Уроки пісочної анімації для дітей у місті Луцьк

Уроки пісочної анімації для дітей - фото
Дата події: 10 вересня 2018
Дата події: 17 вересня 2018
Дата події: 24 вересня 2018
Дата події: 1 жовтня 2018
Дата події: 8 жовтня 2018
Дата події: 15 жовтня 2018
Дата події: 22 жовтня 2018
Дата події: 29 жовтня 2018
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Малювання піском - мистецтво досить молоде, з'явилося в 70-х роках ХХ століття, коли американський аніматор Керолайн Ліф створила свій перший пісочний анімаційний фільм «Пісок, або Петя і сірий вовк». Пізніше її досвід перейняли багато аніматори, один з яких - Ференц Како - спробував створити динамічний пісочний фільм, тобто без монтажу, на одному диханні. Його досвід став вельми успішним і поклав початок новому виду мистецтва - мистецтва малювання піском. Саме цьому мистецтву художники нашої студії навчають на програмі «Малювання піском».


Як пісочна анімація впливає на дітей?
Малюки із задоволенням займаються пісочною анімацією. Це весело і цікаво. До того ж дитина після такого малювання без праці зможе визначати текстуру того чи іншого речовини.

Фахівці стверджують, що у дітей, які малюють піском, істотно поліпшується шкільна успішність. Така творчість активізує розвиток дитячого мислення й мови. Пояснюється це тим, що під час занять образне мислення малюка зазнає значних змін в позитивну сторону.
Крім цього малюки, які займаються пісочним творчістю, відрізняються стресостійкістю, так як пісок дає можливість усунути погані емоції і спогади, розслабитися, позбутися від нервового напруження. Такі малюки спокійні, не виявляють агресію, менше ображаються і так далі. Багато психологів, які працюють з важкими в плані емоційної стабільності дітьми, використовують дану методику.
Позитивні моменти малювання піском.

1. Вік.
Багато батьків упевнені, що це заняття підходить тільки для більш дорослих дітей. Однак це помилкова думка, оскільки малювати таким способом здатні навіть малюки від року. Так само, як і ліплення або малювання фарбами, це заняття сприятливо впливає на розвиток дрібної моторики, що в свою чергу стимулює розвиток мовленнєвих центрів у мозку.

2. Художність.
Малюнки, зроблені за допомогою піску, оригінальні, витончені і дають можливість дитині проявити свою уяву. Та й мамі з татом буде цікаво взяти участь, а спільні заняття тільки зміцнюють стосунки батьків з їхніми дітьми.

3. Пластичність.
Вельми важливий фактор при такому малюванні - пластичність. Щоб підкоригувати картинку, дитині не потрібно користуватися гумкою, вистачить одного простого руху пальцем. Та й на склі можна малювати велику кількість малюнків, не хвилюючись про те, де взяти ще одну площину.

Заняття відбувають по понеділках о 18.00(5-7 років) і 19.10 (8-12 років).
Вартість: 280 грн. – абонемент на 4 заняття (1 раз у тиждень),
75 грн. - разове заняття

Тел. +38(066) 694 95 99
Перегляди 3

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук