Логопед "Омельченко Наталія Іванівна"

Відгуків 20
Івано-Франківськ
вулиця Тичини, 8а

Інформація

Розробка систем подолання і профілактики мовних розладів, а також навчання людей з порушеннями мовлення. Робота з дорослими та дітьми віком від 5 років.

Відгуки

Наталя Чорній (Активний користувач)
Сподобалось
Сподобалось.
Щиро вдячні Наталі Іванівні за те ,що вона допомогла нашій донечці вимовляти "р". Лише за декілька занять вона навчила донечку промовляти"р".
Наталя Іванівна,ваше щире і привітне ставлення ,та ваш професіоналізм творить дива.
ДЯКУЄМО!
Переглянути всі відповіді ()
Галя Петришин (Експерт)
Сподобалось
Щиро дякуємо п. Наталії за допомогу нашій донечці з постановою "р" . Привітне відношення та висока професійніть - це те що допомагає долати труднощі і досягти результату. Наталя Іванівна дуже гарний спеціаліст.
Переглянути всі відповіді ()
Ігор Мельничук (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось:
Даже вдячний Наталі Іванівна за все. Вона помогла мені поставити правильне "р" і "л" і розібратись в собі. Рекомендую всім з проблемами мови звертатись до неї.
Переглянути всі відповіді ()
Ulyana Kushniruk (Експерт)
Сподобалось
Рекомендую цього логопеда на 100% .
Я вже навіть і не думала що зможу говорити «р» але як виявилось це можливо, завдяки Наталій Іванівній. Якщо ще хтось має таку проблему, обов`язково звертайтесь до неї і вирішуйте її тому що це можливо. Я неймовірно щаслива що попала саме до неї , тому що вона професіонал своєї справи. Я відвідала 4 заняття і я вже говорю «р» у словах і в розмові. І це велика заслуга логопеда тому що підібрала саме ті вправи які мені підходять.
Переглянути всі відповіді ()
Світлана Сидорчук (Перехожий)
Сподобалось
Рекомендуємо Наталію Іванівну на 100%! Вона не тільки логопед, а й хороший психолог. Чудовий підхід до дітей. Сину на заняттях було цікаво, завжди були нові завдання з врахуванням його інтересів. Є результат за досить короткий час. Дякуємо!!!
Переглянути всі відповіді ()
Ruslan Rudyi (Перехожий)
Сподобалось
Звернувся до п.Наталії у 22 роки. Ніколи не думав, що в такому віці можливо щось змінити, але можна! Дякую п.Наталії, за те що вже на першому заннятті міг вимовляти звук "р". Вона справжній майстер своєї справи, цікавий співрозмовник, чудовий психолог та приємна жінка. Людина на своєму місці, любить те що робить і в неї це виходить прекрасно.
Переглянути всі відповіді ()
Анастасія Левченко (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:Я знайшла Наталію Іванівну по інтернету. Думала, що вона займається тільки з дорослими. Але всетаки звернулася до неї з хлопчиком (6 рочків). Він такий, що не дуже хоче з чужими говорити і я була просто вражена, як Наталія Іванівна знайшла до нього підхід буквально з першого заняття. Вона якось дуже просто якби граючись, навчила мою дитину говорити Л і Р. Я їй дуже вдячна за це. Я навіть і не думала, що в наш час є такі прості і разом з тим висококваліфіковані спеціалісти. Дякуємо Вам п. Наталіє.

Переглянути всі відповіді ()
Andriy Sulima (Перехожий)
Сподобалось
Звернувся до Наталії Іванівни в 20 років.Була проблема з "л" і взагалі не вимовляв "р". Зміг виправити "л" за 3 заняття, "р" почав чітко вимовляти вже через 6 занять, а через 9 спокійно почав вводити у мовлення. Важливу роль тут грають вправи, які потрібно щодня, багаторазово виконувати, тоді результат, бузумовно, буде. Сама пані Наталія дуже хороша людина і фахівець своєї справи. Шукає індивідуальний підхід для максимального результату. Результатом я дуже задоволений, тому рекомендую її як висококваліфікованого спеціаліста.
Переглянути всі відповіді ()
Шура Мель (Перехожий)
Сподобалось
Я, коли прочитав інформацію про логопеда в інтернеті, то спочатку подумав, що це логопед для дорослих. а у мене дитина 5 років. Але вирішив про всяк випадок проконсультуватися. Виявилося, п. Наталія працює і з дітьми і з дорослими. Я не знаю як вона працює з дорослими, а от з дітьми дуже гарно. Мій син непосидючий і не любить заняття. А з нею дитина наче помінялася. Виявляється вона має якийсь особливий підхід до дитини. Тому наш Максимко з великим задоволенням відвідував заняття. Адже кожне з них наче маленька вистава, казочка з іграшками і малюнками. Тому дитині було дуже цікаво. Завдячуючи професіоналізму Наталії Іванівни ми дуже швидко навчилися гарно говорити,вивчили букви і почали читати по складах. Чесно кажучи, ми навіть не сподівалися так швидко отримати такий хороший результат. Дякую Вам п. Наталіє за вашу працю і ставлення до дітей. З такими людьми ми збудуємо прекрасну Україну.
Переглянути всі відповіді ()
Василь Карач (Перехожий)
Сподобалось
До 23 р не вимовляв звуки Р,Л,і мав пороушену диференціацію звуків Ш і С,Ж і З,Ч і Ц і вже не надіявся щось змінити.Але завдяки пані Наталії вже через 15 занять можу розмовляти "НОРМАЛЬНО".Тому хочу подякувати пані Наталії за все.І всім хто має проблеми з мовленням рекомендую Наталію Іванівну як прекрасного логопеда і до того ж хорошого психолога.Ніколи не пізно щось змінити.Пані Наталія,велике Вам спасибі за все.
Переглянути всі відповіді ()
Vasya Tkachuk (Перехожий)
Сподобалось
Наважився звернутися до п. Наталії у 18 років.
Турбувала картавість. Вже на першому занятті зміг правильно вимовляти слова із «р»
на початку та в кінці слова. Старанно виконував домашні завдання і результат не
забарився – на 4 занятті я позбувся картавості. Пані Наталія справжній
професіонал своєї справи! А ще вона дуже цікавий співрозмовник та оптимістична
людина. Надзвичайно вдячний за допомогу! Завдяки Вам у мене розпочалося нове
життя!

Повірте, головне – це бажання та наполеглива
праця і результат не змусить себе чекати. Рекомендую всім звертатися до п.
Наталії, не пошкодуєте!
Переглянути всі відповіді ()
Вова Тригуб'як (Перехожий)
Сподобалось
З дитинства не вимовляв звуки "р" та "л", та вже до 21 року і не надіявся, що колись зможу. Але в один момент захотілось попробувати чи таки вийде, з чим і допомогла пані Наталя. Хоч з самого початку здавалось, що нічого не вийде, та я старався займатись і робити всі ті вправи, які ми проходили на заняттях. Навіть коли була досить правильна вимова звуків, здавалось що це всерівно не те, що воно все не так повинно звучати, тому що важко було зрозуміти, тільки записавши на диктофон міг ледь ледь почути, що звук ставав все краще, не зразу звичайно, буквально перші 4-5 тижнів зміни можливо і були, але вони були незамітні, а от дальше, вже було проблемою ввести звуки в розмову, тому спочатку спілкувався з ріднею та декількома друзями, а потім все з більшою і більшою кількістю людей. На перший погдял незрозумілі і дещо дитячі вправи були безглуздими, але вони дали свій результат.
І взагалі, заняття проходили досить легко і без відчуття важкості, найголовніше це тільки бажання! Тому рекомендую всім хто хоче виправити та покращити свою вимову!!!
Переглянути всі відповіді ()
Bohdan Zayets (Перехожий)
Сподобалось
Мав проблеми з вимовлянням звука "Р". Говорив не язиком, а горлом і тому це виглядало дуже смішно.Також шиплявив "з", "с" та "ц". Звернувся ло пані Наталії. Після першого заняття не повірив, що у моєму віці (18) щось можна змінити, однак уже за 4 заняття проблему зі свистячими було усунуто, а "р" у мене зазвучало чітко і на 7 занятті зміг уже вимовляти складні слова, хоча ще не досконало (відчувається легке картавлення). Пані Наталя розписала мені детальні вправи і порадила літературу яку читати для того, щоб "р" стало бездоганним. На сьогодні я уже ввів усі проблемні звуки у мовлення і продовжую працювати над покращенням вимови. Дуже дякую, хороший логопед, рекомендую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Таня Мрічко (Перехожий)
Сподобалось
Дуже хороший спеціаліст і Дуже приємна людина. Моя дочка ходила з задоволенням на кожне заняття. За 6 занять ми навчились говорити звук "Р".Дякую Вам Наталя Іванівна за допомогу!!!
Рекомендую всім!!!
Переглянути всі відповіді ()
Іра Бунiкевич (Перехожий)
Сподобалось
Ваш високий професіоналізм, відповідальний підхід до своєї роботи, чуйність і терпіння допомогли мені, навіть ні-змусили змусили мене вимовити цей недосяжний(на перший погляд) звук "Р", а потім ввести його у мовлення)) На кожне заняття ходила з величезним задоволенням, правда в ході занять виявилась ще одна проблемка-занадто швидка мова..тепер звісно я знаю як з цим боротись і в якому напрямі продовжувати працювати над собою)) Робота з Вами була дуже продуктивною, і результати не змусили себе чекати вже після перших занять! А ще, Ви дуже приємна, добра, цікава, комунікабельна, розуміюча, життєрадісна, оптимістична людина!!! Спасибі Вам велике, спасибі за нове життя) З повагою, Іра!)
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Savchuk (Перехожий)
Сподобалось
Вже на першому занятті з Наталею Іванівною у мене з'явився звук "р", а за 5 занять я вже змогла говорити, не картавлячи!!! і це майже у 23 роки, коли я вже навіть не сподівалася, що зможу говорити ноРмально!!! Наталія Іванівна дійсно справжній професіонал і просто дуже хороша людина. Я Вам надзвичайно вдячна!!!
Переглянути всі відповіді ()
Роман Бойчук (Перехожий)
Сподобалось
Справжній фахівець своєї справи)
Я дуже задаволена і щиро вам вдячна
Переглянути всі відповіді ()
Natasha Gala (Перехожий)
Сподобалось
я дуже задоволена кращого логопеда незнайти
Переглянути всі відповіді ()
Здравствуйте! Меня интересует возможны ли занятияна дому?
Переглянути всі відповіді ()
яка ціна одного заняття?


Переглянути всі відповіді ()