Лаунж-бар "SMOKE KING"

SMOKE KING - фото
Відгуків 1
Чернівці
вулиця Головна, 55
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд15:00 - 05:00Без перерви

Інформація

Працюючи чи навчаючись, ми потребуємо якісного та повноцінного відпочинку, можливості відволіктися від повсякденних справ та клопотів. Серед чималої кількості розважальних закладів міста інколи важко обрати саме той, особливий, який допоможе розслабитися та подарує неповторне відчуття комфорту, цікаві розваги.

Радимо звернути увагу на лаунж-бар «SMOKE KING» — з перших хвилин перебування вас захопить атмосфера гостинності, привітності, дружелюбності, відкритості та простору для невимушеного спілкування.

Ви оціните зручне розташування бару в центрі міста, в безпосередній близькості до транспортних вузлів, цікавих об’єктів.

Для наших відвідувачів пропонуємо:

  • ігрові та лаунж-зони — ви оберете відпочинок на свій смак;
  • різноманітні коктейлі та вишукані закуски;
  • ігрові приставки;
  • смачні й димні кальяни та багато інших приємних розваг.

«SMOKE KING» чекає гостей, незалежно від їхнього віку та вподобань. Ми прагнемо створити для вас простір якісного відпочинку, приємного проведення вільного часу.

Завітайте та переконайтеся, що «SMOKE KING» стане вашим улюбленим місцем цікавого дозвілля.

Відгуки

Павло Малиш: (Користувач)
Нейтрально
Был в этом заведение много раз. Сначала было хорошо, качество кальянов, обслуживание персоналу, радовало душу, качеством. Но в последние время там ужас что, персонал раз в полчаса подходит или вообще нету чтоб даже позвать просто некого, кальянщики то самое, (насколько знаю, кальянщик должен подходить каждые 15 мин), хоть бери и сам поправляй кальян, бо горчит. Сделайте что нибуть с этим, думаю не я один огорчён таким отношением к клиентам.
Переглянути всі відповіді ()