Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Луцьк

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "Обережно-жінки"

Початок о 18:00.Андрей Курейчик. Французька комедія (вистава йде без антракту). Режисер-постановник - заслужена артистка України Людмила Колосович Художник-постановник - Богдана Бочкай Балетмейстер - Володимир Замлинний Музичне оформлення - заслуженої артистки України Людмили Колосович, Геннадія Гусенцева Асистент режисера - Світлана Органіста Помічник режисера - Дмитро МельничукКвитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Циганка Аза"

Початок о 18:00. Михайло Старицький, сценічна редакція Михайла Ілляшенка музична драма на дві дії.Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Михайло ІлляшенкоХудожник-постановник - Богдана БочкайДиригент - заслужений артист України Микола ГнатюкБалетмейстер-постановник - засл. діяч мистецтв України Володимир ЗамлинннийХормейстер - Микола Седлярук Концертмейстер - заслужений артист України Ярослав Зеленов Музичне оформлення аранжування - засл. артист України Микола ГнатюкПомічник режисера - Вячеслав Погудін Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Бременські музиканти"

Початок о 12:00. Музична казка на дві дії.Режисер-постановник, художник-постановник – народний артист України Олександр ЯкимчукБалетмейстер-постановник – Володимир ЗамлиннийЗапис фонограми - Едуард Шульга Помічник режисера – Ольга Шульга, Дмитро МельничукТакож звучать голоси: Сергія Басая, Олени Якимчук, Іванни Романюк, Вячеслава Погудіна  Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Любов до скону"

Початок о 18:00. Комедія на дві дії. Переклад з італійської Тамари Скуй, переклад з російської Дмитра Мельничука. Комедія з елементами чорного гумору за п'єсою італійського драматурга Альдо Ніколаї "Не П'ята, а Дев'ята..." представляє любовний трикутник - Бруно, Маріо і .... Вона приголомшлива. Якщо вона кохає, то віддається чоловікові повністю, заповнюючи життя коханого увагою і турботою, з ранку і... до ранку. Вона не Беатріче, не Лаура, не Клеопатра... Вона - Єва. З нею у вас буде все - достаток, небезпечні пригоди і... нові шкарпетки. Але того ж Єва чекає і від своїх коханих - повного розчинення в ній і її бажаннях. Ця Єва приходить не з яблуками, їй достатньо двох слів, щоб перекинути світ чоловіка з ніг на голову... Режисер-постановник - Дмитро МельничукСценограф - заслужений діяч мистецтв України Мар'ян СавіцькийХудожник з костюмів - Богдана БочкайМузичне оформлення - Дмитро Мельничук   Балетмейстер - заслужений діяч мистецтв України Володимир Замлинний Асистент режичера - заслужена артистка України Світлана ОрганістаПомічник режисера - Ольга Шульга                                                   Квитки можна придбати у касі театру.

Червоне весілля

Учасницький перформанс «Червоне весілля», драматургію якого створила Вікторія Миронюк*, а режисуру живої газети Костянтин Васюков і Ганна Онищенко, намагається дослідити перформативну схему цієї весільної церемонії ранньорадянського періоду. Червоне весілля повинне було замінити традиційні релігійні святкування шлюбу й утвердити символічне єднання молодят між собою та з колективом. І от, через гру весілля запрошує глядачів зануритись в ідеї та естетику ранньорадянської ритуальності та подумати над наступними питаннями: що залишилось від історії, яка ознаменувалась авангардними на той час концепціями про любов, сексуальність та колективну працю і життя? Як колективна пам'ять впливає на наше індивідуальне сприйняття історії радянського минулого? І, зрештою, як ця сценічна робота може прокоментувати процеси в нашому постреволюційному сьогоденні, і, зокрема, так звану декомунізацію? Відповіді на ці запитання актори харківського «Публіциста»** уже шукали з учасниками-глядачами на «GOGOLFEST» у Києві та Маріуполі, на «ParadeFest» у Харкові, у ЦСМ «Дах» у Києві, на фестивалі театрів у Львові й навіть у Іспанії. А тепер це відбудеться у Теремно- о 16:00! Теремнівський будинок культури, вул. Теремнівська, 59 Ціна: 100 грн   Організатори фестивалю: Театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури http://garmyder.org Департамент культури Луцької міської ради http://culture-lutsk.org.ua  

Лабораторна вистава «Шишко»
30.09.2018
ЖК «Супернова» вул. Цегельна, 28

Початок: 18:30 Серед експериментів 5-го ювілейного фестивалю «Мандрівний вішак» — лабораторна вистава із робочою назвою «Шишко». Уже зараз творча група акторів із Києва, Чернігова, Хмельницького та Луцька знайомиться з творчістю і постаттю поета та художника Костя Шишка, а режисер із Харкова Костянтин Васюков вимальовує художню концепцію майбутнього спектаклю. На 5 днів митці зануряться в творчий процес у Луцьку і 30 вересня на фестивалі «Мандрівний вішак» представлять результат своєї роботи. Цей проект є спробою повернення Луцьку, та й усьому мистецькому простору, призабутої легенди, справжнього інтелектуала, дивака-генія бодлерівського штибу, вірші якого й нині звучать надзвичайно сучасно, а експерименти з мистецькими формами є неймовірно вишуканими та особливими. Крім того, цей творчий акт є навмисною спробою погляду на творчість Кості Шишка збоку (немісцевими, незаангажованими) і з позиції уже нового покоління (подекуди саркастично-критичного). Реалізація цього творчого проекту відбудеться завдяки фінансовій підтримці будівельної компанії «Інвестор». А сама вистава відбудеться в неймовірно красивому і романтичному місці — на даху однієї з новобудов ЖК «Супернова». Глядачі матимуть змогу оцінити не лише творчий продукт, а й комфорт і затишок нових осель і, звичайно, помилуватися чудовими краєвидами, які відкриваються з даху висотки. Це треба буде обов’язково побачити!   Вхід вільний

Вистава "Про що мріють зірки"

Початок: 12:00. Тривалість вистави - 1 год. 10 хв., з антрактом. Вистава для дітей з чотирьох років. Вартість квитка - 20 грн.Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Лис Микита"

Початок: 12:00 за казкою Івана Франка, інсценізація Ярослава Ілляшенка Режисер-постановник - Ярослав Ілляшенко Художник-постановник - Ірина Попандапулло Балетмейстер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Володимир Замлинний Постановка сценічних боїв - Роман Ковальчук Музичне оформлення - Микола Герел Помічник режисера - Дмитро Мельничук Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Століття Якова: Перше кохання."

Початок: 12:00Поліська рапсодіядрама на дві дії.Режисер-постановник - Микола ЯремківХудожник-сценограф - Микола КостюшкоХудожник з костюмів - Богдана БочкайКомпозитор, аранжування - Микола СедлярукХормейстер - Микола СедлярукБалетмейстер - заслужений діяч мистецтв України Володимир ЗамлиннийАсистент режисера - народний артист України Анатолій РоманюкПомічники режисера - Дмитро МельничукКвитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Замовляю любов"

Початок: 18:00Замовляю любовТетяна ІващенкоРежисер-постановник - заслужена артистка України Ірина СтежкаХудожник-постановник - Богдана БочкайБалетмейстер - заслужений діяч мистецтв України Володимир ЗамлиннийМузичне оформлення – Володимира БорисоваАсистент режисера - заслужена артистка України Лариса ЗеленоваПомічник режисера - Ольга ШульгаКвитки можна придбати у касі театру.

Концерт до дня Покрови Пресвятої Богородиці

Початок: 18:00 Концерт до дня Покрови Пресвятої Богородиці, дня захисника України, дня Українського козацтва, дня народження УПА У програмі: козацькі пісні, пісні воїнів УПА, пісні про воїнів АТО, українські фольклорні та естрадні пісні, пісні на  слова Тараса ШевченкаКвитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Чарівна лампа Аладдіна"

Початок: 12:00 Чарівна лампа Аладдіна Ярослав Стельмах Режисер-постановник - Павло Гарбуз Художник-постановник - Віктор Міщук Балетмейстер-постановник - заслужений артист України Олексій Яриш Помічник режисера - Ольга Шульга, Дмитро МельничукКвитки можна придбати у касі театру.

Троль-шоу

Початок: 18:00 Світ пригод в яскравій виставі "Тролі у пошуках Радості" Ви опинитесь у дивному Мильному Королівстві та дізнаєтесь секрет створення магічної бульбашки. Разом із головними героями Тролями пройдете Чарівним Лісом, перепливете Океан та перевірете себе на сміливість. Ця вистава для тих, хто має добре серце, вірить у дива та любить сміятися й розважатися. Приходьте з радістю… Ціна білетів: 80 - 180 грн Довідка: +38(096) 931-00-91, +38(073) 931-00-91 Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням:

Вистава "Нестерпні люди або Наречений з Єрусалиму"

Початок: 18:00в перекладі з івриту на російську Світлани Штенбрунн та в перекладі з російської  на українську Вадима Дишканта. Режисер-постановник – Вадим ДишкантСценограф – Вадим ДишкантХудожник з костюмів – Богдана БочкайМузичне оформлення – Вадим ДишкантАсистент режисера – Дмитро МельничукПомічник режисера – Ольга ШульгаКвитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Енеїда"

Початок: 18:00легенда-містерія на дві дії Режисер-постановник – Ярослав ІлляшенкоХудожник-постановник – Ірина ПопандапулоБалетмейстер-постановник – засл. діяч мистецтв України Володимир ЗамлиннийПостановка сценічних боїв - Роман КовальчукХормейстер - Микола СедлярукПомічник режисера - Дмитро МельничукУ виставі бере участь спортивний клуб Козацьких бойових мистецтв "Герць".Придбати квитки можна у касі театру.

Вистава "День народження кота Леопольда"

Початок: 12:00 Постановку цієї казки було здійснено дуже давно, ще коли Ваші тато і мама, як і Ви зараз, були маленькими. 28 грудня далекого уже 1986 року режисер Володимир Сурков зробив маленьким глядачам великий сюрприз, подарувавши до Новорічних Свят, хоч і не Новорічну, проте добру, повчальну, цікаву історію про Котика, який зовсім не вміє сердитися, його Бабусю і двох розбишак Мишенят. В 2005 році народний артист України Олександр Якимчук поновив виставу, надавши їй другого життя.  А написав її для Вас Олександр Хайт. Режисер-постановник - Володимир Сурков Художник-постановник - Григорій Шкуренко Помічник режисера - Ольга ШульгаКвитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Дуже проста історія"

Початок: 18:00 Трагікомедія на дві дії і три картини Режисер-постановник - народний артист України Анатолій Романюк Художник-постановник - заслужений діяч мистецтв України Людмила Боярська Музичне оформлення - Констянтин Гребенко (студія Кобза) Помічник режисера - Адам Даценко (у виставі використана пісня барда Олександра Смика (м.Рівне)) Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Обережно жінки"

Початок: 18:00 Французька комедія (вистава йде без антракту) Режисер-постановник - заслужена артистка України Людмила Колосович Художник-постановник - Богдана Бочкай Балетмейстер - Володимир Замлинний Музичне оформлення - заслуженої артистки України Людмили Колосович, Геннадія Гусенцева Асистент режисера - Світлана Органіста Помічник режисера - Дмитро МельничукКвитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Циліндр"
27.10.2018
Волинський академічний театр імені Т.Г. Шевченка

Початок: 18:00 сумна комедія на дві дії Режисер-постановник – народний артист України Анатолій Романюк Художник-постановник – Богдана Бочкай Музичне оформлення –  Миколи Герела Асистент режисера –  Олександр Веремко Помічники режисера –  Дмитро МельничукКвитки можна придбати у касі театру.

Вистава «Жила-була Сироїжка»

Початок: 12:00 Водичка необхідна усьому живому. Без неї важко і людям, і тваринкам, і квіточкам, і ягідкам, і навіть маленьким грибочкам: Маслючкам, Рижику та Сироїжці, що виросли на галявинці, де щойно пройшов теплий рясний дощик. Та на галявинці виросли ще й інші гриби: Поганки і Мухомор, які, як виявилося, можуть жити і без води… Прем’єра казочки, яку написав для Вас Валерій Зимін, а постановку здійснив режисер Анатолій Мельничук відбулася 26 грудня 1992 року.Квитки можна придбати у касі театру.

Комедiя Рея Кунi “ Я куплю тобi Мальдiви "

Початок 19.00 Дуже Смiшна Комедiя Рея КунI « Я куплю тобI Мальдiви» Київський театр "Тисячоліття" презентує: Якщо Ви любите посміятися і отримати від походу до театру море позитивних емоцій - комедія «Я куплю тобі Мальдіви», за п'єсою «Смішні гроші» Рея Куні, саме для вас! Це блискуча комедія положень. Вихор та каскад мінливих обставин, що ростуть як сніжний ком і загострюються до фіналу, які змушують героїв миттєво реагувати на них, пристосовуватися, змінюватися і, врешті-решт, по-новому поглянути на своє життя. Комедія з усіма ознаками детективу, подружньої драми, еротичними витівками та ... великими грошима. Це іронічний і веселий погляд на людину з її слабкостями, надіями та бажаннями бути щасливим! КВИТКИ МОЖНА ПРИДБАТИ ТУТ : КВИТКИ ВІД 80 ГРН : Комедiя «Я куплю тобI Мальдiви» Kвитки : KASA.IN.UA https://kasa.in.ua/duze-smisna-komedia-rea-kuni--a-kuplu-tobi-maldivi Квитки : GASTROLI.UA https://gastroli.ua/tickets/ya-kuplu-tobi-maldivi-lutsk/buy Квитки : KARABAS.COM https://lutsk.karabas.com/ya-kuplyu-tobi-maldivi-kievskij-teatr-tysyacheletie-3/order/ Дуже смiшна комедiя ! Обов’язково подивiться! Рекомендуємо !!! Комедія йде на 2 дії з антактом !

Чорний квадрат з виставою "Новорічний Кекс"

Початок: 19:00 Нову виставу «Чорного квадрату» - «Новорічний кекс» можна було б ще назвати: «Секс До і Після Нового Року». Але! .. Адже може бути ще й Вчасно! Навіщо ж обмежувати себе? Нехай в цьому спектаклі буде все!  Тваринна пристрасть, безмовне ловлення очікування, іскрометний гумор і еротичні фантазії, потреба у трепетній любові і холодок жалю після пляшки дорогого шампанського, нескінченна гонитва за задоволенням і неприкрита безсоромність олів'є з гастроному. Будь ласка, беріть, що кому треба! Все до ваших послуг! Інтимні історії під бій курантів. Любовне хуліганство в Новорічну ніч. Кого можна викликати, якщо Вам самотньо на Новий Рік? Що найчастіше цікавить чоловіків після сексу? Як повинна «звучати» любляча жінка, щоб залишитися коханою? Який подарунок потрібно собі зробити в Новорічну Ніч, щоб весь рік отримувати задоволення? І чому погано, коли протікає кран? Обіцяємо багато гумору і позитивних емоцій! За умови, що Ви - людина без святенницького ставлення до життя.

Концерти

Святослав Кондратів

Вітаємо Вас, та від імені Маестро скрипки Святослава Кондратіва запрошуємо на унікальну подію у вашому місті – концерт проекту #СвітОчимаСкрипаля в рамках другого Всеукраїнського туру з новою програмою «МETEOPA».В цей вечір Ви відчуєте океан емоцій від романтичної та експресивної музики Святослава Кондратіва. Сам Маестро виглядає стильно та невимушено, зазвичай у джинсах, зручній туніці та молодіжних кедах. А його віртуозне та розкуте виконання авторських композицій в популярно-естрадному жанрі під драйвовий біт барабанів та гітар спонукає слухачів не тільки мріяти, насолоджуючись незвичним звучанням скрипки, а й разом з ним співати, плескати, гупати ногами і навіть танцювати! Саме так проходили 20 концертів першого Всеукраїнського туру Святослава Кондратіва найбільшими містами України, які відбулись у минулому сезоні. Живий звук та справжні живі емоції на сценах провідних концертних майданчиків від найкращих музикантів України – учасників бенду Маестро, залишили незабутні враження у всіх, хто побував на концертах проекту #СвітОчимаСкрипаля. Цей проект відомий дивовижними музичними відео, які знімає скрипаль у найпрекрасніших куточках світу – Метеорах Греції, дюнах Сахари, Норвежських фьордах, Венеції, Барселоні та ін. За лічені дні ці відео набирають у соцмережах сотні тисяч переглядів, вподобань, поширень та схвальних коментарів. На сцені Святослав разом зі слухачами подорожує чудовими місцями, де йому довелось побувати, розповідає про них, про те, що його вразило та надихнуло, доповнюючи свої розповіді неперевершеною грою та передаючи слухачеві ті емоції, які переживав сам. Поєднання авторської музики і подорожей залишають у присутніх неповторні враження, про які вдячні шанувальники пишуть на офіційну сторіну Святослава у фейсбук. І ось восени 2018 року стартує другий Всеукраїнський тур Святослава Кондратіва. Він має назву «МЕТЕОРА» і присвячений місцю неземної краси, яке знаходиться в Греції! Саме тут проходили зйомки нового музичного відео Маестро на однойменну композицію. Назву «МЕТЕОРА» матиме й другий альбом Святослава і саме на його підтримку Маестро вирушає у свій другий Всеукраїнський тур. Його географія буде ширшою. До 20 міст, де вже виступав скрипаль зі своїм бендом, додаються концерти в Ужгороді, Хмельницькому та Одесі. А в програмі – нові композиції Святослава Кондратіва, його бездоганна віртуозна гра, заворожуюча енергетика і незабутні емоції! Тож не зволікайте, обирайте найкращі місця вже зараз, і до зустрічі на концерті!

West Winds

Початок: 21:30Уже вдруге в Майдані, молодий та перспективний Луцький кавер гурт West Winds, порадує вас своїми кавер версіями на спадщину світової рок, та поп культури. За замовленням столиків звертайтесь до адміністратора. Тел. +38(050) 100 2751

Концерт "Українська скрипкова соната"

Початок: 18:00 В Палаці культури міста Луцька відбудеться концерт інструментальної музики “Українська скрипкова соната”. Твори Бориса Лятошинського, Мирослава Скорика, Олександра Козаренка виконуватиме дует у складі заслуженого діяча мистецтв України Олександра Козаренка (фортепіано) та народної артистки України Лідії Шутко (скрипка). Вступне слово – кандидата мистецтвознавства Ольги Коменди.   Квитки продаються в касі філармонії на Театральному майдані. Телефони для довідок: +38(0332)24-02-41, +38(095) 206-75-88.

Степан Гіга

Степан Гіга віддає всього себе музиці, при цьому залишається дбайливим батьком і зразковим сім'янином. Його творчість світиться позитивом. Сам артист - завжди в прекрасному настрої. Активний і талановитий він заслужено входить в число кращих представників Золотого Фонду вітчизняної естради. Не зважаючи, на те, що у Степана Гіги та його дітей – Степана (Steveg) і Квітослави є власна сольна кар’єра, їхні спільні виступи під час концертів у різних куточках України та поза її межами вже стали для родини традиційними. І це передусім тому, що для них це – чудова можливість якомога більше часу проводити разом. І саме діти та сім’я й надихають артиста творити й дарувати своїм слухачам позитивні емоції. «Я завжди стверджував, що буду щасливий, коли хоча б одна пісня з мого репертуару буде відома. Якщо після концерту люди наспівують якусь фразу з пісні – моя праця не даремна», - говорить співак. Сьогодні в скарбничці Степана Гіги - три альбоми. Артист також займається розвитком молодих талантів у своїй студії звукозапису GIGARecords. «Біла вуаль», «Весілля», «Достигає вишня», «Мандрівний скрипаль», ці та багато інших пісень входять в список ваших улюблених. Поряд з багатьма іншими композиціями вони обов'язково пролунають на концерті. ОРГАНІЗАТОР: Tikhonov сoncert and event agency Квитки від 80 грнДовідка за телефонами:+380 66 555 79 86+380 97 376 85 93 Придбати квитки можна у касі Драмтеатру (щодня, крім понеділка, з 13:00 до 19:00), в барі П"ятниця (проспект Волі 17) та за нижчевказаним посиланням:

Волинський SongMix

Початок: 18:00 Для Вас міксуватимуть відомі фольк-гурти та сучасні естрадні виконавці Волині!   Проект "Волинський SongMix" спрямований зберігати, відроджувати та популяризувати українські народні пісні, надавати їм нового звучання, нового дихання, аби виконавцям і слухачам було цікаво доторкнутися до національної пісенної культури у традиційному та сучасному звучанні.

KURWA MATJ

Jestem, Jestem! То jest Josep Zhmurek та Grupa «Kurwa Matj». Запрошуємо вас на наш перший сольний концерт у Луцьку 5 жовтня 2018 року Божого в арт-кафе "Стоп-Кадр" ! Беріть своїх залізних конів на Польських, Литовських, Українських номерах і гайда на на наш перший сольний концертик у Луцьку ! Буду Я, Wlodyk, Bartosz і ще з 10-ок контрабандистів. Вас чекатимуть вже улюблені Ваші пісні як :Holos Polskykh Bliakh, Vusata Mala, Shyshmo, Elektrocar так і нові Сингли! То буде Hip-Hopova Рвань! Ваша Kurwa Matj!

Концерт вокального ансамблю "Selencja"
07.10.2018
Кафедральний костел Святих Апостолів Петра і Павла

Початок: 16:00Ще одна фестивальна традиція – проведення т. зв. “Польських днів” – концертів за участі музикантів і співаків із сусідньої Польщі. Такі імпрези відбуваються за сприяння Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку. Цьогоріч любителів музики чекає зустріч із вокальним ансамблем “Selencja” у складі Міхала Вайди-Хлопіцького, Агнєшки Туравської-Копець, Люцини Бєльської та Дарії Лягоцької. У програмі – акапельні твори Юліуша Луцюка, Піотра Янчака, Юзефа Свідера, Міколая Ґомулки, Анджея Кошевського, Яцека Сикульського.   Квитки продаються в касі філармонії на Театральному майдані. Телефони для довідок: +38(0332)24-02-41, +38(095) 206-75-88.

Арсен Мірзоян

Початок: 19:00 Чоловік, який вміє дивувати. Завжди непередбачуваний, новий та незмінно справжній Арсен Мірзоян

Концерт Національного камерного ансамблю «Київські солісти»

– Проста симфонія Початок: 19:00 Концерт Національного камерного ансамблю «Київські солісти» в рамках Міжнародного фестивалю «Стравінський та Україна». Солісти – Юрій Стьопін (скрипка), Юлія Чемерис (скрипка). Програма: І відділ Йоган Себастіан Бах – Концерт для двох скрипок і камерного оркестру Фелікс Мендельсон-Бартольді – Симфонія сі мінор Ігор Стравінський – Концерт для струнного оркестру ре мажор (Базельський) ІІ відділ Бенджамін Бріттен – «Варіації на тему Ф.Бріджа» – Проста симфонія

Концерт "Музичні діалоги"

Початок: 17:00 Квитки продаються в касі філармонії на Театральному майдані. Телефони для довідок: +38(0332) 24-02-41,+38 (095) 206-75-88.

Закриття XV музичного фестивалю "Стравінський та Україна"

Початок: 19:00 Заслуги Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України (художній керівник і головний диригент ‒ народний артист України Володимир Сіренко) у пропаганді української та світової класичної музики ‒ неоціненні, й це знають не лише в нашій країні, а й багатьох державах планети, де випало побувати з концертами цьому прославленому колективу. В рамках закриття фестивалю “Стравінський та Україна”  на сцені Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка відбудеться ювілейний концерт згаданого оркестру, присвячений сторіччю від дня його заснування. У програмі концерту ‒ симфонічна поема Бедржиха Сметани “Влтава”, сюїта з балету Ігоря Стравінського “Жар-птиця”, три українські весільні пісні для сопрано і симфонічного оркестру в обробці Мирослава Скорика (солістка ‒ заслужена артистка України Наталія Ніколаїшин) та Симфонія №2, тв. 50 Бориса Лятошинського.  

Роман Скорпіон

Початок:19:00 Роман Скорпіон - співак, композитор, ведучий, автор пісень. Роман написав пісню "Поцілую", яка вже встигла сподобатися слухачам не тільки в Україні, але і в Білорусі, Азербайджані та інших країнах. І це не дивно, адже пісня – про вічну тему кохання. Запальна драйвова музика "Поцілую" робить ще унікальнішою пісню Романа, яка западає з перших слів у душу та серця людей. За роки його творчості вже знято чимало кліпів, серед яких на пісні: "Отпускаю", "Я так щастлив с тобой", "Города ", "Поцілую". Квитки в продажі з 12.09.2018 на сайті kasa.in.ua та в касі стадіону "Авангард", зі сторони меморіалу), щодня з 11:00 до 20:00.    Довідки та бронювання квитків за тел.:  +38(066) 555 79 86  +38(097)376 85 93   Організатор : Івент-агенція "Tikhonov сoncert and event agency"

Pianoбой

Початок: 19:00 Ще рік тому виступ Pianoбой став першим у концертному залі РЦ «Промінь». Вражаюча атмосфера та душевні пісні. Це те, що ми бажаємо продовжувати вам дарувати надалі!⠀ Трішки ностальгічно та по новому особливо!⠀

БЕZ Обмежень

Початок:19:00 Ви просили - ми не можемо відмовити Вам, нашим найкращим глядачам. Отож зустрічайте - гурт #БезОбмежень, з концертом "#будузтобою!".  Квитки в продажі з 10.09.2018 на сайті kasa.in.ua та в касі театру, щодня з 11:00 до 20:00.    Довідки та бронювання квитків за тел.:+38(066) 555 79 86, +38(097) 376 85 93

KAZKA

Початок: 19:00 KAZKA анонсує дебютний всеукраїнський #карматур Вже цієї осені десятки українських міст зможуть наживо відчути всю магію KAZKA. Після приголомшливого успіху першої платівки KAZKA — karma у мережі, експериментал-поп-тріо представили лонгплей наживо на одному з головних київських майданчиків. Розпалений натовп з перших нот підхоплював кожну музичну історію та довго не відпускав гурт зі сцени. Щоб ближче познайомитися з прихильниками своєї творчості за межами столиці, цієї осені KAZKA вирушає Україною з live-презентацією альбому karma. 10 особистих історій у етно-музичній обгортці та у супроводі народного вокалу стануть справжнім відкриттям для поціновувачів сучасної української музики. Подорож Україною KAZKA планує в особливому складі: разом із солісткою Олександрою, клавішником Нікітою та майстром духових інструментів Дімою, на сцені запалюватиме віртуозний барабанщик Євген та тріо хористок Дарини, Ярини і Василини. Деякі треки альбому дівчата доповнили стилізованим народним співом, тому, улюблені пісні альбому karma набули дещо нового звучання та настроїв. Таку KAZKA можна побачити та почути лише під час живих концертів. Не прогавте можливість стати частиною захоплюючої історії під назвою karma у своєму місті! Замовлення квитків за тел.:+38(093)274-54-94,+38(097)374-54-94 або за нижчевказаним посиланням:

ЗІРКИ ТАНГО

Початок: 19:00 Програма: "Зiрки Танго" Чому варто піти на концерт   KIEV TANGO PROJECT ? 1. Насолодитися ритмами найбільш чуттєвого танцю в світі. 2. Почути найкращі світові хіти в стилі танго 3. Kiev Tango Project - музичний феномен України Стати глядачем концерту Kiev Tango Project у Луцьку, присвячений всесвітньогому Дню танго. Після серії європейських концертів Kiev Tango Project подарує танцювальні та концертні мелодії в стилі танго. У цей вечір ви почуєте улюблені мелодії в ексклюзивних аранжуваннях, а також світові хіти в стилі танго. - улюбленці зірок шоу-бізнесу (творчі колаборації Джамала, ALYOSHA, Костянтин Томільченко, NK (Настя Каменських), Надія Мейхер, Катерина Кухар, Андре Тан, балет Олени Коляденко "Fredoom" та ін .; - гості і учасники найгучніших світських подій країни (VIVA! Найкрасивіші, прийом з нагоди візиту Девіда Лінча в Україні, Віденський бал і т.д.); - гості і учасники найяскравіших і рейтингових тв-шоу України («Танцюють всі!», «Голос країни», "Танці з зірками" та ін.) - учасники масштабних концертів і музичних фестивалів - справжні експериментатори і новатори - Кирило Шарапов, засновник KIEV TANGO PROJECT, скрипаль-віртуоз в якості запрошеного музиканта або соліста співпрацює з групою О.Е., Ніно Катаматдзе, ГОГОЛЬFEST, New Era Orcherstra, Open Opera Ukraine і т.д. KIEV TANGO PROJECT - це кращий інструментальний танго-колектив України. Це вибух емоцій, віртуозної техніки, краси звучання і неймовірно красивий склад інструментів. У музику, яку виконують музиканти просто неможливо не закохатися. Адже це справжній мікс джазу, танго, поп-гармоній, класичної фактури і віртуозності. У цей вечір ви дізнаєтеся, що таке магія танго! Відчуєте, яке на смак справжнє Танго. «Чуттєвість і рух, свобода і секс, ритм і мелодія, смуток і пристрасть, надія і спогади, боротьба і ніжність, день і ніч, інь і ян, любов і ненависть ... Все, що ви бачите, чуєте, відчуваєте, відчуваєте , - це танго ... .. », - розповідає Кирило Шарапов, скрипаль-віртуоз і засновник KIEV TANGO PROJECT. - «Все наше життя - це Танго... Ми впевнені, що цей концерт кардинально змінить ваш світогляд, і ви з подивом відкриєте для себе нвий аромат життя... Гостями програми «Зiрки танго» стануть неймовірні і харизматичні танцюристи - Вiталiй Загоруйко та Дарина Матвiйчук, справжнi профессiонали та эксперти. Без їх таланту і хореографії неможливе жодне українське тв-шоу (учасники проекту "Танцюють усі", "Танці з зірками" та iн.). Стиль, неймовірна енергетика, найвище художнє та професійне виконання в елегантному обрамленні, і, нарешті, фірмове звучання - все це віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT. В рамках туру містами України. За підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами. Справжнє танго! Справжні емоції! Живий звук!

Джамала - презентація альбому "Крила"

Початок: 19:00 Джамала з презентацією альбому "Крила"  Квитки можна придбати в касі стадіону "Авангард" зі сторони меморіалу - Проспект Василя Мойсея, з 11:00 до 20:00, щодня. Або за нижчевказаними посиланнями: kasa.in.ua - https://kasa.in.ua/dzamala-z-prezentacieu-albomu-krila karabas.com -  https://lutsk.karabas.com/ua/jamala-2 internet-bilet.ua - https://lutsk.internet-bilet.ua/uk/events/23759/dzhamala-prezentatsiya-alboma-krila/ Довідка за тел.:+38(066) 555 79 86, +38(097) 376 85 93

NaviBand

Початок: 18:00 Білоруси NAVIBAND вперше завітають з акустичним сольним концертом у Луцьк!Представлять унікальну акустичну програму в рамках міні-туру по містах України, Польщі та Чехії. Naviband це романтичний дует з Білорусі, який підкорив Україну піснею «Гiстория Майга жицця», та з якою представляв свою країну на Євробаченні 2017 у Києві. Після успішного виступу на конкурсі, гурт став частим гостем українських концертних майданчиках і фестивалях. NAVIBAND - це відомий у Білорусі гурт, що був створений музикантами Артемом Лук'яненком і Ксенією Жук. За 5 років існування гурт випустив 4 альбоми, переважно білоруськомовних пісень, 17-го вересня Naviband призначений вихід першого синглу українською мовою - «Сумне море». Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням:

Христина Соловій

Презентація авторського альбому "Любий друг". Квитки вже у продажу: kasa.in.ua/hristina-solovij-luck

Kozak System

Початок: 20:00 Вибухові та ліричні, запальні та драматичні водночас Kozak System їдуть до Луцька! В рамках осіннього концертного тура, який включатиме в себе виступи в Україні та Польщі, Kozak System заграють у Луцьку. Після вибухового літа та яскравих open-air концертів, козаки привезуть із собою не тільки чудову музичну форму, а й новий альбом «Не Моя», який із аншлагом презентували у столиці навесні. Перевірені часом і великими сценами хіти, цікаві новинки та незмінний драйв від Kozak System - усе це і трошки більше чекає на вас. Побачимось!

Брати Шумахери "20 років як ми дует"

Початок: 19:00 "Брати Шумахери" представляють нову концертну програму # шумастгоуон Найексцентричніший дует сучасності, «Брати Шумахери», представляє нову концертну програму # шумастгоуон. Гостей чекає тільки добірний, неймовірно вишуканий гумор, актуальні жарти на злободенні теми, багато музики і позитиву. Адже не дарма кажуть, що талановиті люди талановиті в усьому - це і доводять «Брати Шумахери». Вони і жартують, і співають, і пародіюють. А скільки у них ще нерозкритих талантів! Яких? Про це глядач і дізнається на концерті # шумастгоуон. В рамках концертах будуть представлені найкращі жарти за всю історію творчості дуету. Неймовірні пародії на відомих співаків, політиків та інших відомих людей не можна охарактеризувати інакше, ніж «не в брову, а в око». Дуже смішні мініатюри змусять розсміятися навіть самого сумного глядача, адже в своїх жартах Брати Шумахери підкреслюють головне, місцями невловиме і ледь помітне, але важлива і необхідна. А музичні номери, як показує досвід попередніх концертів, змушують танцювати, підспівувати і просто веселитися. Сукупність цих вибухонебезпечних складових на концертах Братів Шумахерів, в кінцевому рахунку підривають зал в єдиному пориві оплесків, емоцій і незабутніх вражень

Лінія Маннергейма "Бої без правил"

початок: 20:00Сергій Жадан [офіційна сторінка] везе до Луцька новий музичний проект Лінія Маннергейма.В листопаді харківський колектив вирушає в концертний тур містами України. Музиканти презентуватимуть сингл «Бої без правил», що був записаний ще влітку на студії «О». Свій стиль самі музиканти характеризують як «християнський гіп-гоп». У нових треках вони продовжують говорити про головне - віру, стійкість і готовність відповідати за власні слова та вчинки. Музика «ЛМ», традиційно для проектів Жадана, поєднає «поетику псалмів та ритміку танцполів».     Кількість квитків за ціною 150 гривень обмежена.Замовити квитки можна за нижчевказаним посиланням:

KARNA

Початок: 20:00 30 листопада спустяться з гір чорти волохаті і зберуться в Луцьку, у арт-кафе "Стоп-Кадр", адже KARNA влаштовує шикарне паті! Після бурхливого фестивального сезону, де гурт вже встигли “охрестити” як “шиKARNA” засновники жанру “hutsul metal” відправляються у всеукраїнський тур, щоб донести кожному потужну енергетику Карпат. Тому назва туру #гуцулметалвкожнухату говорить сама за себе. Але це ще не все, гурт готує подарунки своїм шанувальникам: новий міні-альбом та кліп #Вітролом, зйомки якого відбувалися на фестивалях. Гурт "KARNA" — це культове явище в українській музиці, якому вже більше 20 років. Зараз гурт переживає нову хвилю популярності. Причиною цього є феноменальний успіх кліпу “Party на Прикарпатті”, який встигли відзначити як кращий відео-кліп 2017 року за версією “Best Metal Act”, та не менш успішний реліз альбому “Гуцулметал” який став фундаментом для однойменного музичного напрямку. Окрім автентичних прикарпатських барв у музиці, яскравою рисою нового жанру став концертний винахід гурту KARNA під назвою «Метал-Аркан», який поєднує традиційний карпатський танець - "Аркан" з елементами світової рок-культури: slam, circle pit. Від виступів KARNA в публіки зашкалює адреналін. Усі, хто хоч раз мав нагоду почути цих музикантів вживу, захоплено діляться відгуками про нереально крутий лайв! Люди різного віку поспішають на виступи одного з найстаріших українських екстремальних гуртів. А тому полювання на квитки розпочинається задовго до запланованого концерту. Придбайте квитки і будьте впевненими, що зустріч із KARNою не пройде повз вас!

Сергій Бабкін - презентація альбому «Музасфера»

Початок: 19:00 Сергій Бабкін з презентацією альбому «Музасфера» у Луцьку . Квитки можна придбати у касі стадіону "Авангард" зі сторони меморіалу - Проспект Василя Мойсея, з 11:00 до 20:00, щодня. Або за нижчевказаними посиланнями: kasa.in.ua - https://kasa.in.ua/sergij-babkin-z-prezentacieu-albomu-muzasfera-u-lucku karabas.com - https://lutsk.karabas.com/ua/sergej-babkin-17 internet-bilet.ua - https://lutsk.internet-bilet.ua/events/23792/sergey-babkin/ Довідка за тел .: +38( 066) 555 79 86, +38(097) 376 85 93

Національний Балет Грузії "Сухішвілі "

Початок:19:00 Національний Балет Грузії "Сухішвілі" у Луцьку. Квитки можна придбати за нижчевказаними посиланнями: https://kasa.in.ua/nacionalnij-balet-gruzii--suhisvili-u-lucku https://lutsk.karabas.com/ua/suhishvili-20 https://lutsk.internet-bilet.ua/events/23125/natsionalniy-balet-gruzii-suhishvili/ Довідка за тел.: +38(066) 555 79 86, +38(097) 376 85 93

Шоу

Чорний Квадрат. Sexуальне чтиво

Початок: 19:00 Єдине в Україні імпровізаційне шоу. Жива гра, яка перетворюється в нове і неповторне твір, створений прямо на сцені на очах у глядачів за їх участю. Відверто і легко про сокровенне, про відносини, про любов, про секс. Розбурхують всіх ситуації, розмови по душам, наповнені жартами і гумором. Глядачі задають ситуації і ролі, а актори реалізують ідею. «Зоряні гості» і глядачі беруть участь в імпровізації на сцені нарівні з акторами. Кожен наступний спектакль - це інтрига, кожен новий гість - сюрприз, але все разом - це гарантований вечір в приємній компанії. Серед відвідали вистави актори, телеведучі, музиканти, співаки, танцюристи, спортсмени, політики і багато інших. Учасниками імпровізацій побували: телеведучі Олександр Педан, В'ячеслав Соломка, Іван Городецький, Ігор Посипайко та Микита Добринін, екс-солістки групи «Real O» Ліна Міцукі та Яна Соломко, учасниці дуету «Анна-Марія», володар титулу «Найсильніша людина світу »Василь Вірастюк, телеведуча Роза Аль-Намрі, шоумен Андрій Джеджула, коміки Микола Атанов і Андрій Колмачевскій, актриси Олеся Власенко, Ірина сопонару, Катерина Колесник і Юлія Гаврилова, радіоведучі Слава Дьомін та Олег Дмитрієв, переможець телешоу« Голос країни »Павло Т баків, вокалісти Арсен Мірзоян, Лаліка, Володимир Дантес і Юлія Кавтарадзе, танцюрист і співак Амадор Лопес, кулінарний експерт Вінченцо Барба, дизайнер Жан Гріцфельдт і багато інших. Вперше в Україні глядачам пропонується аналог Бродвейских легендарних імпровізаційних шоу. Історія цього жанру налічує більше 50-ти років. З 80-их років імпровізація стала самим популярним і затребуваним театральним жанром в США. І ось те, про що ми чули і бачили в кіно, з'явилося в Києві.

Дизель Шоу

ВПЕРВЫЕ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ВЫСТУПИТ В СОПРОВОЖДЕНИИ СИМФОНИЧЕСКОГО ОРКЕСТРА «Дизель Шоу», отметившее свое трехлетие, все больше набирают обороты, расширяют границы творчества и не перестают удивлять. Юмористы обещают, что их новая осенняя программа будет кардинально отличаться от того, что ранее видели зрители – будет еще масштабнее, удивительнее, смешнее, музыкальнее, душевнее и волнительнее. Впервые замечательные артисты Егор Крутоголов, Александр Бережок,Евгений Гашенко, Евгений Сморигин, Марина Поплавская, Виктория Булитко, Яна Глущенко, Олег Иваница и ведущий Максим Нелипа выйдут на сцену в сопровождении симфонического оркестра.Специально для осенних концертов готовятся уникальные музыкальные номера, в которых «Дизеля» предстанут в новых неожиданных амплуа. Изменятся образы и стиль любимых актеров – такими элегантными их точно еще не видели! Не обойдется и без приглашенных звезд шоу-бизнеса. Их имена, по традиции, зрители узнают во время концертов.

Шоу "Холодне Серце"

Початок: 19:00 Квитки можна придбати в касі стадіону "Авангард", зі сторони меморіалу, щодня з 11:00 до 20:00.  Довідки та бронювання квитків за телефоном :  +38(066) 555 79 86  +38(097) 376 85 93  Дітям до 5-ти років включно вхід безкоштовний при умові , що дитина сидить на руках у дорослого ‼️

Вечірки

Вечірка-концерт "Антін Мухарський та Орест Лютий"

Антін Мухарський запрошує на літературно-пивну вечірку-концерт у Луцьку, присвячену презентації його чоловічого роману "I am not Russia". Спеціальним гостем заходу буде Орест Лютий з його лагідною, суворою і дуже суворою українізацією. :) Цей неполіткоректний роман ставить під сумнів основні цінності сучасної демократії. Окрім того, він містить сексистські, расистські, антифеміністичні вислови та думки, які неприпустимі в цивілізованому суспільстві та наче розпалює міжнаціональну, міжконфесійну, расову та гендерну ворожнечу. Цю книгу не бажано читати людям із ознаками політичної, феміністичної, та лівацької шизофренії, людям, одержимим дияволом та почуттям гіпертрофованої толерантності, політкоректності, православним фундаменталістам та адептам мультикультуралізму, людям із браком освіти, інтелекту, совковим дебілам, вагітним жінкам. Категорично заборонено  читати цей твір людям без почуття гумору! Приходьте! Буде весело, цікаво та неполіткоректно. Квитки за тел.:+38(099) 540 55 35

Музичні виступи

The Hiraeth + Twelves

Початок: 22:00 The Hiraeth - український Metalcore/Alternative Metal гурт, який утворився в серпні 2016 року в м.Київ. В своїй музиці гурт об'єднує виразне звучання, экспресивність та мелодійність. На рахунку коллективу 2 сингла та дебютний ЕР "Intention". Будьте готові до потужної порції драйву, емоцій, і справжньої якісної музики.   TWELVES | XII - українська Alternative Metal группа, утворена у Львові в 2016 році . Музика гурту складаєтся з міксу metal, alternative metal, metalcore, post-hardcore, hardcore. Гурт поєднує в собі мелодійний вокал та важкі гітарні рифи.

Ігри

Відкритий чемпіонат з інтелектуальної гри "Мафія"

Початок: 18:30Змагаємось за турнірними правилами класичної мафії! Граємо кожен тиждень. Ігрові дні: середа, четвер.  Деталі на каналі телеграм: https://t.me/joinchat/AAAAAEz4WUaqrtNRQF9Crw Приєднатись до гри та подивитись актуальний рейтинг гравців можна за посиланням (вписуйтесь у вільні слоти): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1p5R5BBxl4zBIFzst66x-eMtZzLj9415wpy7FghfaYCE/edit#gid=1551158720 Участь безкоштовна! Кількість вільних місць обмежена;)

Гра "Молодіжна рада": вихід релізу

Що б Ви зробили вже зараз, щоб Ваші діти стали успішними у житті? Настільна гра-тренінг “Молодіжна Рада” – вчить впевненості, критичному мисленню та вмінню відстоювати свої інтереси у житті. Як це відбувається? У грі «Молодіжна рада» кожна молода людина «проживає» 12 років (з 14 до 25), проходячи 12 етапів гри. Щоразу на шляху будуть ставати життєві обставини, які вимагають зробити свій вибір. І щоразу, кожен вибір буде приводити до різних наслідків. Це час для експериментів, подолання страхів та розуміння відповідальності за свої кроки. Це розуміння як реалізація тих чи інших можливостей в підсумку впливає на все життя. Це гра-симулятор, усі обставини взяті з реального життя. Завдяки чому набуті навички зможуть застосовуватись щодня. Ціль гравців – реалізувати за 12 ігрових «років» свої індивідуальні плани на життя, в тому числі з допомогою спільних зусиль з іншими гравцями. Ми будемо інформувати вас про процес та етапи розробки гри " Молодіжна Рада" і 5-го грудня 2018 року плануємо вихід релізу! Ви можете придбати гру лише за попереднім замовленням: http://market.woc.org.ua/product/youth-council Останній строк для оплати свого примірника – 15 жовтня 2018. Поки школа готує до ЗНО «Молодіжна Рада» готує дітей до реального дорослого життя.

Фестивалі, ярмарки

Відкриття ХV фестивалю “Стравінський та Україна”

Початок: 18:00 Перший день фестивалю позначений саме концертним виступом цього дивовижного колективу, який уже впродовж майже 40 років радує слухачів талановитим виконанням класичної й сучасної музики (діапазон – від бароко до джазу) і донині є першим та єдиним в Україні цивільним духовим оркестром такого рівня і статусу.Прозвучать твори Ігоря Стравінського, Дірка Броссе, Джефа Пендерса, Феррера Феррана, Франко Чезаріні, Яна Ван Дер Рооста, Самуеля Хазо, Роберта В. Сміта, Отто М. Шварца. У програмі першого дня фестивалю ‒ також вручення обласних іменних премій у галузі літератури, культури і мистецтв лауреатам 2018 року. Квитки продаються в касі філармонії на Театральному майдані. Телефони для довідок  +38(0332)24-02-41, +38(095) 206-75-88.

Фестиваль арт-терапії «Art-Практік»

Фестиваль «Art-Практік» – артерапевтичні майстер-класи від найвідоміших арт-терапевтів, психологів, спікерів та тренерів України. За 1 день фестиваль ви зможете відвідати близько десятка майстер класів, практично спробувати різноманітні інструменти арт-терапіі та психологічної реабілітаціі, отримати систему теоретичних знань та літератури від спікерів та досвід практичного використання інструментів в роботі. В кінці фестиваля ви отримаєте сертифікат та нові знайомства.! Квитки можна придбати за адресою: Луцьк, вулиця Лесі Украінки, 24А в галереї мистецтв «ВОНСХУ» Координатор та організатор подіі в Луцьку Тетяна Мялковська  -  +38(050) 543 98 24 При підтримці: Східно-Європейського університету ім. Лесі Украінки Департаменту культури Луцькоі міської ради

Обласний фестиваль "Бурштинова осінь"
05.10.2018 - 06.10.2018
Луцьк

ІХ щорічний обласний фестиваль з кулінарного мистецтва в рамках програми «Заяви про себе і свою професію»

Фестиваль громадської активності «uCRAZYans»
07.10.2018
Театральний майдан

Початок: 11:00 Лучани та гості міста, 7 жовтня запрошуємо Вас відвідати фестиваль громадської активності «uCRAZYans»! Для Вас цього дня працюватимуть: - інтерактивна виставка громадських організацій; - зона лекторію «Громадська лабораторія»; - зона інтелектуальних ігор «Виміряй свій пульс»; - ігрова зона «Лідери майбуинього».

Фестиваль "Стравінський та Україна"

Початок: 19:00 Міжнародний фестиваль «Стравінський та Україна» Національний камерний ансамбль "Київські солісти" Солісти – Юрій Стьопін (скрипка), Юлія Чемерис (скрипка), Програма І відділ Йоган Себастіан Бах – Концерт для двох скрипок і камерного оркестру Фелікс Мендельсон-Бартольді – Симфонія сі мінор Ігор Стравінський – Концерт для струнного оркестру ре мажор (Базельський) ІІ відділ Бенджамін Бріттен - «Варіації на тему Ф.Бріджа» - Проста симфонія

Ярмарок футзалу

Уже незабаром старт нового сезону з футзалу 2018-2019. Традиційно АМФВ розпочинає із підготовчих турнірів. Цьогоріч запланований V «Ярмарок футзалу 2018» (20 – 21 жовтня). Вже вп’яте у жовтні АМФВ збирає любителів футзалу на традиційний підготовчий турнір «Ярмарок футзалу». Цього річ він стане рейтинговим навіть кваліфікаційним турніром, а за його результатми команди остаточно розподіляться по лігах на новий сезон. 20 – 21 жовтня у спорткомплексі «Арена Спорт» на футзальний вік-енд планується зібратися близько трьох десятків аматорських колективів з області аби поборотися за головний трофей та звання переможця. Перед стартом основної частини офіційного сезону АМФВ 2018/2019 «Ярмарок футзалу 2018» стане надзвичайно важливим туріном для команд, котрі бажать не втратити та покращити свої позиції. Адже результати виступу команд будуть враховуватися у підсумковому рейтингу під час формування ліг. Отже, кожна гра якоюсь мірою має стати важливою для кожного колективу. Запрошуємо команди та вболівальників до участі в турнірі, адже організатори подбали про призи та подарунки для кращих із кращих у всіх номінаціях, у тому числі і групи підтримки. Партнерами турніру виступають Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ПАТ «Радивилівмолоко» та футбольний магазин football.lutsk.ua. Подробиці за телефонами: +38(066)-187-70-50 та +389097)-105-04-68-Руслан Корпош.

Фестиваль анімації "Задзеркалля"

Подія, де кожен зможе зазирнути в чарівний світ по ту сторону екрану... Це можливість почерпнути нові знання та знайти нові знайомства, відкрити для себе тенденції сучасної анімації. Усім натхненним та творчим особистостям, котрі полюбляють інновації та світ мультиплікації. Три дні, з 26 по 28 жовтня, вашого календарика будуть зафарбовані яскравими емоціями та занімовані атмосферою творчості та креативу. На вас чекатимуть майстри зі stop-motion, сценаристи та режисери культових проектів кіноіндустрії країни, спеціалісти VR та багато-чого іншого! Тому, не проґавте* унікальну для Західної України анімаційну подію та приходьте до нас з 26 по 28 жовтня  й відкрийте мистецтво анімації з нових для вас сторін! Вхід: вільний.  

Мистецькі заходи

Лекція про білоруську літературу

Початок: 18:30Запрошуємо на 4 лекцію проекту "Мистецтво після зламу:1918-2018". Вхід вільний! Говоритимемо про 100 років білоруської літератури: від модернізму до постмодернізму. Простежимо, як змінювалася білоруська література протягом років, в чому її особливість, що читають білоруси зараз. Лектор: Ягор Дзьобік - аспірант НАН Республіки Білорусь, викладач Факультет філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки . Захід відбудеться в рамках підготовки до Міжнародного культурного фестивалю Фронтера Лекторій "Мистецтво після зламу: 1918-2018" складається з 6 лекцій про розвиток мистецтва України, Польщі, Білорусі, Латвії впродовж крайнього століття.

Презентація міжнародного журналу - "Зараз"

Початок: 18:00 У луцькому SkyBar Family презентують міжнародний журнал «ЗАРАЗ»! ТОП-3 особливості цього журналу: 17 днів, 30 учасників проекту "Наше майбутнє" готували друковане видання на 170 сторінок, яке поєднало географічно далекі міста Луцьк і Сєвєродонецьк, українців. Над проектом працювали 10 професіоналів візуального сторітелінгу з Німеччини. Серед їхньої команди професійні європейські редактори, фотографи, дизайнери.  За час проекту було випито незліченну кількість чашок кави та написано більше 20 історій про життя, мрії, сподівання різних українців. Запрошуємо громадськість та журналістів відвідати презентацію та отримати перші ексклюзивні примірники журналу! Вхід вільний!

Презентація книжок "Львів. Пані. Панянки" і "Квітникарка"

Початок: 18:00Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію книжок «Львів. Пані Панянки» «Квітникарка» за участю Ніки Нікалео, Наталки Ліщинської, Олени Чернінької й Уляни Дудок.  «Львів. Пані. Панянки» – збірка оповідань про довоєнне і міжвоєнне життя львів’ян. У ті часи Львів відрізнявся від Львова сучасного, відрізнялося також і життя. Українці були у меншості, відбувалася тісні переплетіння повсякденності та доль з поляками, євреями, австрійцями, угорцями. Збірка «Львів. Пані. Панянки» дає можливість зануритися в атмосферу того часу та відчути життя звичайних людей так, як ніби це відбувається зараз. У центрі нового роману Ніки Нікалео — Вікторія, якій завжди здавалося, що її шлюб щасливий та безтурботний. Але одного разу вона переконалася у зраді чоловіка на власні очі. І якби не найкраща подружка Мар’яна, Віка ніколи б не наважилась на зміни, адже з чоловіком їх пов’язує син. Вікторія знаходить у собі сили жити далі, творить себе, закохується і мріє про нову родину, про ще одну дитину, донечку. Їй постійно сниться дівчинка, яка здається знайомою і кличе Віку мамою, що її страшенно лякає і бентежить. Та життя жінки летить шкереберть, коли під час гінекологічного огляду в неї виявляють пухлину. Лікувати її береться гінеколог з бездоганною репутацією та жахливим характером...

Файна гутірка з Андрієм Кокотюхою

Початок: 18:00 У нього немає нудних книжок. Він любить літературу, кіно та збирати гриби. Байдужий до політики. Перший художній твір написав у віці 7 років. Автор знаної гостросюжетної історичної драми «Червоний». Звісно ж, це не усі цікаві факти про одного з найвідоміших письменників України! Поспілкуватися та дізнатися більше про нього зможете у п’ятницю, 28 вересня. Модератор гутірки - письменниця Ольга Ляснюк.Вхід вільний.

Фестивальні зустрічі в Художньому музеї

Початок: о 17.00Як і минулоріч, місцем фестивальних дійств стане й Художній музей міста Луцька.Відбудеться концерт-презентація музичної антології “Київський авангард 1960-х. Школа Бориса Лятошинського”, яку представить відомий піаніст Євген Громов. Спеціальний гість ‒ композитор Віталій Годзяцький. У програмі ‒ твори Ігоря Стравінського, Валентина Сильвестрова, Віталія Годзяцького, Володимира Загорцева, Бели Бартока.

Походи, екскурсії

Екскурсійний тур "Закарпаттям"

Закарпаття – надзвичайно багатий край на легенди, дивовижні утворення природи і людських рук: гори, полонини, ліси, озера і ріки, замки і старовинні традиції різних культур, аналогів яким немає у всьому світі. Тож якщо ви шукаєте нових вражень, хочете гармонізувати свій внутрішній світ і відчути, наскільки прекрасний світ навколо – вирушайте з нами в цю подорож. Орієнтовна програма: 1 день06:00 виїзд із Луцька; зупинка на сніданок; екскурсія до водоспаду «Шипіт»; катання канатно-крісельною дорогою в Пилипці перед Боржавськими полонинами; зупинка біля мінеральних вод Сойми та Келечина (дегустація мінеральних вод, можна набрати без обмежень із собою);  Зупинка біля реабілітаційного центру бурих ведмедів; екскурсія до озера Синевир; 20:00 – поселення на ночівлю у найвисокогірнішому селищі України - cмт. Міжгір'я. 2 день08:00  виїзд на оленячу / страусину ферму; екскурсія в с. Іза – центр лозоплетіння (найнижчі ціни на вироби з лози в Україні); купання в термальних джерелах Берегово/ Косино; дегустація закарпатських вин; 20:30 – поселення на ночівлю в м. Мукачево. 3 день08:30 виїзд на екскурсію до Мукачівського замку екскурсія Мукачівським Замком; відвідання «Деци у нотаря», огляд Ужгородського замку та музею Народної архітектури та побуту; прогулянка Липовою алеєю; екскурсія Чинадієвським замком або Шенборнським палацом; зупинка на вечерю в кафе «О'кей»; 23:30 (орієнтовно) – повернення у Луцьк. Можлива програма у зворотньому напрямку, але із відвіданням усіх об'єктів. Вартість туру 1549 грн. Організовуємо поїздку за данним маршрутом у будні. У вартість входить: автобусне забезпечення, проживання 2 ночі (в Міжгір'ї та в Мукачеві) в приватному секторі або готелі, супровід представника фірми, страховий поліс. Сніданок і вечерю можна замовити додатково, вартість (від 50 грн). Є можливість приготувати шашлик і замовити баню (від 100 грн за годину). Проїзд здійснюється нашим власним 8 місним пасажирським автобусом VW Caravela з телевізором та індивідуальною системою опалення або іншим комфортабельним транспортом.Переказ коштів для юридичних осіб:СПДФО Климчук Б.Я. Р/р 26009055495201 у Волинському ГРУ КБ «Приватбанк», МФО 303440, КОД 3054907110Додаткова інформація за вказаними номерами телефонів: +38 (0332)-28-64-16, +38 (095)-600-83-50, +38 (093)-054-27-89, +38 (097)-745-53-92.

Екскурсійний тур "Великі Карпати"

Якщо Ви не були в Карпатах – вважайте, що частина життя прожита марно: такої краси і величі годі розшукати. Аби не змарнувати решту життя – вирушайте з нами в подорож, і отримані враження не відпускатимуть вас до наступної поїздки. Орієнтовна програма подорожі: 1 день 06:00 виїзд із Луцька; зупинка на сніданок в кафе «Окей» екскурсія до водоспаду «Шипіт»; катання на канатно-крісельній дорозі в с. Пилипець перед Боржавськими полонинами; зупинка біля мінеральних вод Сойми та Келечина (дегустація мінеральних вод, можна набрати без обмежень із собою); екскурсія до озера Синевир; 20:00 - поселення на ночівлю у найвисокогірнішому селищі України - cмт. Міжгір'я. 2 день08:00 виїзд на оленячу ферму екскурсія в с. Іза - центр лозоплетіння (найнижчі ціни на вироби з лози в Україні); купання в соляних озерах Солотвина або в термальному комплексі «Теплі води» Велятино; зупинка в географічному центрі Європи з оглядом «Музею старовинних речей»; виїзд до найбільшого в Україні туркомплексу «Буковель», катання на канатно-крісельній дорозі; 20:00 – приїзд у Яремче або Буковель, поселення на ночівлю; 3 день 08:00 виїзд на «Скелі Довбуша». Відвідання сувенірних ринків та водоспаду «Пробій» у Яремче зупинка на обід екскурсія до водоспаду «Гук» 22:00 (орієнтовно) – приїзд у Луцьк Вартість туру 1449 грн з особи Організовуємо поїздку за данним маршрутом у будні. У вартість включено: автобусне забезпечення, проживання, супровід представника фірми, страховий поліс, WI-FI в автобусі. Обід і вечерю можна замовити додатково, вартість – 50 грн. Є можливість приготувати шашлики, замовити баню (від 100 грн).  Проїзд здійснюється переважно автомобілем «Мерседес Спринтер» на 18 місць або більшим комфортабельним транспортом. Можлива побудова туру в зворотньому напрямку. Проїзд здійснюється нашим власним 8 місним пасажирським автобусом VW Caravela з телевізором та індивідуальною системою опалення або іншим комфортабельним транспортом. Для того, щоб Ви могли поїхати разом з нами, внесіть, будь ласка, аванс (60% вартості) завчасно.   Додаткова інформація за вказаними номерами телефонів : +38(0332)-28-64-16, +38(095)-600-83-50, +38(093)-054-27-89, +38(097)-745-53-92. Skype: Clubpatriot

Озерна пішохідна мандрівка
29.09.2018

Одноденна пішохідна мандрівка Волинським Поліссям за маршрутом 0516. Мандрівка проходитеме маркованим туристичним шляхом через озера - Вино, Хідча, Засвинське.   Деталі мандрівки (вартість, програма та інше) : - дискусії, події - за номером тел. +38(093)0003860 __ P.S. Не забувайте з собою фотапарати, так як осінь в лісі просто надзвичайна ;)

Одноденна водна мандрівка
30.09.2018

початок: 09:30 Одноденна водна мандрівка, а саме - сплав річкою Стир. Деталі мандрівки та реєстрація: - за тел. +38(093)0003860   Кількість місць обмежена.

Похід "Кольорові озера Кінбурну"

Нитка маршруту: Херсон – Геройське – Покровка – Кінбурнська коса – Покровське – Очаків – Миколаїв. Сумарна протяжність маршруту: 55 км День І Учасники приїжджають на залізничну станцію міста Херсон, там відбудеться наша зустріч та збір групи. Рейсовим автобусом переїжджаємо у м. Геройське звідки вирушимо у мандрівку. В молодому лісі поміж озер поставимо намети й розіб’ємо табір, з якого будемо ходити по кольоровим озерам Херсонщини й вивчати їхню унікальну природу та робитимемо красиві світлини на їх берегах аж до заходу сонця за горизонтом. День ІІ Вирушаємо на зустріч морю! Шлях пролягатиме між солоних озер та місцевими заболоченими ділянками. Подекуди переходитимемо через острівки лісу де можна буде зробити привал й охолонути в тіні від спекотного сонечка. Деякі озерця переповнені відкладами солі, а тому їх по праву називають “мертвими морями” не лише Херсонщини, а й України. А на завершення дня ми вийдемо на узбережжя моря й поставимо табір біля джерела. Тепер купатимемося до схочу на заході сонця й ловимо морські хвилі. День ІІІ Маршрут цього дня пролягатиме частково вздовж моря, а частково із заходом вглиб коси. Найбільш визначна місцина на маршруті – Геродотів ліс, про який в свій час згадував сам давньогрецький вчений у своїх працях. Це справжні вологі гілеї серед Кінбурських пісків! Якщо фортуна нам усміхнеться, то випаде нагода побачити справжніх рожевих пеліканів що живуть на озерах коси. День ІV Після сніданку збираємо найнеобхідніші речі і йдемо на прогулянку на крайній мис Кінбурнської коси вздовж берега моря без важких рюкзаків. Відтак головним чином відпочиваємо й насолоджуємося морською прогулянкою. Збираємо на шляху красиві кольорові мушлі та купаємося у морі. На шляху побачимо старе затонуле судно прибите до берегових пісків. Дійшовши до “краю світу” обідаємо, купаємося в морі й повертаємося до табору. День V Ранній підйом та збір табору й рюкзаків. До обіду нам слід пройти ще майже 7 км вздовж Кінбурнської по піщаним дорогам до с. Покровського, де нас чекатиме катер, на якому ми відправимося у захоплюючу морську прогулянку до м. Очаків. Звідти здійснюємо ще один трансфер автобусом до с. Парутине, де знаходиться справжнє грецьке поселення, рай для дослідників і любителів археології – древня Ольвія. Після відвідування музею під відкритим небом ставимо табір на березі Бузького лиману й проводимо крайню ніч нашої мандрівки. День VІ Все хороше і приємне добігає свого завершення і нам варто попрощатися з Херсонщиною. На останок ми ще покупаємося в морі й відправимося у Миколаїв. По приїзді здамо речі в камеру схову й прогуляємося містом. Ближче до вечора почнемо роз’їжджатися. УВАГА! Похід складний, розрахований на бувалих туристів і людей стійких до спеки, НЕ рекомендується дітям. У вартість входить: Харчування (сніданок, обід, вечеря) Супровід гіда-провідника Групова аптечка Котли, газове і кухонне обладнання Сертифікат проходження маршруту Трансфер катером Покровське-Очаків У вартість не входить: Трансфер до Херсону і назад Трансфер з Херсону до Геройське (90 грн) Трансфер з Очаків-Миколаїв Оренда спорядження Екскурсії на маршруті Сувеніри Форс-мажори Інші витрати не передбачені програмою Чайові гіду (не обов’язково, але йому буде приємно) Вартість туру - 950 грн з людини Для довідок та реєстрації: +3(093) 82 73 568, +3(068) 393 52 48, +38(096) 133 63 19

Екскурсійний тур "Бон Вояж - Вінниця та Умань"

Орієнтовна програма подорожі (лише для груп від 8 осіб): 1 день06:00* Виїзд з Луцька; Відвідання Музею космонавтики в Житомирі або Меджибіжзького замку; Екскурсія Ретро-музеєм. Вінниця. 17:00  Оглядова екскурсія містом Вінниця 20:00 Прогулянка на музичне Шоу Вінницького фонтану. Пізнє поселення в готель 2 день08:00  Сніданок, виїзд в Умань; 11:00 Огляд дендрологічного парку «Софіївка»; 23.00 (Приблизно) повернення до м.Луцька. Вартість: 1349 грн.   * - час орієнтовний, у програмі можливі зміни. У вартість входить: транспортне обслуговування, проживання, супровід представника фірми, страховка. Харчування, вартість екскурсій і вхідні квитки оплачуються окремо. Проїзд здійснюється переважно комфортабельним автобусом Мерседес Спринтер на 18 місць, або автобусом Сетра для груп більше 25 осіб. Раді повідомити що мінімальна група для туру 8 чоловік, у такому випадку переїзд здійснюватиметься комфортабельним Volkswagen Caravelle з індивідуальним кондиціонуванням для кожного пасажира.  Переказ коштів для юридичних осіб: СПДФО Климчук Б.Я. Р/р 26009055495201 у Волинському ГРУ КБ «Приватбанк», МФО 303440, КОД 3054907110Додаткова інформація за вказаними номерами телефонів: +38(0332)-28-64-16, +38(095)-600-83-50, +38(093)-054-27-89, +38(097)-745-53-92

Екскурсія "Татри"
13.10.2018

Початок: 12:00 Осіння Татранська мандрівка. Все просто: - Високі Татри - Світанок на вершині - 2500+ м.н.р.м - Незабутні враження 100% Деталі мандрівки, програма, список спорядження, вартість участі, як їдемо і все інше: - за адресою м.Луцьк проспект Соборності 28, магазин Миклухо-Маклай - за номером телефону 0930003860 Звертаємо Вашу увагу! На учасників мандрівки чекают приємні сюрпризи, як на етапі підготовки так і під час мандрівки ;)

Екскурсія "OneNightTrip"
20.10.2018

Початок: 15:00 Мандрівка на одну ніч, якщо точніше то нічне сходження на гору Петрос.   Деталі мандрівки:список спорядження,програма,вартість - все в дискусії події. Кількість місць дуже обмежена! Довідка та швидка реєстрація за тел.: +38(093) 000 38 60-Тарас Сиротюк  

Подорож - тур в Індію

Привіт, дорогі друзі!)  З радістю запрошуємо вас у дивну і глибоку по наповненню подорож-тур з нами в Індію!) Нас чекають чарівні місця і храми Південної Індії, 11 днів атмосфери пробудження і благодаті, місця сили і святі, місцеві пробуджені майстра, цікаві програми, багатогранні майстри з нашого боку, енергетична йога і практики, сеанси, зустрічі - сатсанг за бажанням і не тільки.  Все це буде проходити в одному з найсильніших з енергетики місць на нашій планеті, м Тіруваннамалай, священна гора Аруначала, де за легендами сам Бог Шива з'явився вогненним стовпом і гора символізує світло Істини - усвідомленості і нашої пробудженої природи!)  Вік цієї гори більш ніж 3,8 млрд років, а очищають вібрації розходяться на 40 км в раудісі, що можна відчути під'їжджаючи до міста - одне з найпотужніших місць очищення і пробудження Свідомості на нашій Планеті!)  Місце подарувало вже багатьом людям позачасову легкість, Знання Себе і Свободу!)  Ми відвідаємо Рамана Ашрам, де жив великий святий Рамана Махарши. Місце і донині просякнута його вібраціями і тишею. Всюди в повітрі його вчення. Обійдемо гору (кора) - ух це захоплюючий обхід навколо як ціла подорож!) Також заберемося на її верх і відсвяткуємо з висоти польоту орла Власну природу!) Також в місті просто велика кількість ашрамів великих святих таких як Йогірамскураткумар, Сешадрі, Аннамалай Свамі, Лакшмана Свамі і інших. Великий комплекс Аруначалешвара, храм Шиви, який ми відвідаємо теж неотменно (подивіться його фото)!)  І це не все - в цей час також просто велика кількість живих святих і пробуджених майстрів, яких ми зможемо побачити, а це і Карл Ренц, Цезар Теруель, Шива Шакті, Ма Деваки і інші!)  Мати одного такого на цілу країну це рідкість, а ви уявіть скільки їх буде в цьому місці і всіх ви зможете побачити стикнутися і при необхідності відчути і поспілкуватися, разом побути!)  Це велика радість і тільки це може вже само по собі дарувати глибоке розуміння і звільнення, внутрішню любов і свободу!)  Але це ще не все, як багато у нас все так?) Мало того що саме місце і земля це просто кожну хвилину трансформація, глибоко розкривають і полегшують процеси, так у нас ще буде своя повноцінна  програма!)  Ранкова енергетична заряжена Йога, вечірні медитації на позачасову присутність, що наповнюють сеанси Рейки, за потребою ініціації, консультації по системі "Дизайн Людини", Сатсанг і не тільки від Андрій Горошко!)  З нами поїде чарівна співорганізатор, прекрасна жінка і майстер жіночих практик і проживання в сьогоденні, психолог, цілитель Катерина Магнета, яка за потребою може завжди поділитися своїми талантами і даруваннями, провести спонтанний танець і медитацію!)  Ви знаєте яка атмосфера на наших заняттях у нас в залі, любові, легкості, радості, прийняття - в такій ми будемо проводити весь наш час і заняття, не кажучи вже про Індії та цьому казковому місці, яке саме по собі робить все!)  Але і це не все, поки що сюрприз і ми узгоджуємо!) До нас приєднатися найбільше ще 2 майстри самоусвідомлення, цілителя зі звуковою програмою, чашами і потужними енергетичними сеансами і медитаціями, що просто дивлячись як це просіходіт у нас в місті - на ура + ще якщо з'єднати наші програми!)  І звичайно ж!) Кілька днів на океані!) У прекрасній в минулому колонії французькій місті з європейською архітектурою Пондічері!) Уявляєте легку йогу і медитацію на березі Індійського Океану, заходи, світанки?)  Тобто у нас буде все!) І унікальні місця,  атмосфера і рідкісні відомі на весь світ майстра, і прекрасна людська компанія, гори, океан!)  В середньому вартість всієї програми (практики, супровід, цілодобова підтримка), квитки(підберемо), візи (допомагаємо оформити), харчування (вегетаріанське, кафе) і проживання (зручні номери, вода, вай фай), переїздів (комфортабельні намиста і автобуси) вийде за 11 днів 1300 - 1500 $ все включено!З усіх питань і деталей звертайтеся до нас: Андрій Горошко +38(099)203 49 18, +38(067)650 84 19, Катерина Магнета - +38(066)405 48 45

Навчання та розвиток

Уроки пісочної анімації для дітей

Малювання піском - мистецтво досить молоде, з'явилося в 70-х роках ХХ століття, коли американський аніматор Керолайн Ліф створила свій перший пісочний анімаційний фільм «Пісок, або Петя і сірий вовк». Пізніше її досвід перейняли багато аніматори, один з яких - Ференц Како - спробував створити динамічний пісочний фільм, тобто без монтажу, на одному диханні. Його досвід став вельми успішним і поклав початок новому виду мистецтва - мистецтва малювання піском. Саме цьому мистецтву художники нашої студії навчають на програмі «Малювання піском». Як пісочна анімація впливає на дітей? Малюки із задоволенням займаються пісочною анімацією. Це весело і цікаво. До того ж дитина після такого малювання без праці зможе визначати текстуру того чи іншого речовини. Фахівці стверджують, що у дітей, які малюють піском, істотно поліпшується шкільна успішність. Така творчість активізує розвиток дитячого мислення й мови. Пояснюється це тим, що під час занять образне мислення малюка зазнає значних змін в позитивну сторону. Крім цього малюки, які займаються пісочним творчістю, відрізняються стресостійкістю, так як пісок дає можливість усунути погані емоції і спогади, розслабитися, позбутися від нервового напруження. Такі малюки спокійні, не виявляють агресію, менше ображаються і так далі. Багато психологів, які працюють з важкими в плані емоційної стабільності дітьми, використовують дану методику. Позитивні моменти малювання піском. 1. Вік. Багато батьків упевнені, що це заняття підходить тільки для більш дорослих дітей. Однак це помилкова думка, оскільки малювати таким способом здатні навіть малюки від року. Так само, як і ліплення або малювання фарбами, це заняття сприятливо впливає на розвиток дрібної моторики, що в свою чергу стимулює розвиток мовленнєвих центрів у мозку. 2. Художність. Малюнки, зроблені за допомогою піску, оригінальні, витончені і дають можливість дитині проявити свою уяву. Та й мамі з татом буде цікаво взяти участь, а спільні заняття тільки зміцнюють стосунки батьків з їхніми дітьми. 3. Пластичність. Вельми важливий фактор при такому малюванні - пластичність. Щоб підкоригувати картинку, дитині не потрібно користуватися гумкою, вистачить одного простого руху пальцем. Та й на склі можна малювати велику кількість малюнків, не хвилюючись про те, де взяти ще одну площину. Заняття відбувають по понеділках о 18.00(5-7 років) і 19.10 (8-12 років). Вартість: 280 грн. – абонемент на 4 заняття (1 раз у тиждень), 75 грн. - разове заняття Тел. +38(066) 694 95 99

Ліплення глиною: уроки для дітей

Видатний педагог В.А. Сухомлинський казав: "Розум дитини перебуває на кінчиках її пальців". Це твердження не випадкове. Дійсно, руки мають велике "представництво" в корі головного мозку, тому розвиток дрібної моторики рук має визначальне значення для загального розвитку дитини. Одним із найефективніших методів стимуляції моторних навичок дитини є ліплення глиною. Запрошуємо на заняття із ліплення дітей від 5 років щовівторка о 14.00 та щосереди о 18.00 год.  контакти: тел/viber  - +38(066) 694 95 99, www.art-barva.com.ua

Декоративне мистецтво: уроки для дітей

Художня студія "Барва" та наша талановита мисткиня Богдана Місюк запрошують дітей від 6 років на дивовижні заняття із декоративно-прикладного мистецтва. Ми виготовлятимемо і декоруватимемо силу-силенну цікавих штук. У програмі: різноманітні поробки та розписи по дереву, тканині, пластику, склі, металу тощо, плетіння віночків, писанкарство і т. д. Заняття відбуватимуться щовівторка о 18.00 год. і щосереди і четверга о 14.00 год Тривалість - 1,5 год. Вартість: 300 грн. – абонемент на 4 заняття в місяць (1 раз у тиждень), 90 грн. - разове заняття. Тел. +389066) 694 95 99

Тренінг по удосконаленню навичок роботи з MS Ecxel

Початок: 09:00 Тренінг по вдосконаленню навичок роботи з MS Excel - практично-орієнтований на здобуття необхідних навичок в роботі. Викладач - Микола Лінчук, викладач Волинської філії Комп'ютерної Академії "Шаг". Основні розділи: 1. Основи роботи з MS Excel. 2. Економічні розрахунки в MS Excel. 3. Використання ділової графіки для організації розрахунків. 4. Засоби аналізу та обробки інформації для ухвалення рішення. Тренінг проходить у комп'ютерному класі КА "ШАГ", в якому кожному учаснику надається персональне робоче місце з комп'ютером. Кількість слухачів однієї групи обмежене - 12 чол., тому навчання передбачає попередню реєстрацію.   Вартість - 300 грн.   Деталі за тел.+38(050) 438 02 80 Чекаємо на вас!Навчання передбачає попередню реєстрацію, зареєструватись можна за нижчевказаним посиланням:

Тренінг "Інструменти ефективної комунікації"

Початок: 09:00 Що таке цикл спілкування? Як досягати розуміння у спілкуванні? Яка формула двостороннього спілкування? - відповіді на ці та багато інших питань отримаєте на практикумі . В результаті тренінгу Ви отримаєте практичні навички: 1. Спокійно сидіти перед співрозмовником і дивитися на нього без напруги (конфронтувати). 2. Ясно і чітко говорити щось іншій людині. 3. Доносити своє повідомлення іншій людині ясно і чітко. 4. Давати вичерпне підтвердження твердженню, спостереженню, чи зауваженню таким чином, щоб співрозмовник розумів, що його зрозуміли і йому не потрібно повторювати це твердження чи продовжувати говорити на цю тему. 5. Створити у людини враження, що вона отримала відповідь на своє запитання, коли насправді відповідь не була дана. 6. Повернути людину до теми розмови, якщо він відхилився від неї. 7. Легко перевести розмову на іншу тему. Бізнес-тренер: Тетяна Лупій, м. Львів - засновник Центру прикладної освіти "Основи", детальніше на сайті РМВА   Довідка за тел. : +38(050) 438 02 80Реєстрація заа нижчевказаним посиланням:

Розмовний клуб

Запрошуємо дітей та підлітків (10-17 років) на розмовний клуб з англійської мови! Не обмежуйтесь лише теоретичними знаннями у школі — давайте долати мовний бар'єр та починати розмовляти іноземною мовою прямо зараз! Тут: - лише комунікація, - візуалізація та розвиток навику: почути - зрозуміти - дати відповідь! В рамках розмовного клубу продовжується проект "Успішні люди розмовляють іноземними мовами", де щомісяця на наш розмовний клуб завітають гості (не філологи , не перекладачі ;)), але вони володіють іноземними мовами та завдяки цьому досягли успіхів у своїй діяльності! А ще кожен гість не лише розповість свою історію , а й проведе майстер клас своєї справи! Телефон для довідок: +38(050)554 25 64

Базовий тренінг Активних Громадян

Під час тренінгу будуть розібрані наступні теми: - розвиток довіри та взаєморозуміння; - сталий розвиток в громадах; - налагодження діалогу та робота в команді; - виявлення проблем в громадах; - написання проектів та проектний менеджмент. Тренінг проводитимуть сертифіковані фасилітатори Британської Ради програми Active Citizens. Випускники, що пройдуть мінімум 75% тренінгу отримають сертифікати та можливість подавати свої проекти на фінансування до Британської Ради. Тренінг здійснює ГО "Молодіжна платформа" у партнерстві з Британською радою. Участь у тренінгу безкоштовна!

Навіщо йти в мережі? А якщо йти, то з чим? - Євген Сафонов

Початок: 13:00 Чергова, динамічна зустріч із ЕХ - креативним директором і head of Digital компанії Promodo. Багаторазовим переможцем національних та міжнародних фестивалів реклами (КМФР, ММФР, Golden Hummer). Викладачем кафедри медіа комунікацій в Академії культури (Харків). Спікер - Євген Сафонов. https://www.facebook.com/evgeniy.safonov Тема - “Навіщо йти в мережі, а якщо йти, то з чим?” Клондайк цінної інформації - Тренди 2018 - 2019 рр в digital; Детально - кому варто йти в мережу, а кому ні. Як організувати роботу в середині свого бізнесу?; Де можна обійтися без $, а де точно прийдеться платити, і платити багато?; З чого складається стратегія в digital?; Де агенція вас буде обманювати з вірогідністю 90%?; А ви хочете досягти успіху? ;) Реєстрація за нижчевказаним посиланням:

Плетіння з паперової лози "Кашпо"

Початок: 14:00 Наближається день вчителя. Пропонуємо цікавий майстер-клас з виготовлення кашпо для букету квітів своїми руками з паперової лози. Вартість 85 грн Запис: +38(050)9201254, +38(096)9359649

Трансформаційна гра Про_жить!

Початок: 16:00Друзі, запрошуємо Вас на психологічну трансформаційну гру Про_Жить, яку веде психолог, коуч, чудова Жінка, Дружина і Мама, Тетяна Павловська. Гра викликала Вау-ефект у багатьох учасників, ось один з коментарів: "Що наше життя? Гра ....У неділю я прожила своє життя в трансформаційній грі "прожити". Граючи, я так так глибоко проникла ... аж мурашки по тілу ... Запроси..ресурси ... карти, ... 4 години найпотужнішою опрацювання! Знаю - результат буде, а точніше, вже є! Вірю своєї інтуїції! Вірю Майстру і автору цієї Ігри - Тетяні Павлівської! А ще - вірю в диво! Таня-дякую! "Гра про подорож під назвою Життя.Про життєві ресурси (гроші, час, енергії, статус).Про те, скільки цих ресурсів в твоєму житті, і як ти ними розпоряджаєшся.Про вміння усвідомлювати ресурсні і не ресурсні стани і управляти ними. Про зрілість. Про розуміння. Про внутрішню готовність робити вибір і нести відповідальність.Гра про мудрість.Про здатність приймати будь-які свої статки, як реакції в житті і бачити в них благо для себе.Гра про гру життя. Божественної Гри, яка називається Життям і починається з першої секунди нашого життя в цьому тілі. Про здатність бути тут і зараз, про вміння жити і відчувати життя, отримувати досвід, радіти, надихатися, розвиватися! Про розуміння, що кожен момент життя треба прожити.Вартість участі 250 грн. при оплаті до 18.09300 грн при оплаті до 25.09350 грн. після 25.09Кількість місць обмежена, ще є 7!Для запису, уточнення деталей- телефонуйте +38(093) 73 29 777,+38(066) 405 48 45Приєднуйтесь, пора життя своє прикрасити і про_жить - це фарби і пензель))!

Базовий тренінг "Активні громадяни"

Під час тренінгу будуть розібрані наступні теми: розвиток довіри та взаєморозуміння; сталий розвиток в громадах; налагодження діалогу та робота в команді; виявлення проблем в громадах; написання проектів та проектний менеджмент. Тренінг проводитимуть сертифіковані фасилітатори Британської Ради програми Active Citizens. Випускники, що пройдуть мінімум 75% тренінгу отримають сертифікати та можливість подавати свої проекти на фінансування до Британської Ради. Реєстрація за нижчевказаним посиланням:

Семінар "Вальдорфська школа: соціальна та антропософська основи"

Початок о 18:30. План семінару: 4 жовтня (четвер) 18:30 - Зустріч із батьками Домашнього міні-садка, Сімейного клубу "Зернятко", що працюють за вальдорфською методикою, а також усіма зацікавленими. Доповідь про вальдорфську школу/педагогіку. Відповіді на запитання. 5 жовтня (п’ятниця) 18:00 – «Соціальний організм, антропософія і вальдорфська школа». Доповідь і відповіді на запитання. 6-7 жовтня (субота/неділя) 10:30 – евритмічні вправи 11:00 – лекція «Введення у медитативну практику вчителя» 13:00 - 15:00 – обідня перерва 15:00 - Процеси індивідуального розвитку та біографія колективу. Взаємини у вчительській колегії.

Маркетинг в умовах розвитку цифрових технологій
05.10.2018
вул.Софії Ковалевської, 29

Початок:10:00 1 Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція "Маркетинг в умовах розвиткуцифрових технологій". Напрями конференції: 1. Маркетинговий менеджмент підприємства: тенденції, проблеми та перспективи розвитку в умовах становлення інформаційного суспільства 2. Стратегічні імперативи розвитку інноваційного маркетингу 3. Маркетинговий інструментарій у цифровій економіці 4. Маркетингові дослідження в середовищі Інтернет 5. Сучасні інформаційні технології в галузях економіки Участь у конференції безкоштовна. Робочі мови конференції: українська, російська та англійська. Для участі в інтернет-конференції необхідно до 04 жовтня 2018 року надіслати за електронною адресою e-mail: lntu.mark.conf@gmail.com тези доповідей та заповнити заявку на участь в гугл-формі за нижчевказаним посиланням:

Майстер-клас:"Інтим у стосунках. Погляд психолога та гінеколога"

Друзі, найкращі експерти проектів телеканалу СТБ "Стосується кожного", "Говорить країна" та "Я соромлюсь свого тіла" Орест та Людмила Шупенюки завітають до м. Луцька з вибуховим майстер-класом на тему: "Інтим у стосунках. Погляд психолога та гінеколога". На Вас чекатиме незабутня зустріч та неймовірно цікава інформація про те: - що заважає нам отримувати задоволення в інтимному житті. - що таке "оргазм" насправді. Звідки береться і куди зникає. - як повернути втрачені відчуття, або навчитися новим. - блок "питання-відповіді". Усе це і не тільки ви зможете почути на майстер-класі! Буде дуже гаряче!)))) Довідка: 066-694-64-28

Як створити проект своєї мрії? Майстер-клас Маргарити Січкар

Маргарита Січкар відома бізнес-woman в Україні, одна з лідерів української ресторанної галузі. Є власницею першого в Україні освітнього кластера ”Schastiehub” (schastiehub.com).  Маргарита заснувала школу “Щасливого життя”. Також є суспільною діячкою, засновницею благодійного фонду анімалотерапії, авторкою проекту дитячого еко-освітнього центру “Камелія”, володаркою національних премій “Благодійник року 2009” та “Жінка третього тисячоліття”, ведучою на відомих телеканалах України (1+1, СТБ, Максі ТВ), авторкою книг “Щоденник ресторатора”, “Життя без паніки”, “Щоденник успішної жінки”, “Почуття Рити”, є автором та креативним продюсером проекту “Театр біля мікрофона”. Входить в сотню успішних жінок України (за версією журналу “Ukrainian People”) та Топ-500 жінок України (за версією журналу “Woman”) Блогер (понад 80 тисяч підписників), лідер думок у сфері щастя та успіху. Матір трьох дітей. Ця унікальна жінка знову завітає до Луцька 6-7 жовтня зі своїм авторським проектом “Happy Start-up”, щоб допомогти всім охочим створити проект своєї мрії, позбутися страхів та сумнівів. Ви отримаєте найкращий набір інструментів від Маргарити Січкар для втілення своєї мрії. Майстер-клас триватиме два дні у бізнес-центрі "Директорія"”. Запрошуємо вас долучитись до цієї яскравої події! Детальна інформація за телефоном: 099-200-53-12Придбати квиток можна за нижчевказаним посиланням:

Ази 3D друку та моделювання: прийди та навчись

Початок: 16:00 Новий, унікальний захід в твоєму місті , знайомство з новітньою сучасною технологією 3D- друку та моделювання! В кафедрі Архітектури та дизайну гості познайомилися з новинкою ринку 3D-моделювання. На заході всі охочі зможуть збудувати об'ємні об'єкти за допомогою 3D-ручок. Попробуй та змоделюй свою 3D модель за допомогою програми Xyzmaker, та роздрукуй його на 3D принтері. Ручка призначена для створення швидких тривимірних скетчів будь-якої ідеї! Процес малювання об`ємних предметів захоплює не тільки дітей, а й дорослих 

Молодіжний працівник - базовий тренінг Програми

Початок: 10:00 Увага!!! Розшук!!! Шукаємо молодіжнх працівників для участі в тренінгу!!! Мета тренінгу: Сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики. В рамках Програми оголошується конкурс на участь у Базовому тренінгу м. Луцьку (Волинська обл.) 9-11 жовтня 2018 року. По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник». Молодіжний працівник - Youth Worker Ukraine Кінцевий термін подання заявок – 18:00, 3 жовтня 2018 року. Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 4 жовтня 2018 року. До участі у конкурсі запрошуються: лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;  державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні; працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.   Витрати на проїзд і проживання організаторами заходу не покриваються.Реєстрація за нижчевказаним посиланням:

Презентація навчання у Польщі

Початок: 15:00 Коли у родині підростає абітурієнт, батьки прагнуть зробити усе можливе, щоб дати своїй дитині справді якісну освіту та допомогти влаштуватися у житті. Можливостей та університетів зараз дуже багато, а тому зробити правильний вибір набагато складніше, особливо якщо мова йде про навчання за кордоном. Саме тому для абітурієнтів та їхніх батьків ми проводимо презентацію навчання у Польщі, на якій ви дізнаєтесь: - чому з-поміж усіх країн ЄС українським абітурієнтам вигідно обирати для навчання саме Польщу; - що потрібно для того, щоб навчатися безкоштовно без карти поляка; - чим відрізняється вступ після 9 і після 11 класу; - коли і з чого варто починати підготовку до вступу; - у якому місті краще навчатися; - чим відрізняються державні і приватні університети, польськомовне та англомовне навчання; - на що варто звернути увагу при виборі університету за кордоном; - які існують міфи про вступ та навчання у Польщі; - які ризики є для тих, хто вступає самостійно та на що потрібно звернути увагу при виборі компанії-посередника; - у чому полягають послуги зі вступу UniverPL; - скільки студенти витрачають на проживання на харчування; - чи можуть студенти підробляти у вільний час тощо На презентації буде представлено 25 престижних навчальних закладів Варшави, Кракова, Любліна, Вроцлава та Гданська Детальний перелік: https://www.univerpl.com.ua/uk/zaproshennia.html У подарунок усі зареєстровані учасники отримають знижку -15 євро на курси польської, чи освітні тури, чи вступ за допомогою UniverPL :)   Вартість участі - безкоштовно! Реєстрація за нижчевказаним посиланням: 

Всеукраїнський семінар "Розвиток молодіжних центрів в Україні"

Всеукраїнський семінар-тренінг "Розвиток молодіжних центрів в Україні" Метою проекту є популяризація ідеї створення молодіжних центрів в ОТГ, соціальної роботи, відповідальності за розвиток та становище громад серед молоді. Підвищення інституційної спроможності молодіжних центрів та їх всебічний розвиток через залучення широкого кола молодих людей, які будуть об’єднані в ініціативні групи. До участі запрошуються: - молодіжні працівники та працівниці; - фахівці та фахівчині, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на регіональному та місцевому рівнях; - представника та представниція ОТГ, котрі займаються молодіжною роботою - всі зацікавленні в створенні молодіжних центрів Реєстрація триває до 03 жовтня! Відібрані учасники будуть повідомлені 04 жовтня!   Увага! Організатори покривають витрати на проживання, харчування та проїзд учасників (в межах 500грн.)!Реєстрація за нижчевказаним посиланням:

Школа бухгалтерського обліку

Початок: 16:00Бажаєте освоїти ази бухгалтерії? Отримати омріяну роботу? Тоді Вам до нас! Під час навчання у Consulting Center слухач буде почувати себе справжнім бухгалтером у реальній компанії. На курсі 80% часу приділяється конкретним господарським операціям за всіма напрямками роботи бухгалтера. Набір триває ‪до 1 листопада‬.Групи формуються ‪від 3-5‬ осіб по завершенню Ви отримаєте сертифікат про успішне проходження курсу Зацікавились?Тоді реєструйтесь за нижчевказаним посиланням і заповнюйте гугл-форму для ефективної співпраці .  

Міжнародний ІТ-форум Bit-2018

Початок: 09:00Відбудеться Міжнародний ІТ-Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» (або BIT-2018) – не пропустіть!     Тематика форуму: • Хмарні технології та ІТ-сервіси для бізнесу • Інформаційна безпека та сучасні кіберзагрози • Інтернет речей та смарт-рішення в бізнесі • Зберігання та організація корпоративної інформації • Бізнес-аналітика (Business Intelligence) та Великі Дані (Big Data) • ЦОД і технології для їх побудови, роботи і обслуговування • Послуги дата-центрів для корпоративного сегменту • Передача звуку і відео, АТС, побудова контакт-центрів й охоронних систем та інші застосування IP-технологій • Кадри в ІТ, побудова команди, взаємодія та контроль ▪ та багато іншого!Реєстрація за нижчевказаним посиланням:

Терапія прийняття і відповідальності

Початок: 12:00 Запрошуємо вас на семінар по одній з моделей «третьої хвилі» поведінкової терапії, розробленої в кінці 80-х років XX століття групою фахівців в області поведінкового аналізу і психотерапії. АСТ (Acceptance and commitment therapy) - це модель поведінкової психотерапії з клінічно доведеною ефективністю, яка використовує концепції прийняття і усвідомленості як головні компоненти терапевтичного процесу. Поєднуючи їх зі стратегіями поведінкової корекції, модель ставить собі за мету збільшення психологічної гнучкості для поліпшення якості життя. Під психологічною гнучкістю в АСТ розуміється усвідомлений контакт з поточним моментом і здатність вибудовувати свою поведінку з урахуванням контексту і відповідно до обраних цінностями. Створена американським психологом Стівеном Хайеса, терапія АСТ використовує метафори, парадокси і медитацію усвідомленості, а також широкий спектр вправ і ціннісних інтервенцій. ACT виявилася ефективною терапією для соціальних тривог і страхів, депресії, обсесивно-компульсивних розладів, шизофренії, прикордонного розлади особистості, стресу на робочому місці, хронічних болів, епілепсії, контролю ваги, діабету. За своєю суттю, АСТ - це поведінкова терапія, оскільки мова йде про вчинення конкретних дій. В АСТ є і велика екзистенційна складова: важливо бути в контакті з тим, що дійсно важливо - мова про глибокі бажаннях нашого серця, про те, ким ми хочемо бути, і про те, що ми хочемо зробити під час нашого короткого часу на цій планеті . Далі ми можемо використовувати ці цінності, щоб рухатися вперед і бути натхненними і мотивованими. Крім того, дії спрямовуються цінностями, це підхід уважних і усвідомлених дій - коли ми повністю відкриваємося і повністю включаємось в усі, що ми робимо.

Спорт, здоров’я

Діагностика зору
25.09.2018
Оптика Vision

Безкоштовна діагностика зору при замовленні окуляр. Підбір окулярної корекції різного рівня складності та м'яких контактних лінз.

Lutsk Castle Trial
29.09.2018
Федерація велосипедного спорту міста Луцьк

Початок: 10:00 Міжнародний турнір з велотріалу "Lutsk Castle Trial". Вперше в світі відбудуться подібні змагання в історичному місці - замок Любарта, що у центральній частині міста Луцьк. Учасниками є спортсмени з України та інших країн світу.

Agromat CUP 2018
27.10.2018 - 28.09.2018
Асоціація футзалу у Волинській області

Початок: 13:00 Приватна компанія Агромат-Україна вже втретє збере друзів на турнір з футзалу серед аматорських команд «Agromat CUP 2018». Приємно, що найкращі колективи Волині, мають змогу позмагатися із гостями із столиці на своєму рідному майданчику – СК «Арена спорт». Минулого року тріумфував луцький колектив «Стелс». Асоціація футзалу Волині завжди організовує багато передсезонних змагань, а «Agromat CUP 2018» стане добротною перевіркою для когорти найсильніших команд області, котрі стрімко розвиваються у фізичному, тактичному та саме футзальному напрямку. Уже відомо, що за трофей поборються одразу три Акгромати із Києва, Вінниці та Луцька! Подробиці за телефонами: +38(066)-187-70-50 та +38(097)-105-04-68 -Руслан Корпош.

Lubart Ultimate Cup 2018

Початок: 15:00 Зальний турнір з алтимат фризбі. 2 дивізіони, 14 команд. Вхід вільний!

Дитячі заходи

Інше

Марш за права тварин

Початок: 12:00 Луцьк зробить крок гуманності! В Луцьку відбудеться марш за права тварин. Мешканці міста долучаться до всеукраїнської акції, що покликана захистити тварин від жорстокості та нагадати про важливість гуманності. Світ не зміниться в одну мить, але вже зараз Луцьк, Україна і кожен із нас має зробити свій крок гуманності та покласти край знущанням над тваринами. Всеукраїнський марш за права тварин є гуманістичною і зоозахисною, але не політичною акцією. Тому просимо учасників утриматися від партійної символіки і лозунгів. Ініціатор: UAnimals

Розіграш подорожі в LEGOland

Початок: 18:00! Оце так новини! Масштабний розіграш з неймовірним виграшем - путівкою у LEGOLAND! Ви довго мріяли відвідати це місце? Ваша мрія може стати реальністю! Чи можливо Ви вперше чуєте про це місце? Будьте певні - воно Вас вразить! Щоб прийняти участь у розіграші, потрібно: - поповнити вашу картку у "Смугастому носорозі" на суму від 300 грн; - самостійно заповнити власні дані на звороті чеку (обов’язковою умовою є наявність прізвища, імені, по-батькові, контактний номер телефону). - підписаний чек опустити у акційну скриньку, яка знаходиться на касі ДРК «Смугастий Носоріг». А далі просто вірити у диво і чекати розіграшу 16 жовтня! Успіхів друзі Відпочивай в Смугастому Носорозі та приймай участь у розіграші. Офіційні правила за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1otrdQxLZhtmXc3Cc2rJIGuF5LSh5C-Lfw_IIsjdyh5U/edit?usp=sharing

Кіно

Тематичний кіноперегляд "Лікар. Учень Авіценни"

Початок: 18:00 У рамках відзначення Всесвітнього дня туризму, запрошуємо лучан та гостей міста відвідати безкоштовний кіноперегляд. Для любителів подорожей підготували захопливу стрічку про хлопця-мандрівника ХІ ст., який з метою порятунку людських життів подолав шлях з Англії аж до Близького Сходу!