Кур'єрська служба "TMM express"

TMM express - фото
Відгуків 3
Івано-Франківськ
вулиця Польова, 4а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Мережа TMM Express об'єднує групу компаній, яка використовує найкращі транспортні рішення (автомобільні та авіаційні мережі), а також свій досвід побудови економічно вигідних рішень з міжнародної доставки вантажів.

TMM Express робить все можливе для розвитку своїх сервісів і послуг, щоб задовольнити всі потреби своїх клієнтів в успішному розвитку їх бізнесу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта у вирішенні його завдань здійснюється шляхом розробки гнучких та оптимальних рішень щодо надійної доставки вантажів будь-яким видом транспорту по всьому світу.

TMM Express є сучасною мережею, що швидко розвивається. Основними принципами роботи є високий професіоналізм, відповідальність перед кожним клієнтом та надійність гарантованого результату!

Доставка по Україні у найкоротші терміни. Сервіси по Україні: доставка від дверей до дверей, від дверей до складу, від складу до складу, доставка до 9 год, до 10 год, до 12 год, до 18 год, суботня доставка та спеціальний сервіс.
 

Доставка у країни Європи, США, Канади та ін. країнах сервісом Ейр Експрес триває до 3 днів, сервісом Роад Експрес триває до 8 днів. Можлива доставка фрахтом.

Виклик кур'єра безкоштовний.

Замовити кур'єра можна за телефоном гарячої лінії - 0 800 500 575 (безкоштовно для всіх операторів).

Відгуки