Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Луцьк

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "Бджілка"

Початок: 12:00 Це зворушлива історія про пригоди юного графа Жоржа і його названої сестри Бджілки. Як усі діти, вони бавилися, були щасливими, допитливими і безпечними. Тому незчулися, як потрапили в царство гномів і русалок-ундин... Пройшло сім років, Бджілка і Жорж виросли...Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "День народження кота Леопольда"

Початок: 12:00 Постановку цієї казки було здійснено дуже давно, ще коли Ваші тато і мама, як і Ви зараз, були маленькими. 28 грудня далекого уже 1986 року режисер Володимир Сурков зробив маленьким глядачам великий сюрприз, подарувавши до Новорічних Свят, хоч і не Новорічну, проте добру, повчальну, цікаву історію про Котика, який зовсім не вміє сердитися, його Бабусю і двох розбишак Мишенят. В 2005 році народний артист України Олександр Якимчук поновив виставу, надавши їй другого життя.  А написав її для Вас Олександр Хайт. Режисер-постановник - Володимир Сурков Художник-постановник - Григорій Шкуренко Помічник режисера - Ольга ШульгаКвитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Дуже проста історія"

Початок: 18:00 Трагікомедія на дві дії і три картини Режисер-постановник - народний артист України Анатолій Романюк Художник-постановник - заслужений діяч мистецтв України Людмила Боярська Музичне оформлення - Констянтин Гребенко (студія Кобза) Помічник режисера - Адам Даценко (у виставі використана пісня барда Олександра Смика (м.Рівне)) Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Обережно жінки"

Початок: 18:00 Французька комедія (вистава йде без антракту) Режисер-постановник - заслужена артистка України Людмила Колосович Художник-постановник - Богдана Бочкай Балетмейстер - Володимир Замлинний Музичне оформлення - заслуженої артистки України Людмили Колосович, Геннадія Гусенцева Асистент режисера - Світлана Органіста Помічник режисера - Дмитро МельничукКвитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Циліндр"
27.10.2018
Волинський академічний театр імені Т.Г. Шевченка

Початок: 18:00 сумна комедія на дві дії Режисер-постановник – народний артист України Анатолій Романюк Художник-постановник – Богдана Бочкай Музичне оформлення –  Миколи Герела Асистент режисера –  Олександр Веремко Помічники режисера –  Дмитро МельничукКвитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Циганка Аза"

Початок о 18:00. Михайло Старицький, сценічна редакція Михайла Ілляшенка музична драма на дві дії.Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Михайло ІлляшенкоХудожник-постановник - Богдана БочкайДиригент - заслужений артист України Микола ГнатюкБалетмейстер-постановник - засл. діяч мистецтв України Володимир ЗамлинннийХормейстер - Микола Седлярук Концертмейстер - заслужений артист України Ярослав Зеленов Музичне оформлення аранжування - засл. артист України Микола ГнатюкПомічник режисера - Вячеслав Погудін Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Солом'яний бичок"

Початок: 12:00Жили собі Дід і Баба. Жили бідно, нічого в них не було. Мріяли про своє господарство і достаток. Тож вирішили для початку завести собі Бичка. А де ж його взяти - не знали... До кого тільки не звертався Дідусь, та все якийсь дивний цей Бичок був, тільки збитків завдавав... Аж поки не зробили його із звичайної соломи...

Вистава «Жила-була Сироїжка»

Початок: 12:00 Водичка необхідна усьому живому. Без неї важко і людям, і тваринкам, і квіточкам, і ягідкам, і навіть маленьким грибочкам: Маслючкам, Рижику та Сироїжці, що виросли на галявинці, де щойно пройшов теплий рясний дощик. Та на галявинці виросли ще й інші гриби: Поганки і Мухомор, які, як виявилося, можуть жити і без води… Прем’єра казочки, яку написав для Вас Валерій Зимін, а постановку здійснив режисер Анатолій Мельничук відбулася 26 грудня 1992 року.Квитки можна придбати у касі театру.

Комедiя Рея Кунi “ Я куплю тобi Мальдiви "

Початок 19.00 Дуже Смiшна Комедiя Рея КунI « Я куплю тобI Мальдiви» Київський театр "Тисячоліття" презентує: Якщо Ви любите посміятися і отримати від походу до театру море позитивних емоцій - комедія «Я куплю тобі Мальдіви», за п'єсою «Смішні гроші» Рея Куні, саме для вас! Це блискуча комедія положень. Вихор та каскад мінливих обставин, що ростуть як сніжний ком і загострюються до фіналу, які змушують героїв миттєво реагувати на них, пристосовуватися, змінюватися і, врешті-решт, по-новому поглянути на своє життя. Комедія з усіма ознаками детективу, подружньої драми, еротичними витівками та ... великими грошима. Це іронічний і веселий погляд на людину з її слабкостями, надіями та бажаннями бути щасливим! КВИТКИ МОЖНА ПРИДБАТИ ТУТ : КВИТКИ ВІД 80 ГРН : Комедiя «Я куплю тобI Мальдiви» Kвитки : KASA.IN.UA https://kasa.in.ua/duze-smisna-komedia-rea-kuni--a-kuplu-tobi-maldivi Квитки : GASTROLI.UA https://gastroli.ua/tickets/ya-kuplu-tobi-maldivi-lutsk/buy Квитки : KARABAS.COM https://lutsk.karabas.com/ya-kuplyu-tobi-maldivi-kievskij-teatr-tysyacheletie-3/order/ Дуже смiшна комедiя ! Обов’язково подивiться! Рекомендуємо !!! Комедія йде на 2 дії з антактом !

Чорний квадрат з виставою "Новорічний Кекс"

Початок: 19:00 Нову виставу «Чорного квадрату» - «Новорічний кекс» можна було б ще назвати: «Секс До і Після Нового Року». Але! .. Адже може бути ще й Вчасно! Навіщо ж обмежувати себе? Нехай в цьому спектаклі буде все!  Тваринна пристрасть, безмовне ловлення очікування, іскрометний гумор і еротичні фантазії, потреба у трепетній любові і холодок жалю після пляшки дорогого шампанського, нескінченна гонитва за задоволенням і неприкрита безсоромність олів'є з гастроному. Будь ласка, беріть, що кому треба! Все до ваших послуг! Інтимні історії під бій курантів. Любовне хуліганство в Новорічну ніч. Кого можна викликати, якщо Вам самотньо на Новий Рік? Що найчастіше цікавить чоловіків після сексу? Як повинна «звучати» любляча жінка, щоб залишитися коханою? Який подарунок потрібно собі зробити в Новорічну Ніч, щоб весь рік отримувати задоволення? І чому погано, коли протікає кран? Обіцяємо багато гумору і позитивних емоцій! За умови, що Ви - людина без святенницького ставлення до життя.

Концерти

Звукова містерія "Сотворення Світу"

Початок: 18:00 Під космічне цілительне звучання тибетських чаш, варганів, сопілки, дайви, шаманського бубна, перкусії з усього світу і, звичайно, голосу, ми проживемо магію сотворення і буття нашої цивілізації і людини ... Цілительне і глибинне звучання занурить нас до того справжнього і кореневого, первинного, що живе в кожному з нас. В звукове мереживо вплітатимуться терапевтичні, архаїчні піснеспіви, пісні сонячних бардів, горловий та обертональний спів. І на завершення - повне розслаблення, розширення, наповнення під космічну дайву та тибетські чаші... Для вас звукотворить – звукова формація « МиРРА» у складі: Олена Лісова – звукотерапевт, співачка, Сонячний бард, ведуча семінарів та тренінгів з Йоги Голосу та звукотерапії, - гітара,тибетські чаші, шаманський бубен, Софія Нагірняк – лауреат міжнародних вокальних фестивалів, сопілка, перкусія, Тетяна Даниленко – Сонячний бард, перкусія, Олексій Астахов – варган, перкусія, горловий, обертональний спів. Для запису пишіть Екатерина Магнета, або дзвоніть +38(066) 405 48 45, +38(093) 73 29 777 (Viber) Місце проведення повідомляємо після реєстрації! Ціна по передоплаті на карту ПБ до 12.10 - 150 грн. до 16.10 - 200 грн. після і на місці - 250 грн. Це буде щось космічне, магічне, і неймовірно-звуко-феєричне! Приєднуйтесь! Будемо раді зустрічі з Вами!

Роман Скорпіон

Початок:19:00 Роман Скорпіон - співак, композитор, ведучий, автор пісень. Роман написав пісню "Поцілую", яка вже встигла сподобатися слухачам не тільки в Україні, але і в Білорусі, Азербайджані та інших країнах. І це не дивно, адже пісня – про вічну тему кохання. Запальна драйвова музика "Поцілую" робить ще унікальнішою пісню Романа, яка западає з перших слів у душу та серця людей. За роки його творчості вже знято чимало кліпів, серед яких на пісні: "Отпускаю", "Я так щастлив с тобой", "Города ", "Поцілую". Квитки в продажі з 12.09.2018 на сайті kasa.in.ua та в касі стадіону "Авангард", зі сторони меморіалу), щодня з 11:00 до 20:00.    Довідки та бронювання квитків за тел.:  +38(066) 555 79 86  +38(097)376 85 93   Організатор : Івент-агенція "Tikhonov сoncert and event agency"

Pianoбой

Початок: 19:00 Ще рік тому виступ Pianoбой став першим у концертному залі РЦ «Промінь». Вражаюча атмосфера та душевні пісні. Це те, що ми бажаємо продовжувати вам дарувати надалі!⠀ Трішки ностальгічно та по новому особливо!⠀

Підпільний стендап

Підпільний Стендап — це чудова можливість розслабитися і посміятися ввечері: затишно, красиво, смішно і жорстко! Як і завжди! Цього разу на Підпільному Виступлять: Свят Загайкевич — людина, яка створила «Підпільний» і автор тих самих жартів про метро, фіналіст Стендап Шоу на Новому Каналі; Андрій Щегель - самий лисий і скандальний комедіант, якому всеодно на всі нагороди і номінації. Настя Дєрская — найпрямолінійніша дівчина Сергій Липко — це гумор, максимально близький глядачеві. Квитки тут: lutsk.karabas.com/pidpilnij-stendap-1 Підпільний Стендап — це найатмосферніший і найбільш відвертий різновид стендапу, де коміки розкажуть вам всі свої найбільш відверті і жорсткі жарти. Справжній стендап без цензури. Таке як у нас ви не побачите ніде, тому що ми жартуємо про те, про що ви боїтеся навіть подумати.   Обережно: Колишніми після почутого, ви вже не будете! Ми б розповіли вам ще щось, але це "Підпільний Стендап". Все під грифом секретно. Приходьте, і дізнаєтеся все самі.  

БЕZ Обмежень

Початок:19:00 Ви просили - ми не можемо відмовити Вам, нашим найкращим глядачам. Отож зустрічайте - гурт #БезОбмежень, з концертом "#будузтобою!".  Квитки в продажі з 10.09.2018 на сайті kasa.in.ua та в касі театру, щодня з 11:00 до 20:00.    Довідки та бронювання квитків за тел.:+38(066) 555 79 86, +38(097) 376 85 93

KAZKA

Початок: 19:00 KAZKA анонсує дебютний всеукраїнський #карматур Вже цієї осені десятки українських міст зможуть наживо відчути всю магію KAZKA. Після приголомшливого успіху першої платівки KAZKA — karma у мережі, експериментал-поп-тріо представили лонгплей наживо на одному з головних київських майданчиків. Розпалений натовп з перших нот підхоплював кожну музичну історію та довго не відпускав гурт зі сцени. Щоб ближче познайомитися з прихильниками своєї творчості за межами столиці, цієї осені KAZKA вирушає Україною з live-презентацією альбому karma. 10 особистих історій у етно-музичній обгортці та у супроводі народного вокалу стануть справжнім відкриттям для поціновувачів сучасної української музики. Подорож Україною KAZKA планує в особливому складі: разом із солісткою Олександрою, клавішником Нікітою та майстром духових інструментів Дімою, на сцені запалюватиме віртуозний барабанщик Євген та тріо хористок Дарини, Ярини і Василини. Деякі треки альбому дівчата доповнили стилізованим народним співом, тому, улюблені пісні альбому karma набули дещо нового звучання та настроїв. Таку KAZKA можна побачити та почути лише під час живих концертів. Не прогавте можливість стати частиною захоплюючої історії під назвою karma у своєму місті! Замовлення квитків за тел.:+38(093)274-54-94,+38(097)374-54-94 або за нижчевказаним посиланням:

ЗІРКИ ТАНГО

Початок: 19:00 Програма: "Зiрки Танго" Чому варто піти на концерт   KIEV TANGO PROJECT ? 1. Насолодитися ритмами найбільш чуттєвого танцю в світі. 2. Почути найкращі світові хіти в стилі танго 3. Kiev Tango Project - музичний феномен України Стати глядачем концерту Kiev Tango Project у Луцьку, присвячений всесвітньогому Дню танго. Після серії європейських концертів Kiev Tango Project подарує танцювальні та концертні мелодії в стилі танго. У цей вечір ви почуєте улюблені мелодії в ексклюзивних аранжуваннях, а також світові хіти в стилі танго. - улюбленці зірок шоу-бізнесу (творчі колаборації Джамала, ALYOSHA, Костянтин Томільченко, NK (Настя Каменських), Надія Мейхер, Катерина Кухар, Андре Тан, балет Олени Коляденко "Fredoom" та ін .; - гості і учасники найгучніших світських подій країни (VIVA! Найкрасивіші, прийом з нагоди візиту Девіда Лінча в Україні, Віденський бал і т.д.); - гості і учасники найяскравіших і рейтингових тв-шоу України («Танцюють всі!», «Голос країни», "Танці з зірками" та ін.) - учасники масштабних концертів і музичних фестивалів - справжні експериментатори і новатори - Кирило Шарапов, засновник KIEV TANGO PROJECT, скрипаль-віртуоз в якості запрошеного музиканта або соліста співпрацює з групою О.Е., Ніно Катаматдзе, ГОГОЛЬFEST, New Era Orcherstra, Open Opera Ukraine і т.д. KIEV TANGO PROJECT - це кращий інструментальний танго-колектив України. Це вибух емоцій, віртуозної техніки, краси звучання і неймовірно красивий склад інструментів. У музику, яку виконують музиканти просто неможливо не закохатися. Адже це справжній мікс джазу, танго, поп-гармоній, класичної фактури і віртуозності. У цей вечір ви дізнаєтеся, що таке магія танго! Відчуєте, яке на смак справжнє Танго. «Чуттєвість і рух, свобода і секс, ритм і мелодія, смуток і пристрасть, надія і спогади, боротьба і ніжність, день і ніч, інь і ян, любов і ненависть ... Все, що ви бачите, чуєте, відчуваєте, відчуваєте , - це танго ... .. », - розповідає Кирило Шарапов, скрипаль-віртуоз і засновник KIEV TANGO PROJECT. - «Все наше життя - це Танго... Ми впевнені, що цей концерт кардинально змінить ваш світогляд, і ви з подивом відкриєте для себе нвий аромат життя... Гостями програми «Зiрки танго» стануть неймовірні і харизматичні танцюристи - Вiталiй Загоруйко та Дарина Матвiйчук, справжнi профессiонали та эксперти. Без їх таланту і хореографії неможливе жодне українське тв-шоу (учасники проекту "Танцюють усі", "Танці з зірками" та iн.). Стиль, неймовірна енергетика, найвище художнє та професійне виконання в елегантному обрамленні, і, нарешті, фірмове звучання - все це віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT. В рамках туру містами України. За підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами. Справжнє танго! Справжні емоції! Живий звук!

NaviBand

Початок: 18:00 Білоруси NAVIBAND вперше завітають з акустичним сольним концертом у Луцьк!Представлять унікальну акустичну програму в рамках міні-туру по містах України, Польщі та Чехії. Naviband це романтичний дует з Білорусі, який підкорив Україну піснею «Гiстория Майга жицця», та з якою представляв свою країну на Євробаченні 2017 у Києві. Після успішного виступу на конкурсі, гурт став частим гостем українських концертних майданчиках і фестивалях. NAVIBAND - це відомий у Білорусі гурт, що був створений музикантами Артемом Лук'яненком і Ксенією Жук. За 5 років існування гурт випустив 4 альбоми, переважно білоруськомовних пісень, 17-го вересня Naviband призначений вихід першого синглу українською мовою - «Сумне море». Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням:

Джамала - презентація альбому "Крила"

Початок: 19:00 Джамала з презентацією альбому "Крила"  Квитки можна придбати в касі стадіону "Авангард" зі сторони меморіалу - Проспект Василя Мойсея, з 11:00 до 20:00, щодня. Або за нижчевказаними посиланнями: kasa.in.ua - https://kasa.in.ua/dzamala-z-prezentacieu-albomu-krila karabas.com -  https://lutsk.karabas.com/ua/jamala-2 internet-bilet.ua - https://lutsk.internet-bilet.ua/uk/events/23759/dzhamala-prezentatsiya-alboma-krila/ Довідка за тел.:+38(066) 555 79 86, +38(097) 376 85 93

Христина Соловій

Презентація авторського альбому "Любий друг". Квитки вже у продажу: kasa.in.ua/hristina-solovij-luck

Kozak System

Початок: 20:00 Вибухові та ліричні, запальні та драматичні водночас Kozak System їдуть до Луцька! В рамках осіннього концертного тура, який включатиме в себе виступи в Україні та Польщі, Kozak System заграють у Луцьку. Після вибухового літа та яскравих open-air концертів, козаки привезуть із собою не тільки чудову музичну форму, а й новий альбом «Не Моя», який із аншлагом презентували у столиці навесні. Перевірені часом і великими сценами хіти, цікаві новинки та незмінний драйв від Kozak System - усе це і трошки більше чекає на вас. Побачимось!

Брати Шумахери "20 років як ми дует"

Початок: 19:00 "Брати Шумахери" представляють нову концертну програму # шумастгоуон Найексцентричніший дует сучасності, «Брати Шумахери», представляє нову концертну програму # шумастгоуон. Гостей чекає тільки добірний, неймовірно вишуканий гумор, актуальні жарти на злободенні теми, багато музики і позитиву. Адже не дарма кажуть, що талановиті люди талановиті в усьому - це і доводять «Брати Шумахери». Вони і жартують, і співають, і пародіюють. А скільки у них ще нерозкритих талантів! Яких? Про це глядач і дізнається на концерті # шумастгоуон. В рамках концертах будуть представлені найкращі жарти за всю історію творчості дуету. Неймовірні пародії на відомих співаків, політиків та інших відомих людей не можна охарактеризувати інакше, ніж «не в брову, а в око». Дуже смішні мініатюри змусять розсміятися навіть самого сумного глядача, адже в своїх жартах Брати Шумахери підкреслюють головне, місцями невловиме і ледь помітне, але важлива і необхідна. А музичні номери, як показує досвід попередніх концертів, змушують танцювати, підспівувати і просто веселитися. Сукупність цих вибухонебезпечних складових на концертах Братів Шумахерів, в кінцевому рахунку підривають зал в єдиному пориві оплесків, емоцій і незабутніх вражень

Лінія Маннергейма "Бої без правил"

початок: 20:00Сергій Жадан [офіційна сторінка] везе до Луцька новий музичний проект Лінія Маннергейма.В листопаді харківський колектив вирушає в концертний тур містами України. Музиканти презентуватимуть сингл «Бої без правил», що був записаний ще влітку на студії «О». Свій стиль самі музиканти характеризують як «християнський гіп-гоп». У нових треках вони продовжують говорити про головне - віру, стійкість і готовність відповідати за власні слова та вчинки. Музика «ЛМ», традиційно для проектів Жадана, поєднає «поетику псалмів та ритміку танцполів».     Кількість квитків за ціною 150 гривень обмежена.Замовити квитки можна за нижчевказаним посиланням:

KARNA

Початок: 20:00 30 листопада спустяться з гір чорти волохаті і зберуться в Луцьку, у арт-кафе "Стоп-Кадр", адже KARNA влаштовує шикарне паті! Після бурхливого фестивального сезону, де гурт вже встигли “охрестити” як “шиKARNA” засновники жанру “hutsul metal” відправляються у всеукраїнський тур, щоб донести кожному потужну енергетику Карпат. Тому назва туру #гуцулметалвкожнухату говорить сама за себе. Але це ще не все, гурт готує подарунки своїм шанувальникам: новий міні-альбом та кліп #Вітролом, зйомки якого відбувалися на фестивалях. Гурт "KARNA" — це культове явище в українській музиці, якому вже більше 20 років. Зараз гурт переживає нову хвилю популярності. Причиною цього є феноменальний успіх кліпу “Party на Прикарпатті”, який встигли відзначити як кращий відео-кліп 2017 року за версією “Best Metal Act”, та не менш успішний реліз альбому “Гуцулметал” який став фундаментом для однойменного музичного напрямку. Окрім автентичних прикарпатських барв у музиці, яскравою рисою нового жанру став концертний винахід гурту KARNA під назвою «Метал-Аркан», який поєднує традиційний карпатський танець - "Аркан" з елементами світової рок-культури: slam, circle pit. Від виступів KARNA в публіки зашкалює адреналін. Усі, хто хоч раз мав нагоду почути цих музикантів вживу, захоплено діляться відгуками про нереально крутий лайв! Люди різного віку поспішають на виступи одного з найстаріших українських екстремальних гуртів. А тому полювання на квитки розпочинається задовго до запланованого концерту. Придбайте квитки і будьте впевненими, що зустріч із KARNою не пройде повз вас!

Сергій Бабкін - презентація альбому «Музасфера»

Початок: 19:00 Сергій Бабкін з презентацією альбому «Музасфера» у Луцьку . Квитки можна придбати у касі стадіону "Авангард" зі сторони меморіалу - Проспект Василя Мойсея, з 11:00 до 20:00, щодня. Або за нижчевказаними посиланнями: kasa.in.ua - https://kasa.in.ua/sergij-babkin-z-prezentacieu-albomu-muzasfera-u-lucku karabas.com - https://lutsk.karabas.com/ua/sergej-babkin-17 internet-bilet.ua - https://lutsk.internet-bilet.ua/events/23792/sergey-babkin/ Довідка за тел .: +38( 066) 555 79 86, +38(097) 376 85 93

Національний Балет Грузії "Сухішвілі "

Початок:19:00 Національний Балет Грузії "Сухішвілі" у Луцьку. Квитки можна придбати за нижчевказаними посиланнями: https://kasa.in.ua/nacionalnij-balet-gruzii--suhisvili-u-lucku https://lutsk.karabas.com/ua/suhishvili-20 https://lutsk.internet-bilet.ua/events/23125/natsionalniy-balet-gruzii-suhishvili/ Довідка за тел.: +38(066) 555 79 86, +38(097) 376 85 93

Шоу

Шоу "Холодне Серце"

Початок: 19:00 Квитки можна придбати в касі стадіону "Авангард", зі сторони меморіалу, щодня з 11:00 до 20:00.  Довідки та бронювання квитків за телефоном :  +38(066) 555 79 86  +38(097) 376 85 93  Дітям до 5-ти років включно вхід безкоштовний при умові , що дитина сидить на руках у дорослого ‼️

VIP Comedy

Початок: 18:00Нова сольна програма!

Ігри

Відкритий чемпіонат з інтелектуальної гри "Мафія"

Початок: 18:30Змагаємось за турнірними правилами класичної мафії! Граємо кожен тиждень. Ігрові дні: середа, четвер.  Деталі на каналі телеграм: https://t.me/joinchat/AAAAAEz4WUaqrtNRQF9Crw Приєднатись до гри та подивитись актуальний рейтинг гравців можна за посиланням (вписуйтесь у вільні слоти): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1p5R5BBxl4zBIFzst66x-eMtZzLj9415wpy7FghfaYCE/edit#gid=1551158720 Участь безкоштовна! Кількість вільних місць обмежена;)

Гра "Молодіжна рада": вихід релізу

Що б Ви зробили вже зараз, щоб Ваші діти стали успішними у житті? Настільна гра-тренінг “Молодіжна Рада” – вчить впевненості, критичному мисленню та вмінню відстоювати свої інтереси у житті. Як це відбувається? У грі «Молодіжна рада» кожна молода людина «проживає» 12 років (з 14 до 25), проходячи 12 етапів гри. Щоразу на шляху будуть ставати життєві обставини, які вимагають зробити свій вибір. І щоразу, кожен вибір буде приводити до різних наслідків. Це час для експериментів, подолання страхів та розуміння відповідальності за свої кроки. Це розуміння як реалізація тих чи інших можливостей в підсумку впливає на все життя. Це гра-симулятор, усі обставини взяті з реального життя. Завдяки чому набуті навички зможуть застосовуватись щодня. Ціль гравців – реалізувати за 12 ігрових «років» свої індивідуальні плани на життя, в тому числі з допомогою спільних зусиль з іншими гравцями. Ми будемо інформувати вас про процес та етапи розробки гри " Молодіжна Рада" і 5-го грудня 2018 року плануємо вихід релізу! Ви можете придбати гру лише за попереднім замовленням: http://market.woc.org.ua/product/youth-council Останній строк для оплати свого примірника – 15 жовтня 2018. Поки школа готує до ЗНО «Молодіжна Рада» готує дітей до реального дорослого життя.

Фестивалі, ярмарки

Фестиваль анімації "Задзеркалля"

Подія, де кожен зможе зазирнути в чарівний світ по ту сторону екрану... Це можливість почерпнути нові знання та знайти нові знайомства, відкрити для себе тенденції сучасної анімації. Усім натхненним та творчим особистостям, котрі полюбляють інновації та світ мультиплікації. Три дні, з 26 по 28 жовтня, вашого календарика будуть зафарбовані яскравими емоціями та занімовані атмосферою творчості та креативу. На вас чекатимуть майстри зі stop-motion, сценаристи та режисери культових проектів кіноіндустрії країни, спеціалісти VR та багато-чого іншого! Тому, не проґавте* унікальну для Західної України анімаційну подію та приходьте до нас з 26 по 28 жовтня  й відкрийте мистецтво анімації з нових для вас сторін! Вхід: вільний.  

Linoleum / Zadzerkallia. Краща світова анімація

У рамках луцького Фестивал анімації Задзеркалля 2018 LINOLEUM покаже усі конкурсні програми цього року. Розумні, красиві, хтиві, налякані, допитливі, знуджені, монохромні й різнокольорові – незабаром з усіма вами зустрінуться! 49 короткометражних анімацій з усіх куточків світу, 14 найкращих українських стрічок та 21 комерційний фільми, що змусять тебе по новому поглянути на рекламу, музичні кліпи та освітні фільми. Вхід вільний! Покази розраховані на аудиторію 16+.

Всеукраїнський фестиваль авторської пісні Оберіг-2018

1 -3 листопада 2018 року в місті Луцьку вже вдруге відбудеться відновлений Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії «ОБЕРІГ-2018». Відновлений «ОБЕРІГ-2017», за численними відгуками артистів і глядачів, пройшов надзвичайно вдало і відкрив українському слухачеві та глядачеві ціле сузір’я талановитих виконавців (Зиновій Медюх із Львівщини – Гран-прі фестивалю; Артем Харченко з Поділля – перше місце; Віктор Погуляй із Чернігівщини – Приз глядацьких симпатій, тощо). Девіз фестивалю – незмінний: «Без цензури, без халтури». Завдання, які ставить фестиваль, – пошук та підтримка молодих талановитих виконавців у жанрі авторської пісні та співаної поезії, вдосконалення виконавської майстерності, створення якісного музичного продукту для програм радіо, телебачення, концертних організацій. До участі в конкурсі запрошуються молоді виконавці (від 16 років) – із творами на власні україномовні тексти (авторська пісня), а також виконавці, які мають музичні твори на вірші українських поетів, або ж інтерпретації народних пісень (співана поезія).

ПереХресток. Осiнь

Початок: 11:00Час звільняти місце для нового! Запрошуємо на зустріч-обмін. Приносьте речі, які Вас більше не тішать, а просто лежать, хоча вони і хороші. Міняйтесь на те, що Вам дійсно потрібно. А також Вас і Ваших дітей чекають цікаві майстер-класи, дитячий простiр, корисна ïжа, смачний чай та мiнi-ярмарок! Фестивалим з нами ;)

Мистецькі заходи

Конференції „Волинська ікона: дослідження та реставрація”

До уваги учасників XXV міжнародної наукової конференції „Волинська ікона: дослідження та реставрація” ! Порядок роботи XXV міжнародної наукової конференції „Волинська ікона: дослідження та реставрація”   9.00-10.00 Реєстрація учасників конференції. 10.00-13.00 Відкриття конференції, пленарне засідання. 13.00-14.00 Перерва. 14.00-16.00 Урочиста академія, присвячена 25-річчю Музею волинської ікони. 16.00 Відкриття виставки «Врятована сакральна спадщина Волині».

Lutsk Fashion Weekend

Початок: 16:00У нас не просто модна fashion-вечірка, якою зараз нікого не здивуєш, у нас погляд на моду з «середини»! Lutsk Fashion Weekend приготував для ВАС дещо особливе! - лекцію від фундатора наукової школи Прогнозування Моди в Україні, аналітика та прогнозиста моди, експерта міжнародного класу у галузі текстилю Liana Bilyakovych. Для проведення Lutsk Fashion Weekend ми вибрали відповідне місце - Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків, ідеї якого ми повністтю підтримуємо. Ми за мистецтво!

Походи, екскурсії

Екскурсійний тур "Осіння Говерла"

Орієнтовна програма подорожі: 1 день 06:00  виїзд із Луцька; рекреаційна зупинка на сніданок; екскурсія в національному заповіднику «Давній Галич» / екскурсія до Манявському скиту; екскурсія «Стежками Олекси Довбуша»; 20:00 поселення в готель, вільний час. 2 день 07:30  сніданок; виїзд до с. Ворохта; підйом на найвищу вершину українських Карпат – гору Говерлу; купання в лікувальних чанах (для тих, хто бажає, за додаткову плату); відвідання «Полонини Перці» (можна послухати трембіту та пограти на ній, прийняти участь у майстер-класах з різб'ярства та по тканню ліжників та скуштувати справжньої карпатської їжі) 20:00 повернення в готель, вечеря, вільний час. 3 день 08.00  сніданок; екскурсія до найбільшого туркомплексу в Україні «Буковель» катання на канатно-крісельній дорозі відвідання водоспаду Гук / вольєру з оленями та дикими кабанами, відкритого парк музею «Карпати в мініатюрі»; огляд сувенірних ринків у Яремчі та водоспаду Пробою; зупинка на обід  23.00 (орієнтовно) – повернення в м. Луцьк. Вартість: 1449 грн Сніданок та вечерю можна замовити додатково (вартість – від 50 грн). Є можливість приготувити шашлик і замовити баню (від 100 грн за годину) Проїзд здійснюється комфортабельним транспортом на 18, 32,54 місць.  Раді повідомити що мінімальна група для туру 8 чоловік, у такому випадку переїзд здійснюватиметься комфортабельним Volkswagen Caravelle з індивідуальним кондиціонуванням для кожного пасажира.  Для того, щоб Ви могли поїхати разом з нами, внесіть, будь ласка, аванс (60%у вартості) завчасно. При мінімальній наповненості групи в 14 осіб виїзд здійснюється в будь-який час! Переказ коштів для юридичних осіб: СПДФО Климчук Б.Я. Р/р 26009055495201 у Волинському ГРУ КБ «Приватбанк», МФО 303440, КОД 3054907110   Тел.: +38(0332)-28-64-16, +38(095)-600-83-50, +38(093)-054-27-89, +38(097)-745-53-92

Подорож - тур в Індію

Привіт, дорогі друзі!)  З радістю запрошуємо вас у дивну і глибоку по наповненню подорож-тур з нами в Індію!) Нас чекають чарівні місця і храми Південної Індії, 11 днів атмосфери пробудження і благодаті, місця сили і святі, місцеві пробуджені майстра, цікаві програми, багатогранні майстри з нашого боку, енергетична йога і практики, сеанси, зустрічі - сатсанг за бажанням і не тільки.  Все це буде проходити в одному з найсильніших з енергетики місць на нашій планеті, м Тіруваннамалай, священна гора Аруначала, де за легендами сам Бог Шива з'явився вогненним стовпом і гора символізує світло Істини - усвідомленості і нашої пробудженої природи!)  Вік цієї гори більш ніж 3,8 млрд років, а очищають вібрації розходяться на 40 км в раудісі, що можна відчути під'їжджаючи до міста - одне з найпотужніших місць очищення і пробудження Свідомості на нашій Планеті!)  Місце подарувало вже багатьом людям позачасову легкість, Знання Себе і Свободу!)  Ми відвідаємо Рамана Ашрам, де жив великий святий Рамана Махарши. Місце і донині просякнута його вібраціями і тишею. Всюди в повітрі його вчення. Обійдемо гору (кора) - ух це захоплюючий обхід навколо як ціла подорож!) Також заберемося на її верх і відсвяткуємо з висоти польоту орла Власну природу!) Також в місті просто велика кількість ашрамів великих святих таких як Йогірамскураткумар, Сешадрі, Аннамалай Свамі, Лакшмана Свамі і інших. Великий комплекс Аруначалешвара, храм Шиви, який ми відвідаємо теж неотменно (подивіться його фото)!)  І це не все - в цей час також просто велика кількість живих святих і пробуджених майстрів, яких ми зможемо побачити, а це і Карл Ренц, Цезар Теруель, Шива Шакті, Ма Деваки і інші!)  Мати одного такого на цілу країну це рідкість, а ви уявіть скільки їх буде в цьому місці і всіх ви зможете побачити стикнутися і при необхідності відчути і поспілкуватися, разом побути!)  Це велика радість і тільки це може вже само по собі дарувати глибоке розуміння і звільнення, внутрішню любов і свободу!)  Але це ще не все, як багато у нас все так?) Мало того що саме місце і земля це просто кожну хвилину трансформація, глибоко розкривають і полегшують процеси, так у нас ще буде своя повноцінна  програма!)  Ранкова енергетична заряжена Йога, вечірні медитації на позачасову присутність, що наповнюють сеанси Рейки, за потребою ініціації, консультації по системі "Дизайн Людини", Сатсанг і не тільки від Андрій Горошко!)  З нами поїде чарівна співорганізатор, прекрасна жінка і майстер жіночих практик і проживання в сьогоденні, психолог, цілитель Катерина Магнета, яка за потребою може завжди поділитися своїми талантами і даруваннями, провести спонтанний танець і медитацію!)  Ви знаєте яка атмосфера на наших заняттях у нас в залі, любові, легкості, радості, прийняття - в такій ми будемо проводити весь наш час і заняття, не кажучи вже про Індії та цьому казковому місці, яке саме по собі робить все!)  Але і це не все, поки що сюрприз і ми узгоджуємо!) До нас приєднатися найбільше ще 2 майстри самоусвідомлення, цілителя зі звуковою програмою, чашами і потужними енергетичними сеансами і медитаціями, що просто дивлячись як це просіходіт у нас в місті - на ура + ще якщо з'єднати наші програми!)  І звичайно ж!) Кілька днів на океані!) У прекрасній в минулому колонії французькій місті з європейською архітектурою Пондічері!) Уявляєте легку йогу і медитацію на березі Індійського Океану, заходи, світанки?)  Тобто у нас буде все!) І унікальні місця,  атмосфера і рідкісні відомі на весь світ майстра, і прекрасна людська компанія, гори, океан!)  В середньому вартість всієї програми (практики, супровід, цілодобова підтримка), квитки(підберемо), візи (допомагаємо оформити), харчування (вегетаріанське, кафе) і проживання (зручні номери, вода, вай фай), переїздів (комфортабельні намиста і автобуси) вийде за 11 днів 1300 - 1500 $ все включено!З усіх питань і деталей звертайтеся до нас: Андрій Горошко +38(099)203 49 18, +38(067)650 84 19, Катерина Магнета - +38(066)405 48 45

Навчання та розвиток

Розмовний клуб

Запрошуємо дітей та підлітків (10-17 років) на розмовний клуб з англійської мови! Не обмежуйтесь лише теоретичними знаннями у школі — давайте долати мовний бар'єр та починати розмовляти іноземною мовою прямо зараз! Тут: - лише комунікація, - візуалізація та розвиток навику: почути - зрозуміти - дати відповідь! В рамках розмовного клубу продовжується проект "Успішні люди розмовляють іноземними мовами", де щомісяця на наш розмовний клуб завітають гості (не філологи , не перекладачі ;)), але вони володіють іноземними мовами та завдяки цьому досягли успіхів у своїй діяльності! А ще кожен гість не лише розповість свою історію , а й проведе майстер клас своєї справи! Телефон для довідок: +38(050)554 25 64

English Speaking Club

Початок о 17:30. English Speaking Club – англомовний клуб який проходить у Молодіжному центрі Волині щоп’ятниці з 17:00 до 18:00. Організовує зустріч – Ievgeniia Tkachenko. Цей клуб призначений для людей різного віку, які мають базовий / середній рівень розмовної англійської мови та бажають практикувати свою англійську. Під час занять у англомовному клубі учасники грають у ігри, спілкуються англійською та обговорюють новини, події та весело проводять час. Чекаємо вас на наших заходах. Участь безкоштовна.

Як підготувати свою громаду до приходу інвестора?
21.10.2018 - 23.10.2018

Громада – це бізнес. Якщо вона не заробляє – вона банкротує і вмирає. (з телесеріалу «Мільярди») А скільки заробляє Ваша громада? Про які підводні камені не розповідають «тренери з залучення інвестицій» (які в житті може не бачили того інвестора). Як підготуватися і почуватися впевнено у розмові з інвестором, пам’ятаючи, що інвестиції – це не спонсорство? Якщо ці або інші питання не дають вам спокою, запрошуємо вас на Інвестиційну майстерню-практикум для громад.

Йога голосу та Звукотерапія з Оленою Лісовою

Початок: 18:30Друзі, щиро запрошуємо на практичний семінар з Йоги Голосу та Звукотерапії, «Резонанс з життям через резонанс звуку. Цілющі звукові коди і піснеспіви» Мистецтво відчувати себе, простір і ловити хвилю – це максимальна ефективність наших дій. Це вміння ефективно відкривати і направляти свої сили в обраному напрямку. Вміння відчувати резонанс і сонастроюватись з ним природньо розвивається через практику звукового резонансу. Також це про розкриття первинного вміння слухати і чути... На нашому семінарі – проживемо практики: ~ на резонансність, ~ на розкриття природнього голосу, ~ інтуїтивне звучання, ~ звучання цілющих звукових кодів, ~ мантр, піснеспівів, А на завершення в поДАРунок всім учасникам - звукова ванна з тибетськими чашами, варганами, космічною дайвою, шаманським бубном та іншими глибинними цілительними музичними інструментами! Олена Лісова (Olena Lisova) - ведуча трансформаційних тренінгів та семінарів з Йоги Голосу, звукотерапевт (аутоніка, тибетські співочі чаші, архаїчні, слав’янські практики), Сонячний бард, Майстер Рейкі, спеціаліст з раннього музичного розвитку, керівник музичної студії “Діти Сонця”. Приєднуйтесь! Зустрічі з Оленою Лісовою, завжди сягають глибин внутрішнього космосу! Для запису пишіть - Екатерина Магнета або дзвоніть +38(066) 405 48 45, +38(093) 73 29 777 (viber) Місце проведення повідомляємо після реєстрації! Вартість участі: по передоплаті на карту ПБ до 12.10 - 150 грн. до 16.10 - 180 грн. після 16.10 і на місці - 220 грн. Для тих, хто бере участь в Звуковій містерії "Сотворення Світу" https://www.facebook.com/events/2243181442585552/ 21.10.2018 - бонусна ціна, всього - 100 грн!!! До зустрічі, в просторах цілющого звуку, голосу, Обіймів та Душевного тепла!

Уроки пісочної анімації для дітей

Малювання піском - мистецтво досить молоде, з'явилося в 70-х роках ХХ століття, коли американський аніматор Керолайн Ліф створила свій перший пісочний анімаційний фільм «Пісок, або Петя і сірий вовк». Пізніше її досвід перейняли багато аніматори, один з яких - Ференц Како - спробував створити динамічний пісочний фільм, тобто без монтажу, на одному диханні. Його досвід став вельми успішним і поклав початок новому виду мистецтва - мистецтва малювання піском. Саме цьому мистецтву художники нашої студії навчають на програмі «Малювання піском». Як пісочна анімація впливає на дітей? Малюки із задоволенням займаються пісочною анімацією. Це весело і цікаво. До того ж дитина після такого малювання без праці зможе визначати текстуру того чи іншого речовини. Фахівці стверджують, що у дітей, які малюють піском, істотно поліпшується шкільна успішність. Така творчість активізує розвиток дитячого мислення й мови. Пояснюється це тим, що під час занять образне мислення малюка зазнає значних змін в позитивну сторону. Крім цього малюки, які займаються пісочним творчістю, відрізняються стресостійкістю, так як пісок дає можливість усунути погані емоції і спогади, розслабитися, позбутися від нервового напруження. Такі малюки спокійні, не виявляють агресію, менше ображаються і так далі. Багато психологів, які працюють з важкими в плані емоційної стабільності дітьми, використовують дану методику. Позитивні моменти малювання піском. 1. Вік. Багато батьків упевнені, що це заняття підходить тільки для більш дорослих дітей. Однак це помилкова думка, оскільки малювати таким способом здатні навіть малюки від року. Так само, як і ліплення або малювання фарбами, це заняття сприятливо впливає на розвиток дрібної моторики, що в свою чергу стимулює розвиток мовленнєвих центрів у мозку. 2. Художність. Малюнки, зроблені за допомогою піску, оригінальні, витончені і дають можливість дитині проявити свою уяву. Та й мамі з татом буде цікаво взяти участь, а спільні заняття тільки зміцнюють стосунки батьків з їхніми дітьми. 3. Пластичність. Вельми важливий фактор при такому малюванні - пластичність. Щоб підкоригувати картинку, дитині не потрібно користуватися гумкою, вистачить одного простого руху пальцем. Та й на склі можна малювати велику кількість малюнків, не хвилюючись про те, де взяти ще одну площину. Заняття відбувають по понеділках о 18.00(5-7 років) і 19.10 (8-12 років). Вартість: 280 грн. – абонемент на 4 заняття (1 раз у тиждень), 75 грн. - разове заняття Тел. +38(066) 694 95 99

Семінар " Акне. Демодекоз. Алергічний дерматит

Початок: 10:00Космецевтика dr. Kadir при різних станах шкіри.

Декоративне мистецтво: уроки для дітей

Художня студія "Барва" та наша талановита мисткиня Богдана Місюк запрошують дітей від 6 років на дивовижні заняття із декоративно-прикладного мистецтва. Ми виготовлятимемо і декоруватимемо силу-силенну цікавих штук. У програмі: різноманітні поробки та розписи по дереву, тканині, пластику, склі, металу тощо, плетіння віночків, писанкарство і т. д. Заняття відбуватимуться щовівторка о 18.00 год. і щосереди і четверга о 14.00 год Тривалість - 1,5 год. Вартість: 300 грн. – абонемент на 4 заняття в місяць (1 раз у тиждень), 90 грн. - разове заняття. Тел. +389066) 694 95 99

Відкрита дискусія з Володимиром Цибульським

Початок: 13:00Як обертати світ луцькими підшипниками і не отримати запаморочення від успіху? Про це під час відкритої дискусії  розповість гендиректор «SKF Україна» Володимир Цибульський. Про шлях від майстра цеху нестандартного обладнання до гендиректора величезного підприємства, про неймовірну працездатність і секрети системної роботи. Володимир Цибульський розповість, чому луцькі підприємства можуть і повинні бути інвестиційно привабливими, а також про важливість соціально-відповідального бізнесу. Реєструйся: телефонуй +38(099) 215 50 75 або заповнюй анкету

Ліплення глиною: уроки для дітей

Видатний педагог В.А. Сухомлинський казав: "Розум дитини перебуває на кінчиках її пальців". Це твердження не випадкове. Дійсно, руки мають велике "представництво" в корі головного мозку, тому розвиток дрібної моторики рук має визначальне значення для загального розвитку дитини. Одним із найефективніших методів стимуляції моторних навичок дитини є ліплення глиною. Запрошуємо на заняття із ліплення дітей від 5 років щовівторка о 14.00 та щосереди о 18.00 год.  контакти: тел/viber  - +38(066) 694 95 99, www.art-barva.com.ua

Creative English Teachers' Club

Початок: 16:00 До участі запрошуються усі бажаючі креативні ті ініціативні вчителі англійської мови, що прагнуть до постійного саморозвитку і самовдосконалення. Заняття Клубу проходитимуть під керівництвом волонтера Корпусу Миру США в Україні, яка працює у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти, Лі Скрагс та методиста відділу гуманітарних дисциплін Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Світлани Бацмай. Перше заняття Клубу у 2018/2019 навчальному році відбудеться иторії №19 (ІІІ поверх) Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. 

Акне і постакне. Поєднання доглядової косметики з апаратами
24.10.2018
Луцьк

Початок: 11:00 Акне – одне з найбільш розповсюджених захворювань шкіри. За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, з цим недугом живе близько 40-45% населення планети. Цифри різняться в залежності від віку. Так, частіше інших, жертвами акне стають молоді люди до 30 років. Про причини, лікування та бородьбу з наслідкми ми поговоримо 24 жовтня з косметологом, почесним членом МАЕКМ, Юлією Басюк. Серед іншого, розглянемо комплексне лікування за допомогою лінії Max Dermasebum в поєднанні з процедурою мікродермабразії. Умови участі: 200 грн депозит, який може бути використаний для оплати продукції Сlarena ™

Дискусія. Чи потрібно думати про своє фінансове майбутнє?
24.10.2018
Вул. Конякіна 9

Початок: 19:00Страхування життя, медичне страхування, консультації з питань пенсійної реформи.

День кар’єри "PROFIT DAY"

Початток: 10:00 День кар’єри - profit day - призначений для тих, хто шукає можливості працевлаштування чи бажає визначитись із майбутньою роботою, окрім того на заході будуть цікаві тренінги та майстер-класи. (слідкуйте за анонсами) Компанії тут мають нагоду знайти собі фахівців. Молоді люди – більше дізнатися про професії або навіть зробити спробу працевлаштування. Під час profit day» представники передових компаній влаштовують презентації, проводять семінари, тренінги, майстер-класи, та приймають резюме від кандидатів. Якщо ти працюєш за невелику зарплатню, але хочеш працювати в гідній компанії, розвиватись і заробляти більше. Якщо ти належиш до людей, які постійно прагнуть чогось навчатися та розвиватись. Якщо ти студент, чи школяр, який робить свої перші кроки до пошуку роботи то «profit day» саме для тебе. Приходь та отримай можливість дізнатись, що потрібно вміти і знати, та які перспективи чекають тих, хто пов’яже себе із сучасними професіями. Вхід вільний. Реєстрація за нижчевказаним посиланням:

Ведична мудрість у сучасному світі
25.10.2018 - 27.10.2018

Підтримайте простір "Innerspase" своєю участю в його останніх заходах?! До нас приїздить незвичайний гість! Маєвский Дмитро - спеціаліст в області пальмістрики, астропсихології, нумерології, йога-терапії, автор багатьох тренінгів і семінарів. Народився в Білорусії. У свої 20 років, познайомившись з ведичними знаннями, відчув необхідність усвідомлення змісту життя, почав помічати екстрасенсорні можливості. Практикує духовний шлях з початку 90х років, закінчив Дальньосхідний інститут психології, навчався терапевтичній йозі у Чандра Сурья прабху (Вріндаван, Індія). Засновник благодійної програми «Їжа для життя» в Гомелі (Білорусь). Дає психологічні консультації по міжособистісним стосункам, проводить біо-діагностику та лікування на енергетичному рівні вже кілька років у країнах СНД та Прибалтики.   Більше інформації, реєстрація по тел.: +38(050) 19 40 293, +38(063) 94 18 333, +38(067) 27 99 197

Інформаційна безпека в бізнесі та захист інформації

Початок: 09:00 Основні тези заходу: Поняття інформаційної безпеки та захисту інформації (конфіденційність, цілісність, доступність) Основи стандарту ISO 27001. Система менеджменту інформаційної безпеки (структура та вимоги стандарту, необхідна документація) Класифікація даних та активів Управління ризиками інформаційної безпеки Управління інцидентами інформаційної безпеки Управління неперервністю функціонування інформаційних систем Забезпечення вимог інформаційної безпеки в роботі із персоналом та зовнішніми контрагентами (NDA)Забезпечення вимог інформаційної безпеки, які стосуються інфраструктури Проведення аудитів інформаційної безпеки Забезпечення виконання вимог GDPR (data protection) згідно вимог ЄС Експерт навчання - Роман Грицьків, м. Львів Директор консалтингової компанії HBPI company ltd (www.hbpi.com.ua), консультант, аудитор систем менеджменту ISO, викладач MBA     Вартість - 600 грн., включено методичні матеріали, кава-брейк, бізнес-ланч Детальна інформація за тел. +38(050) 438 02 80

Реалізуй Себе.Проект.Мрію

Початок: 17:00 Вважаєш, що молодість це час активності? Маєш мрію і хочеш дізнатись, як перетворити її в план? Хочеш дізнатись, як знайти та реалізувати себе? Якщо плисти за течією це не для тебе або якщо тобі просто не байдуже. Якщо ти в пошуках себе. Приходь на зустріч та дізнайся: - чим корисні громадські організації - як знайти «своє» середовище для розвитку - як реалізувати свою мету чи мрію - як стати людиною з активною громадською позицією - як знайти однодумців та долучати волонтерів - як співпрацювати з місцевою владою та стати її партнером - де знайти гроші на свою соціальну чи громадську ініціативу   Хто: ти, твої друзі та спікер з 5-тирічним досвідом

Як поїхати в Канаду на навчання. Особистий досвід.

Початок: 17:00 Ми, канадська освітня організація OWL-study, запрошуємо на зустріч всіх, хто цікавиться освітою в Канаді! Ви дізнаєтеся, що поїхати вчитися в Канаду - це реально! І після зустрічі почнете орієнтуватися як обрати навчальний заклад (в деяких провінціях навчання дорожче, в деяких - дешевше), які спеціальності є перспективними, як можна вчитися і паралельно працювати, щоб здешевити витрати, що робити після закінчення навчального закладу. Також ми познайомимо вас з професіями майбутнього та поділимося інформацією про тренди на глобальному ринку праці. А чи знаєте ви, що у вас є можливість отримання стипендії, проходження оплачуваної практики, працевлаштування? Про все це розповість член Ради Директорів канадської освітньої організації з Ванкуверу OWL-study Viktor Vasylkiv - тернополянин, який сам пройшов цей шлях: від навчання у канадському виші до побудови успішної кар'єри в Канаді!Попередня реєстрація обов'язкова. Це можна зробити тут: https://goo.gl/forms/mlbLCtu8xY1yO08w1 Або за телефоном+38(066) 640 23 06. Кожного року ми відправляємо декілька сотень підлітків та студентів (й дорослих!) на мовні курси для покращення англійської, а також на підготовчі курси, завдяки яким можна підкорити будь-який закордонний виш! І бачимо, як змінюються молоді люди лише за місяць перебування в Канаді: в житті з'являється мета, перспективи захоплюють, всім хочеться продовжувати змінюватися на краще та змінювати світ! Спробуйте і ви! Ми безкоштовно консультуємо та готуємо документи для вступу в державні канадські навчальні заклади. Крім того, працюємо без додаткових комісій (ви сплачуєте за навчання лише ту вартість, яка вказана на сайті навчального закладу)! Наш досвід гарантує вам надійність, комфорт та позитивні враження від поїздки в Канаду! Також на зустрічі буде присутня наш освітній консультант з Луцького офісу Ольга Руденко (Ольга знає багато цікавого про особливості та перспективи навчання в Канаді і з радістю поділиться з вами інформацією)! Радимо познайомитися з Ольгою та записатися на індивідуальну консультацію! Дякуємо! Чекаємо на вас! Вхід вільний! Щоб переконатися в позитивній репутації OWL-study - читайте відгуки на сторінці у ФБ або завітайте на сайт owl-study.com!

Курси Drupal розробників
29.10.2018 - 23.11.2018

Хочеш стати програмістом чи QA інженером? Школа OxIT оголошує набір на деcятий курс «Розробка сайтів на CMS Drupal 8» та «Основи тестування сайтів». Навчання проводитимуть досвідчені розробники та QA інженери, які доступно пояснять теоретичний матеріал та поділяться цінним практичним досвідом. Ми проводимо курси для свідомих людей, які прагнуть розвиватися та не бояться ставити перед собою нові цілі. Реєструйся — і жодне твоє питання не залишиться без відповіді! Форма для реєстрації goo.gl/GkPokq Навчальна програма складається з двох частин: Перша частина «Основи тестування сайтів» - Тестування в контексті моделей розробки - Загальні поняття теорії тестування - Основні тестові артефакти - Функціональне тестування - Нефункціональне тестування Друга частина «Розробка сайтів на CMS Drupal 8» - Installation - Content. Taxonomy - Modules - Users. Roles - Views - Theming Як потрапити на навчання? 1. Зареєструйся — goo.gl/GkPokq 2. Отримай запрошення на співбесіду. Запрошення будуть надсилатись з 15-25 жовтня 2018. 3. Успішно пройди інтерв’ю та склади письмовий тест. Увага — реєстрація триває до 24 жовтня. Кількість місць обмежена! Дата старту навчання: 29 жовтня 2018 Тривалість курсу: 4 тижні   Час: з понеділка по п’ятницю з 18:00 до 20:00 год Навчання безкоштовне. Залишились питання? Тел.Наші контакти: +38(067) 332 17 55 або +38(066) 170 74 18 e-mail: job@internetdevels.comРеєстрація за нижчевказаним посиланням:

Школа бухгалтерського обліку

Початок: 16:00Бажаєте освоїти ази бухгалтерії? Отримати омріяну роботу? Тоді Вам до нас! Під час навчання у Consulting Center слухач буде почувати себе справжнім бухгалтером у реальній компанії. На курсі 80% часу приділяється конкретним господарським операціям за всіма напрямками роботи бухгалтера. Набір триває ‪до 1 листопада‬.Групи формуються ‪від 3-5‬ осіб по завершенню Ви отримаєте сертифікат про успішне проходження курсу Зацікавились?Тоді реєструйтесь за нижчевказаним посиланням і заповнюйте гугл-форму для ефективної співпраці .  

Школа Політичного Успіху

Запрошуємо активну молодь м. Луцька взяти участь у відборі до «І Школи політичного успіху», яка проходитиме 3-4 листопада 2018 року. Якщо Ви вболіваєте за долю України, бажаєте долучитися до активного політичного життя держави та отримати практичні навички і знання - скористайтесь нагодою та подавайте заявки на відбір до «І Школи політичного успіху» Батьківщини Молодої! Навчальна програма включатиме лекції, дискусії та тренінги від народних депутатів України, депутатів Луцької міської ради, політтехнологів, представників державної влади, органів місцевого самоврядування та громадських діячів. Ви матимете змогу попрактикуватись у координації роботи партій, веденні виборчої кампанії та моделюванні роботи парламенту. Участь у Школі безкоштовна. Стати учасниками Школи політичного успіху можуть молоді люди віком від 18 до 28 років, які проживають у м. Луцьк та пройшли відбір. Для участі у відборі до Школи необхідно зробити лише два кроки: 1. Вподобати сторінку Батьківщини Молодої м. Луцьк ( https://www.facebook.com/Batkivshinamolodavolun/ ) 2. Заповнити заявку за посиланням до 28 жовтня - (https://goo.gl/forms/mHPoWgd1YCaHDigU2) Результати відбору будуть оголошені та опубліковані на сторінці Волинська БМ на Facebook (https://www.facebook.com/Batkivshinamolodavolun/) орієнтовно 30 жовтня .   За додатковою інформацією звертайтеся до координатора Школи за телефоном: Яна - +38(050)2175417

ЗУДЛ

Початок: 10:00ІІ етап Західноукраїнської дебатної ліги чекає вас у Луцьку 3-го листопада. Якщо хочете якісних дебат та хорошого суддійства в чудовому місті, реєструйтесь за посиланням: https://goo.gl/forms/bDaXoT6Kcwmq9oHr2

Teambuilding - як працювати разом та не вмерти по дорозі
03.11.2018
Луцьк

Початок: 09:30 Хочете організувати щось круте та не знаєте як зібрати команду до купи? Тоді вам до нас! Волинським осередком Ліги студентів АПУ буде організовано воркшоп на тему: Teambuilding - як працювати разом та не вмерти по дорозі. Під час заходу ви дізнаєтесь, а головне навчитесь: Як правильно ставити цілі та досягати їх; Як запобігати внутрішньому вигоранню у процесі реалізації проекту; Як правильно будувати команду; Секретам ефективної командної роботи. Увага! Кількість місць обмежена! Контактна особа: Павло Горбовий,тел. +38(099) 26 16 015 Реєстрація за нижчевказаним посиланням:

Зарплата та інші виплати фізособам!

Лектор: Тимур Алієв - один з кращих експертів України з трудових відносин, автором більш ніж тисячі публікацій у спеціалізованій періодиці, а також численні запити в офіційні органи. Рейтинг 10 з 10 по відгуках слухачів останніх 2 років. Ви дізнаєтесь: - Лікарняні та декретні: нові очікувані підзаконні акти - Нова редакція Положення про реєстр застрахованих осіб: що слід врахувати роботодавцю та працівникові - ПДФО та військовий збір: свіжі роз’яснення від ДФС - Аліменти: посилення відповідальності, звітність, індексація та оподаткування - ЄСВ: новий Звіт із ЄСВ, нова редакція Інструкції щодо ЄСВ - Відповіді на запитання. Реєстрація за тел. +38(0332) 29-06-05, +38(0332)29-28-60, +38(066) 218-78-16 Детальна програма: https://partnerliga.webnode.com.ua/seminar-07-11-2018/   Часовий регламент на цей семінар: 9:45 - 10:15 - Реєстрація (30 хв.) 10:15 - 11:45 - Перша частина лекції (1,5 год.) 11:45 - 12:30 - Перерва (Обід 45 хв.) 12:30 - 14:00 - Друга частина лекції (1,5 год.) 14:00 - 14:30 - Відповіді на запитання (30 хв.)

West imarketing forum 20108

Початок: 09:00 Запрошуємо на третій форум з інтернет-маркетингу в Луцьку -West imarketing forum 20108  West imarketing forum 20108 буде корисним не лише digital-фахівцям, а й маркетинг-директорам, PR-спеціалістам та бренд-менеджерам, власникам малого і середнього бізнесу, топ-менеджерам компаній, – ви отримаєте сучасні інструменти, нові знайомств та знання. Модератор форму - Eugen Shevchenko Доповіді відомих спікерів зі всієї України сформовані таким чином, щоб показати цілісну картину Інтернет – маркетингу: відштовхуючись від розуміння споживача, переходячи до стратегії та сучасних інструментів для втілення. Що отримаєте в результаті? - Навчитеся розробляти Digital-стратегію, почуєте про нові світові тренди - Зможете зробити оцінку ефективності інтернет-маркетингу - Дізнаєтесь, як стати маркетологом для свого бізнесу - Отримаєте інформацію про контекстну рекламу та просування сайтів - Зможете використовувати ефективні інструменти інтернет-маркетингу Детальніше на сайті: http://wmf.com.ua/forum2018/ Ціна квитка з 1 по 14 жовтня 900 грн. Ціна квитка з 15 жовтня по 9 листопада 1200 грн.   Реєстрація на сайті або за тел. +38(050) 660 54 76

Міжнародний ІТ-форум Bit-2018

Початок: 09:00Відбудеться Міжнародний ІТ-Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» (або BIT-2018) – не пропустіть!     Тематика форуму: • Хмарні технології та ІТ-сервіси для бізнесу • Інформаційна безпека та сучасні кіберзагрози • Інтернет речей та смарт-рішення в бізнесі • Зберігання та організація корпоративної інформації • Бізнес-аналітика (Business Intelligence) та Великі Дані (Big Data) • ЦОД і технології для їх побудови, роботи і обслуговування • Послуги дата-центрів для корпоративного сегменту • Передача звуку і відео, АТС, побудова контакт-центрів й охоронних систем та інші застосування IP-технологій • Кадри в ІТ, побудова команди, взаємодія та контроль ▪ та багато іншого!Реєстрація за нижчевказаним посиланням:

Терапія прийняття і відповідальності

Початок: 12:00 Запрошуємо вас на семінар по одній з моделей «третьої хвилі» поведінкової терапії, розробленої в кінці 80-х років XX століття групою фахівців в області поведінкового аналізу і психотерапії. АСТ (Acceptance and commitment therapy) - це модель поведінкової психотерапії з клінічно доведеною ефективністю, яка використовує концепції прийняття і усвідомленості як головні компоненти терапевтичного процесу. Поєднуючи їх зі стратегіями поведінкової корекції, модель ставить собі за мету збільшення психологічної гнучкості для поліпшення якості життя. Під психологічною гнучкістю в АСТ розуміється усвідомлений контакт з поточним моментом і здатність вибудовувати свою поведінку з урахуванням контексту і відповідно до обраних цінностями. Створена американським психологом Стівеном Хайеса, терапія АСТ використовує метафори, парадокси і медитацію усвідомленості, а також широкий спектр вправ і ціннісних інтервенцій. ACT виявилася ефективною терапією для соціальних тривог і страхів, депресії, обсесивно-компульсивних розладів, шизофренії, прикордонного розлади особистості, стресу на робочому місці, хронічних болів, епілепсії, контролю ваги, діабету. За своєю суттю, АСТ - це поведінкова терапія, оскільки мова йде про вчинення конкретних дій. В АСТ є і велика екзистенційна складова: важливо бути в контакті з тим, що дійсно важливо - мова про глибокі бажаннях нашого серця, про те, ким ми хочемо бути, і про те, що ми хочемо зробити під час нашого короткого часу на цій планеті . Далі ми можемо використовувати ці цінності, щоб рухатися вперед і бути натхненними і мотивованими. Крім того, дії спрямовуються цінностями, це підхід уважних і усвідомлених дій - коли ми повністю відкриваємося і повністю включаємось в усі, що ми робимо.

Спорт, здоров’я

Діагностика зору
20.10.2018
Оптика Vision

Безкоштовна діагностика зору при замовленні окуляр. Підбір окулярної корекції різного рівня складності та м'яких контактних лінз.

Zumba fitness!
24.10.2018

Початок: 20:00 Танець зумба для схуднення вважається досить ефективним для схуднення і підтримки тіла в формі, адже він включає в себе як аеробні, так і силові вправи. Тренування проходить під запальну музику, тому встояти на місці вкрай складно. Так як кожне заняття приносить величезне задоволення всім учасникам, у тебе навіть не буде думок про пропуск тренування. Зумба сприяє опрацювання всіх груп м'язів, особливо в нижній частині тіла. Так як інтенсивність тренування досить висока, ти зможеш швидко позбутися від зайвих кілограмів, працюючи виключно зі своєю вагою.

Тренування табата!
25.10.2018

Початок: 20:00Жироспалюючі тренування Табата!

Забіг " За здорове майбутнє! "
27.10.2018
Театральний майдан

Початок: 09:00 Ми наближаємось до історичного моменту - знищення (ерадикації) вірусу поліомієліту на планеті Земля! Проте нам залишився один крок - зробити щеплення своїм дітям, щоб не залишити жодного шансу для вірусу. Тому, в рамках святкування Всесвітнього дня боротьби з поліомієлітом, ми влаштовуємо забіг по центральних вулицях міста Луцька (5км) як символ нашого руху до здорового майбутнього.

Agromat CUP 2018
27.10.2018 - 28.09.2018
Асоціація футзалу у Волинській області

Початок: 13:00 Приватна компанія Агромат-Україна вже втретє збере друзів на турнір з футзалу серед аматорських команд «Agromat CUP 2018». Приємно, що найкращі колективи Волині, мають змогу позмагатися із гостями із столиці на своєму рідному майданчику – СК «Арена спорт». Минулого року тріумфував луцький колектив «Стелс». Асоціація футзалу Волині завжди організовує багато передсезонних змагань, а «Agromat CUP 2018» стане добротною перевіркою для когорти найсильніших команд області, котрі стрімко розвиваються у фізичному, тактичному та саме футзальному напрямку. Уже відомо, що за трофей поборються одразу три Акгромати із Києва, Вінниці та Луцька! Подробиці за телефонами: +38(066)-187-70-50 та +38(097)-105-04-68 -Руслан Корпош.

Lubart Ultimate Cup 2018

Початок: 15:00 Зальний турнір з алтимат фризбі. 2 дивізіони, 14 команд. Вхід вільний!

Дитячі заходи

Інше

День гарбуза

Майстер-класи, квест, частування, показові годівлі

Виставка роботів & трасформерів
27.10.2018 - 02.12.2018 10:00

Унікальна виставка роботів та трансформерів з металу, в повну величину. На ній представлено понад 20 роботів із металу. Оптімус Прайм - висота якого 3,5м. Бамблбі - вага якого більше тони, справжня машина трансформер та шоу танцюючих роботів.   Квитки: для дорослих - 50 грн, для дітей - 40 грн. Дітям до 4-х років вхід безкоштовний.   Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.

Кіно

Щасливі XIII Дні Польського кіно

Щасливий цьогорічний фестиваль ХІІІ Дні Польського кіно розпочне свої мандри Україною та 28 жовтня завітає до Луцька! У програмі ми представимо наступні фільми: НАЙКРАЩИЙ | Польща | 2017 | 110' Головним героєм фільму «Найкращий» є спортсмен, яким захоплюється світ, який при цьому в Польщі досі залишається практично невідомим. Це захоплива, сповнена убивчих зусиль, видовищних падінь і незвичайної сили історія, на яку авторів надихнуло життя Єжи Гурського, людини, котра подолала біг смерті та встановила світовий рекорд на чемпіонаті світу з тріатлону, здобувши титул чемпіона на дистанції Double Ironman. ПТАХИ СПІВАЮТЬ У КІҐАЛІ | Польща | 2017 | 113' Клодін Мугамбіра, за походженням тутсі, є дочкою відомого руандійського орнітолога. Після різанини, в якій вбили батька Клодін, Анна Келлер – польська орнітолог, яка досліджувала разом з ним грифів в Руанді впродовж багатьох років – допомагає дівчині втекти до Польщі. ГОТОВІ НА ВСЕ. ЕКСТЕРМІНАТОР | Польща | 2017 | 118' П’ятеро вірних друзів з дитинства мали велику мрію – вони хотіли підірвати польську метал-сцену і збирати натовпи на свої концерти. Все це під вивіскою гурту із зловісною назвою «Екстермінатор». Однак час показав, що амбіції молодості – це одне, а життя – це інше. ТРАБЛИ | Польща | 2017 | 81' Дружба – це не шматочок пирога, і Юлька знає це дуже добре. Дванадцятирічна дівчинка вчиться в школі-інтернаті і ніколи не мала справжнього друга. Настає літо, і водночас починаються проблеми. Усі фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами. Деталі: http://www.polinst.kyiv.ua/event1286.html