Крамниця декору "Franko House"

Franko House - фото
Івано-Франківськ
вулиця Симона Петлюри, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:30 - 18:30Без перерви
Сб09:30 - 16:30Без перерви
НдВихідний

Інформація

Велике щастя вимірюється в маленьких дрібничках: милій посмішці сусіднього малюка, ніжному дотику коханої людини, щасливих очах рідних, маленькому горнятку улюбленого чаю з імбирним пряником. Так дрібнички складаються в колаж під назвою «щасливе життя», саме вони додають йому «смаку» та кольору. І не дивно, що саме такі дрібнички, на перший погляд не надто помітні, стають важливими складовими вашого свята: весілля, дня народження чи іншого торжества. І однією з таких дрібничок є цікаві речі «hand-made», які ми можемо для виготовити: важливі дати, які ми виготовимо для вас з дерева, ексклюзивні та оригінальні деталі для декору інтер’єру, фото рамки, куди захочеться поставити найкращі фото, цікаві написи, які стануть «твердим підтвердженням» їх важливості.

Ми знаємо, що важливо, щоб такі цікаві моменти з життя запам’ятались на довго – адже хочеться мати якусь згадку про подію, людину , випадок. Саме тому вирішили створювати для вас такі маленькі «нагадування» з дерева.

Завдяки тому, що ми виготовляємо кожну річ індивідуальною та ексклюзивною – ви можете бути впевнені в тому, що в неї вкладена любов, майстерність та щирі почуття радості.

використовуємо для цього тільки якісні матеріали, адже дбаємо про те, щоб такі речі не тільки виглядали красиво, але й збереглись на довгий час.
А коштуватиме це зовсім недорого, хоча вартуватиме найбільшого – щирих посмішок та радості.

Пропонуємо:

  • ексклюзивні вироби з дерев;
  • домашній декор;
  • фото колажі;
  • метрики;
  • індивідуальні надписи;
  • весільний декор.

Відгуки