Терапія прийняття і відповідальності у місті Луцьк

Терапія прийняття і відповідальності - фото
Дата події: 30 листопада 2018
Початок: 12:00

Запрошуємо вас на семінар по одній з моделей «третьої хвилі» поведінкової терапії, розробленої в кінці 80-х років XX століття групою фахівців в області поведінкового аналізу і психотерапії.


АСТ (Acceptance and commitment therapy) - це модель поведінкової психотерапії з клінічно доведеною ефективністю, яка використовує концепції прийняття і усвідомленості як головні компоненти терапевтичного процесу. Поєднуючи їх зі стратегіями поведінкової корекції, модель ставить собі за мету збільшення психологічної гнучкості для поліпшення якості життя. Під психологічною гнучкістю в АСТ розуміється усвідомлений контакт з поточним моментом і здатність вибудовувати свою поведінку з урахуванням контексту і відповідно до обраних цінностями.


Створена американським психологом Стівеном Хайеса, терапія АСТ використовує метафори, парадокси і медитацію усвідомленості, а також широкий спектр вправ і ціннісних інтервенцій. ACT виявилася ефективною терапією для соціальних тривог і страхів, депресії, обсесивно-компульсивних розладів, шизофренії, прикордонного розлади особистості, стресу на робочому місці, хронічних болів, епілепсії, контролю ваги, діабету.


За своєю суттю, АСТ - це поведінкова терапія, оскільки мова йде про вчинення конкретних дій. В АСТ є і велика екзистенційна складова: важливо бути в контакті з тим, що дійсно важливо - мова про глибокі бажаннях нашого серця, про те, ким ми хочемо бути, і про те, що ми хочемо зробити під час нашого короткого часу на цій планеті . Далі ми можемо використовувати ці цінності, щоб рухатися вперед і бути натхненними і мотивованими. Крім того, дії спрямовуються цінностями, це підхід уважних і усвідомлених дій - коли ми повністю відкриваємося і повністю включаємось в усі, що ми робимо.

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук