Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Луцьк

Дати:
Розділи:
Время и Стекло
26.06.2019
Іподром

Початок: 19:00 Квитки вже в продажі !!! поспішайте. АКЦІЙНА ціна (400 грн.) буде дійсна тільки до 05.05 (включно) !!! Найпопулярніша група країни «Время и Стекло» представляє нове концертне шоу у #Луцьк. Время и Стекло - музичний проект, учасниками якого є Надя Дорофєєва та Позитив. Головні трендсеттери сучасного шоу-бізнесу, Время и Стекло створили себе і свій музичний стиль. Їх ритми зводять з розуму мільйони шанувальників по всьому світу, їх модні look і танцювальні рухи копіюють, а кліпів наслідують. Перша партія квитків у ФАН-ЗОНУ по АКЦІЙНІЙ ‼️ ціні - 400 грн "Іподром" (Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки)

Бандерштат
02.08.2019 - 04.08.2019
с. Рованці

Традиція літа!!!

Арт-терапія з Вікторією Безух: 12 сторін моєї особистості

12 червня у нас відбудеться перша АРТ-ТЕРАПІЯ з Вікторією Безух. Дівчина займається індивідуальними та груповими заняттями з арт-терапії, використовуючи фактично всі існуючі методики. Наша арт-терапія буде поділена на три цикли (12, 19 та 26 червня), з використанням абсолютно різних методик: ? 12 сторін моєї особистості. ? Голос підсвідомості. Почуй себе. ? Знайомство з тотемними тваринами. «Через малюнок людина може виражати себе. Свої емоції, стан, ситуації, які вона сама не може вирішити. Наприклад, одна з методик передбачає, що людина має два зображення. На одному її просять зобразити те, що її турбує, а інший – це звичайна абстракція. Коли починаєш говорити про ці малюнки, то виявляється, що вони відображають людині: наслідок проблеми, її вирішення, або передумову. Таким чином, арт-терапія допомагає знайти вихід зі складної ситуації» – розповідає художниця. Вхід на арт-терапію вільний. Місце: Grand Central, 4-й поверх РЦ «Промінь»

Майстер-клас з Шугарингу від Анастасії Бешти

Запрошуємо Вас відвідати: Навчальний семінар, який відбудеться 4 липня м. Луцьк вул. Набережна 4 , готель Світязь Початок о 10.00 Семінар проводить: Випускник провідних шкіл по шугарингу . Керівник ТОП студії Естетік тіла і навчального центру в м.Полтава "BAstudio". Представник ТМ Esti Professional в Полтаві і Полтавській обл Учасник і призер Міжнародних чемпіонатів по депіляціі. Спікер Sugar fest -2017 – 2018 .Суддя чемпіонатів по депіляції Анастасія Бешта Програма семінара: 1. Знайомство з пастою і засобами догляду. 2.Розбір щільностей, поєднання,підбір щільностей для роботи. 3. Засоби догляду, переваги, особливості підготовки шкіри до депіляції, а також догляд після процедури. 4. Рекомендації по домашньому догляду. 5.Собівартість процедури при використанні ТМ «Esti Professional» 6. Демонстрація роботи пастою на моделі 7. Актуальний протокол проведення процедури 8. Обладнання кабінету. Стерилізація.Кварцювання. Після закінчення семінару будуть вручатися дипломи та подарунок. Також для майстрів буде обладнана спеціальна фото – зона від ТМ Esti Professional. Буде продаж продукції зі знижкою для учасників семінару Вартість квитка 250 грн *По питанням участі в семінарі і для отримання більш детальної інформації звертайтесь за телефоном 099 642 72 69 068 763 72 37

Курси Анни Авраменко

Запрошуємо на курси АННИ АВРАМЕНКО у Луцьку 29.07 «Сучасна техніка – Мигдаль» от Анни Авраменко! ? Короткий опис: Теоретичний блок. Практика. Відпрацювання на модельках. Моделювання нігтів у формі сучасний мигдаль. Виконання френч викладки. Робота з кольоровими гелями для викладки. Ціна 3000 грн.   Анна Авраменко Віце-президент Асоціації Б'юті-Чемпіонатів (ABC) з напрямку нігтьової естетики (Київ) суддя міжнародного рівня, тренер команди Anna Avramenko Studio nails и «Atica Украина» багаторазовий переможець чемпіонатів. Технолог ТМ VAM. автор багаточисельних курсів. Засновник центру підвищення кваліфікації для майстрів нігтьового сервісу й перманентного макіяжу Avramenko school.