародних компаній.   Структура програми:  1 та 2 семестр передбачають стаціонарне навчання (4 дні на тиждень). Літня практика.3 семестр – модульне навчання, 1 тиждень протягом місяця.4-й семестр – підготовка та захист дипломного проекту.   Програма буде цікавою для людей, які хочуть розуміти ринкові тренди у сфері маркетингу для бізнесу, і під час навчання створити власне портфоліо з реалізованими маркетинговими проектами та рекомендаціями від компаній після успішного проходження практики.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Львівська бізнес-школа уку   Лбш уку   Курси   Тренінги, семінари   Навчальні курси   Тренінг   Семінар   Конференції   Індивідуальний коучинг   Інструменти для прийняття менеджерських рішень   Бізнес грамота   Бізнес навчання   Бізнес освіта   Бізнес програми   Бізнес семінари   Бізнес стратегії   Бізнес школа   Бізнес як військова стратегія   Бізнес дизайн   Бізнес навчання   Бізнес проекти   Бізнес семінари   Бізнес тренінг   Бізнес тренінги   Бізнес школа   Бізнес школа уку   Бізнес школи   Бренд менеджмент   Дизайн бізнесу   Економічні моделі   Економічні системи   Ефективне управління малим бізнесом   Католицький університет   Моделі бізнес прориву   Моделювання бізнесу   Навчальні бізнес програми   Навчальні програми по бізнесу   Навчання бізнес проектів   Організаційна етика   Освіта   Робота над бізнес проектами   Розвиток бізнес меделі   Семінари з бізнесу   Семінари по бізнесу   Семінари уку   Створення бізнес меделі   Стратегічне планування   Тренінги по бізнесу   Уку   Управління малим бізнесом   Управління продажами   Управління продажем   Управлінський облік   Філософія бізнесу   Фінансові семінари   Фінансове мислення   Цифрова трансформація бізнесу   Школа бінесу   Школа професійного адміністратора  
Показати більше