ЗІРКИ ТАНГО у місті Луцьк

ЗІРКИ ТАНГО - фото
Дата події: 16 листопада 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Початок: 19:00


Програма: "Зiрки Танго"

Чому варто піти на концерт   KIEV TANGO PROJECT ?

1. Насолодитися ритмами найбільш чуттєвого танцю в світі.
2. Почути найкращі світові хіти в стилі танго
3. Kiev Tango Project - музичний феномен України
Стати глядачем концерту Kiev Tango Project у Луцьку, присвячений всесвітньогому Дню танго.

Після серії європейських концертів Kiev Tango Project подарує танцювальні та концертні мелодії в стилі танго.
У цей вечір ви почуєте улюблені мелодії в ексклюзивних аранжуваннях, а також світові хіти в стилі танго.
- улюбленці зірок шоу-бізнесу (творчі колаборації Джамала, ALYOSHA, Костянтин Томільченко, NK (Настя Каменських), Надія Мейхер, Катерина Кухар, Андре Тан, балет Олени Коляденко "Fredoom" та ін .;
- гості і учасники найгучніших світських подій країни (VIVA! Найкрасивіші, прийом з нагоди візиту Девіда Лінча в Україні, Віденський бал і т.д.);
- гості і учасники найяскравіших і рейтингових тв-шоу України («Танцюють всі!», «Голос країни», "Танці з зірками" та ін.)
- учасники масштабних концертів і музичних фестивалів
- справжні експериментатори і новатори
- Кирило Шарапов, засновник KIEV TANGO PROJECT, скрипаль-віртуоз в якості запрошеного музиканта або соліста співпрацює з групою О.Е., Ніно Катаматдзе, ГОГОЛЬFEST, New Era Orcherstra, Open Opera Ukraine і т.д.


KIEV TANGO PROJECT - це кращий інструментальний танго-колектив України. Це вибух емоцій, віртуозної техніки, краси звучання і неймовірно красивий склад інструментів. У музику, яку виконують музиканти просто неможливо не закохатися. Адже це справжній мікс джазу, танго, поп-гармоній, класичної фактури і віртуозності.
У цей вечір ви дізнаєтеся, що таке магія танго! Відчуєте, яке на смак справжнє Танго.

«Чуттєвість і рух, свобода і секс, ритм і мелодія, смуток і пристрасть, надія і спогади, боротьба і ніжність, день і ніч, інь і ян, любов і ненависть ... Все, що ви бачите, чуєте, відчуваєте, відчуваєте , - це танго ... .. », - розповідає Кирило Шарапов, скрипаль-віртуоз і засновник KIEV TANGO PROJECT. - «Все наше життя - це Танго... Ми впевнені, що цей концерт кардинально змінить ваш світогляд, і ви з подивом відкриєте для себе нвий аромат життя...

Гостями програми «Зiрки танго» стануть неймовірні і харизматичні танцюристи - Вiталiй Загоруйко та Дарина Матвiйчук, справжнi профессiонали та эксперти. Без їх таланту і хореографії неможливе жодне українське тв-шоу (учасники проекту "Танцюють усі", "Танці з зірками" та iн.).

Стиль, неймовірна енергетика, найвище художнє та професійне виконання в елегантному обрамленні, і, нарешті, фірмове звучання - все це віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT.
В рамках туру містами України. За підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами.

Справжнє танго! Справжні емоції! Живий звук!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук