Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Луцьк

Дати:
Розділи:
Время и Стекло
26.06.2019
Іподром

Початок: 19:00 Квитки вже в продажі !!! поспішайте. АКЦІЙНА ціна (400 грн.) буде дійсна тільки до 05.05 (включно) !!! Найпопулярніша група країни «Время и Стекло» представляє нове концертне шоу у #Луцьк. Время и Стекло - музичний проект, учасниками якого є Надя Дорофєєва та Позитив. Головні трендсеттери сучасного шоу-бізнесу, Время и Стекло створили себе і свій музичний стиль. Їх ритми зводять з розуму мільйони шанувальників по всьому світу, їх модні look і танцювальні рухи копіюють, а кліпів наслідують. Перша партія квитків у ФАН-ЗОНУ по АКЦІЙНІЙ ‼️ ціні - 400 грн "Іподром" (Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки)

Бандерштат
02.08.2019 - 04.08.2019
с. Рованці

Традиція літа!!!

НeartBlanch

HeartBlanch це інді рок гурт з Києва. Інді рок з відтінком меланхолії нової хвилі 80-их, сінт попу, та пост панку. Гурт презнтуватиме пісні з нового міні альбому Black Roads. Онлайн видання Come Here Floyd з Нью Джерсі, США, характеризує альбом приблизно як “Нетипова поезія під впливом нової хвилі” ‘The new-wave influenced single is an off-pace, staggered dream of poetry’ http://comeherefloyd.com/heartblanch-holden-laurence-irah-team-love-sheer-calm/

Психологічна гра "Магія прибирання"

Привіт всім! Дівчатка, пам’ятаєте гарячу тему Вільного мікрофону про МИСТЕЦТВО ПРИБИРАННЯ? Так ось - ми запускаємо серію ігрофікованих занять з Галиною Веселухою, професійним організатором простору! СЕРЕДА 19 червня ⏰ 11.00 - 15.00 ⏰18.00 - 22.00 Психологічна гра ''МАГІЯ ПРИБИРАННЯ'' Про що гра: Про те, як можна змінити своє життя за допомогою прибирання. Ця гра - це прекрасний спосіб навчитися правильно організовувати свій простір, пришвидшувати досягнення цілей(rocket), змінювати якість свого життя(party_popper). Повірте, звичне заняття - прибирання, - може наповнитись новим змістом! В основі гри - концепція, що ваш будинок чи квартира відображає ваш внутрішній світ, а тому всі підказки для досягнення цілей знаходяться в зоні доступу! Вам лише потрібно навчитися їх розпізнавати. В грі ви пройдете світлу зону - це очевидне і зрозуміле, а також ви дізнаєтеся про темну зону - те, що приховує ваша підсвідомість. На шляху до цілі вас також чекатиме ''сліпа пляма''  - це те, що ви не помічаєте та не ідентифікуєте, але те, що ховає ваш ресурс! Такого в нас ще не було!! Реєструйтеся! Пограємо Вартість: 500 грн. Кількість учасників - 7-8 осіб. Реєстрація за номером: 0509692112/Ірина

Арт-терапія з Вікторією Безух: 12 сторін моєї особистості

12 червня у нас відбудеться перша АРТ-ТЕРАПІЯ з Вікторією Безух. Дівчина займається індивідуальними та груповими заняттями з арт-терапії, використовуючи фактично всі існуючі методики. Наша арт-терапія буде поділена на три цикли (12, 19 та 26 червня), з використанням абсолютно різних методик: ? 12 сторін моєї особистості. ? Голос підсвідомості. Почуй себе. ? Знайомство з тотемними тваринами. «Через малюнок людина може виражати себе. Свої емоції, стан, ситуації, які вона сама не може вирішити. Наприклад, одна з методик передбачає, що людина має два зображення. На одному її просять зобразити те, що її турбує, а інший – це звичайна абстракція. Коли починаєш говорити про ці малюнки, то виявляється, що вони відображають людині: наслідок проблеми, її вирішення, або передумову. Таким чином, арт-терапія допомагає знайти вихід зі складної ситуації» – розповідає художниця. Вхід на арт-терапію вільний. Місце: Grand Central, 4-й поверх РЦ «Промінь»

Воркшоп "Створення цифрового портрету"

Олена Дудось – професійна художниця, що працює як в традиційному так і в цифровому мистецтві, тату майстер, архітектор, багатогранна особистість, діяльність якої охоплює різні сфери. Пише в різних техніках та жанрах. Працює портретистом більше 7 років, тривалий час виступає з арт-шоу в багатьох куточках України. Брала участь у різноманітних творчих конкурсах та виставках (Сomic Con Ukraine, Арт-пікнік Фролової, Місто мрій та ін..), не раз здобувала перемоги (I місце «Найкращий комікс» від «Воля», I місце «Free film», III місце «Кінокімерія», «Образ Миру» та ін..). Завершила навчання з відзнакою по спеціальності «Архітектура та будівництво» в НУВГП м. Рівне та НУ «ЛП» м. Львова. Працювала 3 роки архітектором. Олена Дудось поділиться досвідом створення цифрового портрету. На лекції обговоримо: — Основи побудови портрету — Важливість світло-тіней — Тональність та колористика — Секрети створення портрету в Photoshop — Платформи для художників Лекція буде корисна: — Студентам художніх спеціальностей — Студентам-архітекторам — Студентам-дизайнерам — Людям, які хочуть навчитися малювати — Художникам, які працюють в традиційних техніках та хочуть перейти в digital Участь безкоштовна за попередньої реєстрації - https://bit.ly/2wEvD90 Очікуйте листа підтвердження участі.

Кадровий аудит своїми силами

Початок: 10:30Семінар "Кадровий аудит своїми силами" від шеф-редакторки кадрового напрямку ВД «МЕДІА-ПРО» та журналу «КАДРОВИК.UA», президентки Всеукраїнської асоціації кадровиків, юристки за фахом Вікторії Ліпчанської.     Вартісь - 300 гривень. Реєстрація за нижчевказаним посиланням:    

Свято морозива

Коли на дворі спека, хочеться смачного прохолодного морозива. Приходь на свято морозива і посмакуй новими літніми смаками. Вхід вільний. Проводиться на території ТРЦ "ПортCity". Години проведення будуть уточнені.