Конференц-зал "Вілла Фамілія"

Вілла Фамілія - фото
Коломия
вулиця Січових Стрільців, 16

Інформація

Тренінги та семінари стали невід’ємною частиною успішного бізнесу, розвитку підприємницької діяльності. І це й не дивно, адже світ довкола змінюється, потребує нових способів управління, адміністрування, роботи з людьми.

Звісно, проведення тренінгів чи конференцій передбачає використання зручних та відповідним чином обладнаних приміщень, де увага слухачів буде максимально зосереджена на лекторі.

Конференц-зал «Байгель» пропонує послуги оренди конференц-залу, розрахованого на 60 осіб. Ми подбали про спокійний та стриманий стиль інтер’єру, зручне планування посадкових місць, вільний простір та обладнали зал відповідно до новітніх технічних вимог.

За вашим бажанням ми надамо необхідне технічне оснащення, яке допоможе вам у проведенні заходу. Пропонуємо доступ до wi-fi.

Перерви під час тренінгів чи презентацій слухачі мають змогу проводити у нашому затишному та зручному coffee-break залі.

Персонал конференц-залу «Байгель» подбає про вашу зручність та забезпечить виконання ваших вимог в процесі проведення заходів різного роду. 

Відгуки