ЗІРКИ ТАНГО у місті Луцьк

ЗІРКИ ТАНГО - фото
Дата події: 16 листопада 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Початок: 19:00


Програма: "Зiрки Танго"

Чому варто піти на концерт   KIEV TANGO PROJECT ?

1. Насолодитися ритмами найбільш чуттєвого танцю в світі.
2. Почути найкращі світові хіти в стилі танго
3. Kiev Tango Project - музичний феномен України
Стати глядачем концерту Kiev Tango Project у Луцьку, присвячений всесвітньогому Дню танго.

Після серії європейських концертів Kiev Tango Project подарує танцювальні та концертні мелодії в стилі танго.
У цей вечір ви почуєте улюблені мелодії в ексклюзивних аранжуваннях, а також світові хіти в стилі танго.
- улюбленці зірок шоу-бізнесу (творчі колаборації Джамала, ALYOSHA, Костянтин Томільченко, NK (Настя Каменських), Надія Мейхер, Катерина Кухар, Андре Тан, балет Олени Коляденко "Fredoom" та ін .;
- гості і учасники найгучніших світських подій країни (VIVA! Найкрасивіші, прийом з нагоди візиту Девіда Лінча в Україні, Віденський бал і т.д.);
- гості і учасники найяскравіших і рейтингових тв-шоу України («Танцюють всі!», «Голос країни», "Танці з зірками" та ін.)
- учасники масштабних концертів і музичних фестивалів
- справжні експериментатори і новатори
- Кирило Шарапов, засновник KIEV TANGO PROJECT, скрипаль-віртуоз в якості запрошеного музиканта або соліста співпрацює з групою О.Е., Ніно Катаматдзе, ГОГОЛЬFEST, New Era Orcherstra, Open Opera Ukraine і т.д.


KIEV TANGO PROJECT - це кращий інструментальний танго-колектив України. Це вибух емоцій, віртуозної техніки, краси звучання і неймовірно красивий склад інструментів. У музику, яку виконують музиканти просто неможливо не закохатися. Адже це справжній мікс джазу, танго, поп-гармоній, класичної фактури і віртуозності.
У цей вечір ви дізнаєтеся, що таке магія танго! Відчуєте, яке на смак справжнє Танго.

«Чуттєвість і рух, свобода і секс, ритм і мелодія, смуток і пристрасть, надія і спогади, боротьба і ніжність, день і ніч, інь і ян, любов і ненависть ... Все, що ви бачите, чуєте, відчуваєте, відчуваєте , - це танго ... .. », - розповідає Кирило Шарапов, скрипаль-віртуоз і засновник KIEV TANGO PROJECT. - «Все наше життя - це Танго... Ми впевнені, що цей концерт кардинально змінить ваш світогляд, і ви з подивом відкриєте для себе нвий аромат життя...

Гостями програми «Зiрки танго» стануть неймовірні і харизматичні танцюристи - Вiталiй Загоруйко та Дарина Матвiйчук, справжнi профессiонали та эксперти. Без їх таланту і хореографії неможливе жодне українське тв-шоу (учасники проекту "Танцюють усі", "Танці з зірками" та iн.).

Стиль, неймовірна енергетика, найвище художнє та професійне виконання в елегантному обрамленні, і, нарешті, фірмове звучання - все це віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT.
В рамках туру містами України. За підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами.

Справжнє танго! Справжні емоції! Живий звук!
Перегляди 5

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук