Кур'єрська служба "Ін Тайм"

Відгуків 18
Івано-Франківськ
вулиця Ребета, 3
(Відділення №1)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Шопена, 9/2
(Відділення №2)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Пасічна, 35
(Відділення №3)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Вовчинецька, 140
(Відділення №4)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Вантажні перевезення по Україні.

Відгуки

Zarivna Tanechka (Друг LIST'а)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Різко негативне враження.
Прийшла сьогодні смс (в 14й годині) що мій вантаж прибув в Івано-Франківськ (у мене курєрська доставка). Чекала до 19ї години. Позвонила на відділення, виявляється що їхні курєри з начальницею головного відділення вирішили що вони можуть мій вантаж тримати в себе на відділенні так як їм хочеться.
І привезуть тоді коли їм хочеться.
А те що вони на сайті пишуть "Наші курєри доставляють посилки вчасно, наші курєри привозять посилки в день отримання" - це просто порожні слова, які надруковані на їхньому сайті. і не більше
і я навіть не знаю з якою метою вони зберігають мої речі, мій вантаж у себе в відділенні........
Я НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ цю службу.
ні в якому разі не користуйтеся їхніми послугами.
найгірша служба доставки в світі.
Доповнено майже 10 місяців тому
Після того як мені три рази доставляли вантаж (СКЛАД-ДВЕРІ . шо означає що мені золбловязані мій вантаж вагою до 30 кг доставити до дверей!!!! до дверей мого підприємтсва (в даному випадку офісу). навіть якщо офіс мій знаходиться на 2му поверсі. це є їхнє правило компанії ін тайм.
Тепер про курєрів: курєри вам будуть матюкатися в трубку, будуть вас посилати на три букви, тільки через те що їм не цікаво як проїїхати по вашій адресі. Вони собі придумають свою адресу (не ту що вказана в накладній) і там лишуть. або відвезуть на склад і будете самі там забирати.
Якщо їм не хочеться шукати ваш адрес, то вони вас пошлють на три букви.
Ось до прикладу сьогодні у мене було два вантажа по окремим накладним. одне на 22.5 кг. і друге на 7.5 кг.
Курєр відмовився виконувати свою роботу у 100% обсязі.
Він виконав частвоко, він залишися на вулиці мій вантаж бо йому так хотілося. Навіть після того як він сам позвонив до власника ІНТАЙМУ (до директора правильніше кажучи). сам директор йому сказав виконати свою роботу. на що він йому відповів: "я бне буду це робити" і кинув трубку.
Висновок: якщо ви хочете щоб вас посилали на три букву, хамили вам постійно, приходьте сюди.
Як бачите сам директор повпливати на працівників яким видаєє зарплату не може ніяк повпливати.... виникає питання, що то за директор який немає ні на кого впливу (включаючи звичайних куєрів)???
І моя відповідь: а дирепктор такий же як і компанія "Г....." !!!!!
100000000 моїх Я НЕ РЕКОМЕНДУЮ ДАНУ ФІРМУ БУДЬ КОМУ (навіть ворогу своєму)
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Дисько (Друг LIST'а)
Сподобалось
Досить часто користуюсь послугами цієї перевізницької фірми. Мені подобається. Найчастіше замовляю на відділення №2. Знаходиться воно в провулку зразу після магазину Тростянецький, що на Василіянок. Персонал завжди привітний і завжди швидко обслуговують. Ціни середні на пересилку, а упаковки я б сказала, дуже навіть дешеві. Замовляли вже багато різного товару, в тому числі такий, що б'ється і все було доставлено в цілісності. Також дуже добре, що можна відправляти великі вантажі. Саме з відділення "№2 відправляються посилки до 30 кг, а з усіх інших по вазі обмежень нема. Це дуже зручно навідміну від інших перевізників де посилки від 7 кг приходять тільки на центральне відділення де в зв'язку з цим величезні черги.
Загальне враження: Мені все подобається, сервіс на вищому рівні.
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Atamanchuk (Критик)
Не сподобалось
Вирішили скористатись послугами цієї служби доставки, пошкодували, з м. Любомль в м. Івано-Франківськ доставляли замовлення близько тижня.
Переглянути всі відповіді ()
Віталій Гамаш (Визнаний експерт)
Сподобалось
Раніше часто забирав тут посилки, які були досить габаритні і легко піддавались деформації(труба- нержавійка). Проте даний перевізник привозив їх вчасто і неушкодженими ( палети були цілісними).
Переглянути всі відповіді ()
Уляна Стула (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобалося
Чекаб доставки з візового цента , прийшла смс ще в вівторок, до теперішнього часу не можу подивитися де моя доставка , пише немає такої доставки , відділення 1, ігнорить дзвінки , гаряча лінія також , не може дати відповіді , коли буде, і чого не має
Переглянути всі відповіді ()
Nova Tec (Перехожий)
Не сподобалось
Увага!ЦЕ ВАЖЛИВО ЩОБ ВИ УНИКАЛИ ТАКУ СЛУЖБУ ЯК ІНТАЙМ У СПІВПРАЦІ. хочу довести до вашого відома що мною був відправлений велосипед в ідеальному стані і упакований мною та допомогою праціника служби. . Після прибуття в пункт призначення м.Чернігів клієнт відмовився брати велосипед і відправив назад та після прибуття в м.Івано-Франківськ рама, в 3 місцях подерта, тормозна ручка, педалі,наклейки на рамі та вилці і обмотаний плівкою в деяких місцях лиш. Я написав претензію і в центральному офісі перевели стрілки що на місці проконсультують мене. Передзвонив представник в Івано-Франківську так званий Руслан і каже мені що я неналежним чином його упакував!!!А потім каже що "ми не не оглядали його при упакуванні чи він був цілий чи пошкоджений" ВИ СОБІ МОЖЕТЕ ПРЕДСТАВИТИ ЩО ВОНИ ВИТВОРЯЮТЬ. Він каже що є відео як упаковував і не говорить про відео як упакований він прибув з Чернігова.. ОТ ТАК ПРАЦЮЄ СЛУЖБА ІНТАЙМ ДЕ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І ХАОС. НЕ ВІДПРАВЛЯЙТЕ ЧЕРЕЗ ЦЮ СЛУЖБУ ВЕЛОСИПЕДИ БО ВОНИ ЇХ НЕ УПАКОВУЮТЬ ЯК СЛІД А В КРАЩОМУ ВИПАДКУ ПЕРЕВЕДУТЬ СТРІЛКИ. ПРАЦІВНИК З ЯКИМ МИ УПАКОВУВАЛИ САМ ПІДТВЕРДИВ ЩО МИ ЙОГО ВІДПРАВИЛИ НОРМАЛЬНИМ.
Переглянути всі відповіді ()
Мазурик Євген (Перехожий)
Сподобалось
Якщо габаритні вантажі, то завжди відправляю інтаймом, ціна = якість.
Переглянути всі відповіді ()
Лілія Сурмачевська (Перехожий)
Не сподобалось
Працюють погано выдправляла 3 рази посулку з них два рази була розчарована.Перший раз посилка прийшла до отримувача розбита хоча я попереджала,що це посуд думала так як в новій почті будуть перевозити акуратно та де там, а інший раз відправляла вантаж з поверненням коштів то вже при триманні дізналася , що я маю сама заплатити за те,що мені передали гроші хоча знову ж таки при оформленні ніхто мере навіть не запитав чм я знаю,Що я маю за це заплатити чи могли б хоча спитати як інші транспортні компанії хто оплачує за таку послугу тепер я залишилася в мінусі. Жахлива робота .А ще вичикалась поки прийомщик прийшов на роботу. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!.Ганьба.
Переглянути всі відповіді ()
Svetlana Pasholok (Перехожий)
Не сподобалось
працюють жахливо, дуже кидають посилки, в результаті речі б"ються, пошкоджуються, а останній раз частина речей в посилці пропала, довести нічого неможливо, оскільки посилка складалася з 6 місць, в накладній вказується лише заг. кількість і заг. вага, тобто вартість конкретного місця невідома.
Переглянути всі відповіді ()
З пунктуальністю проблеми.При закритті - приїхав 19.03 вже зачинено,на другий день приїхав на 9.00(в розкладі зазначено "9-19"),та куда там.. Зібралось 5!!! машин відвідувачів - персонал приперся в 9.15,в 9.20 почали працювати,на запитання:"Чому із запізненням відкриваєтесь??" По обличчі всі зрозуміли,що їм нас...ти на клієнтів.
Переглянути всі відповіді ()
30.04.2011. за доставку товару взяли 15 грн 86 коп а я повинен був заплатити 13 грн 86 коп.
Переглянути всі відповіді ()
Працюють на 5-, а на складі то азейбаржанець здається, нормальний мужик))) всі потухші а він на приколі, завжди привітається)
Переглянути всі відповіді ()
Не подобається ця служба, а грузин на складі то взагалі ходячий прикол!
Переглянути всі відповіді ()
А Я СКАЖУ -НОРМАЛЬНО ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ-ПОРЯДОК
Переглянути всі відповіді ()
Погана компанія в нашому місті, Про пунктуальність, слів не вистачає. Хамство - це "гасло" підприємства в м.Івано-Франківськ. Директор це - невихована і некультурна особистість, і "гасло" підприємства тримає на найвищому рівні.
Переглянути всі відповіді ()

Розмістив оголошення про продаж iPhone4 на itc.ua. Через кілька днів до мене подзвонив чоловік. Сказав, що ціна підходить і щоб я відправив йому в Кривий Ріг. Попросив відправити Ін-Таймом. На наступний день я відправив телефон. Телефон був в фірмовій упаковці яка була запаяна плівкою. Назад мені мало повернутися 7600грн. Через кілька днів я зателефонував до клієнта, щоб дізнатися чи все добре. Його телефон вже був виключений. Через Ін-Тайм я взнав, що він відмовився від телефону. Пояснити причину відмови вони не змогли. Ще через кілька днів телефон повернувся в Тернопіль. Перед менеджерами Ін-Тайму я відкрив упаковку і побачив, що в середині вже стоїть Sciphone (чи щось типу того). Дальше була письмова претензія, місяць «розслідування». Крім цього я надав їм телефонний запис моєї розмови з менеджером Кривого Рогу де він каже: «Наверное всетаки нас каким то образом обдурили»
Ми дізналися, що телефон зараз в Харькові. Дізналися номер телефону який в ньому. Передали цю інформацію «службі безпеки» Ін-Тайму. І в результаті мені по телефоні кажуть- йди в міліцію і сам шукай свій телефон.
Ось так працює НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ДОСТАВКИ ІН-ТАЙМ.
Переглянути всі відповіді ()
Надзвичайно непунктуальні , неввчасні і НЕПОВНІ перевезення.Везуть спочатку одну частину одного заказу а через 2 дні другу.
Переглянути всі відповіді ()
Працюю з ними. Поки все задовільняє.
Переглянути всі відповіді ()